Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 22.11.-29.11.2020 r.

 

Niedziela, 22 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

8.00 W intencji Parafian

9.00 Za + Edwarda Klimek- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Tomasza-

            z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.30 Nabożeństwo do św. Rity

16.00 Za + Kamila Skiba- w XIII rocznicę śmierci

 

Poniedziałek, 23 listopada

8.00 W intencji Parafian

18.00 Za + Joachima Tomiczek

 

Wtorek, 24 listopada – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Tow.

8.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ Józefa i Gertrudę Kubik, syna Eryka, synowe Dagmarę i Lidię

 

Środa, 25 listopada

8.00 Za ++ Eugenię i Erwina Bobrzyk- w kolejną rocznicę śmierci, rodziców i teściów

18.00 Do Op. Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o

             zdrowie- w intencji Henryka z okazji urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 26 listopada

7.30 Adoracja

8.00 Za + Ritę Bobrzyk- w I rocznicę śmierci, męża Zygmunta w 50 rocznicę śmierci

17.00 Adoracja i Różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja)

18.00 Za ++ Elfrydę Skaba, męża Antoniego, syna Henryka, zięcia Wenantego, Antoniego Labusek,

            żonę Gerdę

 

Piątek, 27 listopada

7.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

8.00 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00 Za ++ Rudolfa Kocur, zmarłych rodziców

 

Sobota, 28 listopada

8.00 Za ++ Jadwigę Frydrych, męża Wilhelma, ich rodziców, dzieci i zięcia

18.00 Za ++ Parafian – 30 – dniowa : Jacek Glacel, Zygfryd Pawlas, Barbara Markowska, Tomasz Uliczka, Barbara Fojcik, Sylwia Dudek, Magdalena Święty, Dariusz Trybuś, Maria Szulc, Krystyna Wojaczek, Henryk Kuśka   I- rocznica śmierci : Maria Grzegorzek, Elfryda  Gawliczek,  Eryka Prochasek, Helena Mosler, Franciszek Freiwald

 

I Niedziela Adwentu, 29 listopada

7.00 Za + Romana Olszynka- w XVII rocznicę śmierci

9.00 W intencji Parafian

11.00 Za + Janinę Krakowiak- na pamiątkę urodzin

16.00 Za + Herberta Ruda


Porządek nabożeństw 15.11.-22.11.2020 r.

 

XXXIII Niedziela zwykła, 15 listopada

7.00 Za ++ Alojzego Pierchała, jego rodziców Alojzego i Zofię, Pawła i Genowefę Grabiec

9.00 Za ++ Erwina Kłosek- na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów

11.00 Za + Beatę Held- na pamiątkę urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci  przyjmujących sakrament Chrztu św.: Amelia Plisz,  Maria Gawlas, Wiktoria Udała, Antoni Tokarski, Sopyła Szymon i Julia oraz rocznych dzieci :Maciej Bluszcz, Wiktor Bugla ich rodziców oraz chrzestnych

16.00 Za + Stanisława Paszenda

 

Poniedziałek, 16 listopada

8.00 Za Parafian

18.00 Za + Małgorzatę Smyczek- w XV rocznicę śmierci

 

Wtorek, 17 listopada – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.

8.00 W intencji Parafian

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

18.00 Za + Stanisława Czempik- w I rocznicę śmierci

 

Środa, 18 listopada – Wspomnienie bł. Karoliny Karoliny Kózkówny, dz. i męcz.

8.00 W intencji Parafian

8.30 Nabożeństwo ku czci błogosławionej Karoliny Kózkówny

18.00 Za + Romana Sojka

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 19 listopada

7.30 Adoracja

8.00 W intencji Parafian

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

18.00 W intencji ++ Parafian- zbiorowa

 

Piątek, 20 listopada – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

8.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich parafian

9.00 Pogrzeb śp. Henryka Śmieja

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Za ++ męża Jana Kędzia- w III rocznicę śmierci, rodziców Stanisława i Katarzynę,

            teściów Artura i Anielę

19.00 Wieczór modlitewny- prowadzi Grupa Nowej Ewangelizacji

 

Sobota, 21 listopada – Wspomnienie Ofiarowania NMP

8.00 W intencji Parafian

18.00 Za + Henryka Stryczek

18.00 Za ++ Grażynę Ziółkowską, Artura Klapeć, Andrzeja Rajwa- od koleżanek i kolegów z        klasy

 

Niedziela, 22 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

8.00 W intencji Parafian

9.00 Za + Edwarda Klimek- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Tomasza-

            z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.30 Nabożeństwo do św. Rity

16.00 Za + Kamila Skiba- w XIII rocznicę śmierci

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 W intencji ++ Parafian:

Helenę Gilski;

Elżbietę i Huberta Szolc, rodziców z obu stron, Stanisławę i Antoniego Jędrzejewski, trzech synów, wnuka i synową, Salomeę i Izydora Pieczka, synową Ewę, Helenę i Wolfganga Nagel;

Krystynę Muszczek w X rocznicę śmierci;

Halinę Pawliczek, rodziców Martę i Józefa Jendryczko, Romana i Martę Pawliczek, Pawła Grzegorzek, żonę Annę, córkę Stefanię, syna Jerzego jego żonę Marię i dwóch zięciów;

Anastazję Cichoń w IV rocznicę śmierci;

Bertę Prus, męża Franciszka, rodziców, synów Wiktora i Jana;

Łucję i Józefa Musiolik, rodziców, rodzeństwo, Barbarę Kukułka;

Józefa Jochem, jego rodziców i dziadków, Józefa i Pawła Pieczka, Józefa i Teresę Tomiczny, zmarłych z rodziny Tomiczny, Mrozek, wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu;

Helenę Kaczyna w V rocznicę śmierci, męża Eugeniusza;

Reginę i Jana Walczysko, zięcia Norberta , jego rodziców, dziadków z obu stron;

Henryka Nitner w VIII rocznicę śmierci;

Martę i Karola Kubica, zmarłe dzieci, zięcia, Marię i Maksymiliana Szczyra, córkę Longinę, męża Huberta, Irmgardę Szczyra, córkę Gabrielę, Dorotę Kraj, Krystynę Kubik;

ojca Ryszarda Szczotok, dziadków Norberta i Genowefę Szczotok, Annę i Joachima Kolorz, Jerzego Kolorz, Albina i Krystynę Krawiec, rodziców Damiana i Krystynę Broża, brata Paschazjusza Tarabura;

Czesława Durczok, ojca Jerzego, zmarłych z rodziny;

Teofila i Marię Hałas, zmarłych z rodziny;

Helenę Grajner na pamiątkę urodzin, męża Alojzego w kolejną rocznicę śmierci;

Józefa i Annę Płaczek, rodziców Waltera i Emilię Nowotny, Augustyna Grzenik, wnuczkę Malwinę Pawlaszczyk, wszystkich zmarłych z rodzin Płaczek i Grzenik;

Jana Owczarzy w II rocznicę śmierci, rodziców i teściów;

rodziców Gertrudę i Franciszka Szlachta, syna Jana, Marię i Wiktora Pałach, Gertrudę i Tadeusza Wojtaszczyk, Jolantę Rataj, rodziców i teściów;

Jana Berger w kolejną rocznicę śmierci;

Błażeja Ryszka na pamiątkę urodzin, Stanisława Ryszka w IV rocznicę śmierci;

Gertrudę i Henryka Brzeziok, syna Jerzego, Marię i Franciszka Troszka;

Jana Mrozek w rocznicę śmierci, jego rodziców Zofię i Alojzego, teściów Annę i Wilhelma Wyżgoł, córkę, syna, synową, trzech zięciów;

rodziców Marię, Wendelina Wójciak, syna Wendelina, synową Elwirę, syna Roberta, rodziców Maksymiliana i Zofię Szymik, zmarłych z pokrewieństwa;

Bernarda Ulbrych w III rocznicę śmierci, żonę Ernestynę;

Konrada Strużek, rodziców, teściów, dwie siostry, czterech szwagrów, dziadków z obu stron;

Stanisława Szmelich w III rocznicę śmierci, żonę Helenę, rodziców i teściów;

Jadwigę Górecki, męża Emila, Ernesta Gawron, wnuka Marcina.


Porządek nabożeństw 08.11.-15.11.2020 r.

XXII Niedziela zwykła, 08 listopada

97.00 Za ++ Elżbietę i Wincentego Kubik, córkę Zytę, zięcia Kazimierza, syna Alfreda, żonę Janinę Kubik, wnuczki Marię i Felicję, Henryka Mikołaja Góreckiego

9.00 Za ++ Danutę Bacik- w IV rocznicę śmierci, ojca Bernarda Wilczek

11.00 Za ++ Cecylię Kopka- na pamiątkę urodzin, męża Franciszka

15.15 Różaniec za zmarłych

16.00 Za ++ Emilię i Jana Zimoń i ich rodziców

 

Poniedziałek, 09 listopada – Święto rocznicy  poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

8.00 Za ++ córkę Beatę Chrzanowską- w XII rocznicę śmierci, rodziców Annę i Władysława Wolanin, teściów, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 Za ++ Annę Ziaja- w rocznicę śmierci, męża Józefa, córkę Dorotę, rodziców, teściów, zmarłe siostry

 

Wtorek, 10 listopada – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, bpa, i dK

8.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ Antoniego Abrahamczyk, jego rodziców Alojzego i Hildegardę, teściów Karola i Marię Chrapek

 

Środa, 11 listopada – Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa

8.00 Za +  Eryka Kowoll- w IV rocznicę śmierci

10.00 W INTENCJI OJCZYZNY- z udziałem władz miasta

18.00 Za ++ Alfonsa i Reginę Doleżych, córkę Urszulę, wnuczkę Sylwię

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 12 listopada – Wspomnienie św. Jozefata, bp. I męcz.

7.30 Adoracja

8.00 Za +Augustynę Sosna

9.00 Pogrzeb śp. Sonii Rek

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec- Róża I)

18.00 Za ++ Łucję Oleś, męża Augustyna- w rocznicę śmierci

 

Piątek, 13 listopada – Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski

8.00 W intencji Emerytów i Rencistów

9.00 Pogrzeb śp. Anny Matloch

18.00 Za ++ rodziców Genowefę i Pawła Nieszporek

19.00-8.00 Całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Sobota, 14 listopada

8.00 O  zdrowie i błogosławieństwo dla wszystkich parafian

9.15 Pogrzeb śp. Andrzej Pielczyk

13.00 Do Op. Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Doroty i Ignacego Buła- z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Bożeny Dziwoki- z okazji 60 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Kornelii Mrozek- z okazji 75 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Cecylii Kąsek- z okazji 85 rocznicy urodzin i całej rodziny

 

XXXIII Niedziela zwykła, 15 listopada

7.00 Za ++ Alojzego Pierchała, jego rodziców Alojzego i Zofię, Pawła i Genowefę Grabiec

9.00 Za ++ Erwina Kłosek- na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów

11.00 Za + Beatę Held- na pamiątkę urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci  przyjmujących sakrament Chrztu św.: Amelia Plisz, Maria Gawlas, Wiktoria Udała, Antoni Tokarski oraz rocznych dzieci : Maciej Bluszcz, Wiktor Bugla ich rodziców oraz chrzestnych

16.00 Za + Stanisława Paszenda

 


Porządek nabożeństw 01.11.-08.11.2020 r.

Niedziela, 01 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ Gerarda i Ernę Wawrzyńczyk, rodziców

11.00 Za ++ Krystynę i Eugeniusza Zyzak

16.00 Za ++ Irenę Prefeta- w VIII rocznicę śmierci, męża Józefa

 

Poniedziałek, 02 listopada -Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ Parafian

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 W intencji Ojca św.

 

Wtorek, 03 listopada

8.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich parafian

9.00 Pogrzeb śp. Marii Szulc

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 Za ++ Henryka i Marię Nawrat, Marię Łach

 

Środa, 04 listopada – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa

8.00 W intencji Parafian

9.00 Pogrzeb śp. Dariusza Trybuś

11.00 Pogrzeb śp. Henryka Kuśka

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 Za ++ Emanuela i Helenę Kwiatoń, syna Józefa, żonę Adelajdę, zięcia Henryka

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek, 05 listopada

7.30 Adoracja

8.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

9.00 Pogrzeb śp. Krystyny Wojaczek

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 Do Op. Bożej, Aniołów Stróżów o zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Franciszka Chełstowskiego- z okazji 5 rocznicy urodzin

 

I Piątek, 06 listopada

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

17.00 W intencji dzieci Wczesnej i I Komunii św.

17.30 Różaniec za zmarłych

19.00 W intencji młodzieży

 

I Sobota, 07 listopada

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli Różańca św. z medytacją

9.30 Pogrzeb śp. Bronisława Chłodek

17.15 Różaniec za zmarłych

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków-jubilatów

 

XXXII Niedziela zwykła, 08 listopada

7.00 Za ++ Elżbietę i Wincentego Kubik, córkę Zytę, zięcia Kazimierza, syna Alfreda, żonę Janinę Kubik, wnuczki Marię i Felicję, Henryka Mikołaja Góreckiego

9.00 Za ++ Danutę Bacik- w IV rocznicę śmierci, ojca Bernarda Wilczek

11.00 Za ++ Cecylię Kopka- na pamiątkę urodzin, męża Franciszka

15.15 Różaniec za zmarłych

16.00 Za ++ Emilię i Jana Zimoń i ich rodziców

 

 


Porządek nabożeństw 25.10.-01.11.2020 r.

XXX Niedziela zwykła, 25 Października

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ Danutę Dębowy- w VIII rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Zygfryda Kubica, rodziców i teściów

15.30 Różaniec

16.00 Za ++ rodziców Gabrielę i Ludwika Bojdoł- w rocznicę śmierci

 

Poniedziałek, 26 października

8.00 Za ++ Anastazję i Maksymiliana Kałuża, Julię i Pawła Owczarzy, syna Jana

11.00 Pogrzeb śp. Barbary Fojcik

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Anielę i Alojzego Paszenda

 

Wtorek, 27 października

8.00 Za ++ Annę i Edmunda Ryszka, zmarłych z rodziny Ryszka

17.30 Różaniec

18.00 Za + Tadeusza Pozimskiego- na pamiątkę urodzin

 

Środa, 28 października – Śięto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

8.00 W intencji Parafian

9.00 Pogrzeb śp. Sylwii Dudek

11.00 Pogrzeb śp. Kiermaszek Jadwigi

17.30 Różaniec i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Bronisławę i Franciszka Kubik, Zofię i Wiktora Łach, Jacka i Martę Łach

 

Czwartek, 29 października

8.00 Za ++Henryka Marszolik, żonę Dorotę

9.00 Pogrzeb śp. Tomasza Uliczka

11.00 Pogrzeb śp. Magdaleny Święty

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Stanisława i Marię Holona

 

Piątek, 30 października - Święto rocznicy poświęcenia Kościoła Archikatedralnego w Katowicach

8.00 Za ++ Annę i Franciszka Chrapek, córkę Małgorzatę, Karolinę Czajka, siostrę Annę

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ rodziców Emanuela i Gertrudę Iskała, Huberta i Irenę Iskała, Artura Górnik

 

Sobota, 31 października

8.00 W intencji Parafian

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Parafian - 30 – dniowa : Jencz Wanda, Bierza Adam, Konik Łucja, Prochasek Weronika,

Sosna Leszek, Wajner Danuta, Piątek Krystyna

I – rocznica śmierci : Wilhelm Mandrysz, Małgorzata Jaśko,

 

Niedziela, 01 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ Gerarda i Ernę Wawrzyńczyk, rodziców

11.00 Za ++ Krystynę i Eugeniusza Zyzak

16.00 Za ++ Irenę Prefeta- w VIII rocznicę śmierci, męża Józefa

 


Porządek nabożeństw 18.10.-25.10.2020 r.

 

XXIX Niedziela zwykła, 18 października

7.00 Za ++ Annę i Franciszka Szebesczyk

9.00 Za ++ Rufina i Teresę Gajda, rodziców, teściów, dziadków

11.00 Za ++ Zygfryda Koniecznego, rodziców i teściów

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.: Julian Porwoł oraz rocznych dzieci Miłosz Góral, Szymon Drabiniok, Igor Wydra ich rodziców i chrzestnych

15.30 Różaniec

16.00 Za + Dariusza Brzeziok

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Elżbietę i Wilhelma Szlezinger, Emanuela i Helenę Masłowski, dziadków z obu stron

 

Poniedziałek, 19 października

8.00 Za ++ Eryka Kubik i rodziców- w rocznicę śmierci

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Rudolfa i Halinę Nowak, rodziców i teściów

 

Wtorek, 20 października – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

8.00 W intencji Radia Maryja i telewizji Trwam

17.30 Różaniec

18.00 Do Op. Bożej, MB Szkaplerznej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli - z okazji 75 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

 

Środa, 21 października

8.00 Do op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Barbary i Bogusława- z okazji 30 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Pogrzeb śp. Zygfryda Pawlas

17.30 Różaniec i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Bogusława Cieślik, matkę Stefanię

 

Czwartek, 22 października – Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.

7.30 Adoracja

8.00 W intencji Parafian

17.00 Nabożeństwo do św. Rity

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Kazimierza Paśko, rodziców, teściów, Jadwigę i Henryka Reinhold, zięcia i wnuka

 

Piątek, 23 października

8.00 Za ++ Otylię i Jana Zgrzędek, Teresę i Karola Nowak

9.00 Pogrzeb śp. Barbary Markowskiej

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Pawła Wawrzyńczyk- na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów, wnuka Przemysława Magnowskiego

 

Sobota, 24 października

7.40 Godzinki do NMP

8.00 O dar nieba dla zmarłej Cecylii Badura- od pracowników Biura Rachunkowego Rationalis

13.30  Do Op. MB Szkaplerznej, św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Sylwii i Roberta Nogalskich- z okazji 25 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

14.30 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji  Róży i Stanisława Knesz- z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

17.30 Różaniec

18.00 Za + Agnieszkę Węgrzyk- w V rocznicę śmierci

 

XXX Niedziela zwykła, 25 Października

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ Danutę Dębowy- w VIII rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Zygfryda Kubica, rodziców i teściów

15.30 Różaniec

16.00 Za ++ rodziców Gabrielę i Ludwika Bojdoł- w rocznicę śmierci

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Jana Dzierżęga, żonę Adelajdę


Porządek nabożeństw 11.10.-18.10.2020 r.

 

XXVIII Niedziela zwykła, 11 października

7.00 Za ++ Herminę j Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Za ++ Helenę i Jana Tkocz

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Waltra Mrozek- z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.30 Różaniec

16.00 Za ++ Pawła i Anielę Pierchała, Zofię i Augustyna Klimek

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Gertrudę i Maksymiliana Wronka, syna Andrzeja, Henryka Kotyrba

 

Poniedziałek, 12 października

8.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich parafian

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Marię i Karola Chrapek, Stanisława i Anielę Hejna

 

Wtorek, 13 października – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

8.00 Za ++ Huberta Pluta- w I rocznicę śmierci

19.30 Wieczór Fatimski- Msza św.: W intencji Parafian, Różaniec, Procesja i Apel Jasnogórski

 

Środa, 14 października

8.00 W intencji Dobrodziejów

10.00 Pogrzeb śp. Jacka Glacel

17.30 Różaniec i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Albinę Zieleźny w XXXVII rocznicę śmierci, męża Pawła, córki Marię Sierny, Różę Wolny, dwóch zięciów

 

Czwartek, 15 października – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa dz. i dK

7.30 Adoracja

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Lidii i Jana Suchanek- z okazji 70 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

17.00 Adoracja

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Parafian – zbiorowa

 

Piątek, 16 października – Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska

8.00 Za + Feliksa Śmieja- w rocznicę śmierci

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Jana Wyglenda, rodziców Józefa, Józefę, Ignacego, Anastazję Brzeziok i dziadków

19.00 Parafialny Wieczór Papieski

 

Sobota, 17 października – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,bpa i męcz.

7.40 Godzinki do NMP

8.00 Za ++ Annę i Floriana Roskosz, córkę Reginę Roskosz, wnuka Zbigniewa Adamczyk

13.30 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli Rakowskiej- z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

17.30 Różaniec połączony z nabożeństwem do św. Jacka

18.00 Za ++ Helenę i Franciszka Pietrzak, syna Zdzisława

 

XXIX Niedziela zwykła, 18 października

7.00 Za ++ Annę i Franciszka Szebesczyk

9.00 Za ++ Rufina i Teresę Gajda, rodziców, teściów, dziadków

11.00 Za ++ Zygfryda Koniecznego, rodziców i teściów

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.: Julian Porwoł oraz rocznych dzieci Miłosz Góral, Szymon Drabiniok, Igor Wydra ich rodziców i chrzestnych

15.30 Różaniec

16.00 Za + Dariusza Brzeziok

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Elżbietę i Wilhelma Szlezinger, Emanuela i Helenę Masłowski, dziadków z obu stron

 

 

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ Parafian – zbiorowa:

Stefanię i Konrada Mrozek, Marię i Albina Masarczyk, syna Rudolfa, wnuka Ryszarda, synową Agnieszkę; Henryka Durczok w IV rocznicę śmierci;

Wojciecha Gilski;

Herberta Dzierżawa, żonę Martę, wszystkich krewnych, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierpiące;

Marię i Jana Nowak w kolejną rocznicę śmierci, Krystynę i Augustyna Krajczok w kolejną rocznicę śmierci, Herberta Cieślik, syna Mirosława, rodziców Eryka i Jadwigę Cieślik;

Józefa Jeszka, Maksymiliana i Albertynę Czempik;

Henryka Siwczyk w VII rocznicę śmierci, Łucję i Józefa Musiolik, rodziców i rodzeństwo, Barbarę Kukułka; Rufina i Marię Mojżysz, syna Stanisława, rodziców z obu stron;

Gintera Pytlik w VIII rocznicę śmierci, rodziców Maksymiliana i Agnieszkę Pytlik, Eugeniusza Szyndra;

Marię Wieczorek, męża Henryka, rodziców z obu stron, Józefa Janczura;

ojca Ryszarda Szczotok, dziadków Norberta i Genowefę Szczotok, Annę i Joachima Kolorz, Jerzego Kolorz; rodziców Albina i Krystynę Krawiec;

rodziców Damiana i Krystynę Broża, brata Paschazjusza Tarabura;

Marię i Franciszka Piechaczek, zięcia Jana, Emę i Jerzego Kuśka;

Antoniego i Marię Grzenia, córkę Teresę, Eugeniusza i Michała Kajewski;

Alojzego Krause, syna Tadeusza, rodziców, teściów;

Emanuela, Bertę, Annę Mojżysz, dwóch synów, synową, wnuka, zmarłych z pokrewieństwa Mojżysz, Dorszyk, Śmieja, Bober;

Zygfryda Gajda, córkę Marię, Lidię i Jana Mikółka, córkę Blandynę, zmarłych z rodziny Gajda, Mikółka, sąsiadów;

Antoniego Trzeciok, syna Mirosława, rodziców z obu stron;

Maksymiliana i Zofię Szymik, rodziców z obu stron;

Konrada Wałach, rodziców Helenę i Franciszka Wałach, siostrę Hildegardę;

Marię i Wiktora Pałach, Gertrudę i Tadeusza Wojtaszczyk, Jolantę Rataj, rodziców i teściów;

Feliksa Tytko w II rocznicę śmierci;

Emilię Berger na pamiątkę urodzin;

Irenę Knesz w II rocznicę śmierci;

Helenę Mandrysz w VIII rocznicę śmierci, męża Jerzego, rodzeństwo i rodziców z obu stron, pokrewieństwo Mandrysz, Musiolik;

Nikodema Brzezinka, Martę i Konrada Brzezinka, Augustynę i Joachima Tytko, pokrewieństwo;

Jadwigę Brzezina na pamiątkę urodzin, męża Jana, córkę Małgorzatę, rodziców i teściów;

Rudolfa i Marię Dobias, brata Jana i Józefa oraz teściów;

Henryka Michalskiego, żonę Marię, rodziców z obu stron;

Erykę Dąbek;

Jana Pisarskiego, rodziców i teściów;

Irenę Knesz w II rocznicę śmierci;

Eryka i Gertrudę Dzierżęga;

Łucję Walecki w VIII rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron;

Zofię i Piotra Bass, dwie córki i zięcia, syna, synową i wnuka;

Genowefę i Emanuela Dworowy, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

 


Porządek nabożeństw 04.10.-11.10.2020 r.

XXVII Niedziela zwykła, 04 października

7.00 Za ++ Herminę Wieczorek- w rocznicę śmierci, siostrę Józefinę, szwagra Alojzego, rodziców z obu stron

9.00 Za ++ Walentego Czapla, rodziców z obu stron

11.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św., ich rodziców, rodzeństwo i chrzestnych

15.30 Nabożeństwo Różańcowe

16.00 Za + Edwarda Parzyszek

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Konstantynę i Wacława Bobrzyk

Poniedziałek, 05 października – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.

8.00 Za ++ męża Albina Durczok, rodziców Wilhelma, Bronisławę, teściów Roberta, Weronikę Rzytki, rodzeństwo z obu stron

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Anielę i Bolesława Piecha

Wtorek, 06 października

8.00 Za ++ Albinę i Józefa Skowronek, Marię Skowronek, Elżbietę i Wilhelma Szlezinger,

Marka Zielonka

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ rodziców Alojzego i Marię Szczyrba, teściów Henryka i Helenę Wolski

Środa, 07 października – Wspomnienie NMP Różańcowej

8.00 Za + Agnieszkę Węgrzyk- w V rocznicę śmierci

9.00 Pogrzeb śp. Danuty Wajner

17.30 Różaniec i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Marię Krótki, męża Eryka, rodziców, teściów, zięcia Bernarda

Czwartek, 08 października

7.30 Adoracja

8.00 Za ++ Marię Pałach- w XX rocznicę śmierci, męża Wiktora

9.00 Pogrzeb śp. Leszka Sosna

17.00 Adoracja

17.30 Różaniec

18.00 Za ++ Łucję i Wiktora Konieczny

Piątek, 09 października

8.00 Za ++ Jana i Annę Malczewski, rodzeństwo, rodziców i dziadków, Jana Paprotnego, Franciszka Siwczyk, kapłanów, siostry zakonne, zakonników, dusze w czyśćcu cierpiące

9.00 Pogrzeb śp. Krystyny Piątek

12.00 Ślub rzymski: Monika Pańczyk - Nowak Patryk i chrzest

17.30 Różaniec

18.00 Msza szkolna: Za ++ Annę i Pawła Bieńko, rodziców, rodzeństwo z obu stron

19.00 - 8.00 Nocne czuwanie

Sobota, 10 października

7.40 Godzinki do NMP

8.00 Za + Augustynę Sosna

10.00  Msza święta w intencji chorych parafian i seniorów z lourdzkim błogosławieństwem- prowadzi ks. dr Wojciech Bartoszek z Apostolstwa Chorych

14.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Sabiny Rydzyńskiej- z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

            Po Mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Jerzego Zaczek

17.30 Różaniec

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych  :

- Marcela- z okazji 4 – tej rocznicy urodzin

- Eryki Prus- z okazji 60 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Janiny Piątek- z okazji 60 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Urszuli- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Róży Majer- z okazji 90 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Ilony- z okazji 45 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Krzysztofa Mikółka- z okazji 60 mrocznicy urodzin i całej rodziny

XXVIII Niedziela zwykła, 11 października

7.00 Za ++ Herminę j Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Za ++ Helenę i Jana Tkocz

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Waltra Mrozek- z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.30 Różaniec

16.00 Za ++ Pawła i Anielę Pierchała, Zofię i Augustyna Klimek

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Gertrudę i Maksymiliana Wronka, syna Andrzeja, Henryka Kotyrba

 


Porządek nabożeństw 27.09.-04.10.2020 r.

XXVI Niedziela zwykła, 27 września

7.00 Za ++ Annę i Leona Wieczorek, rodziców Edmunda i Luizę Kapłon, syna Edwarda

9.00 Za ++ Ryszarda , Dorotę i Urszulę Salamon

11.00 Za + Franciszka Kopka- w I rocznicę śmierci

16.00 Za + Mirosława Paszenda- w kolejną rocznicę śmierci

            Po mszy chrzest Pauliny Kłosowskiej

Kaplica godz. 10.00: Za ++Józefa Dziwok, rodziców Annę, Aleksandra, Ludwikę, Michała Gudz

 

Poniedziałek, 28 września – Wspomnienie św. Wacława, męcz.

8.00 Za ++ teściów Wilhelma i Annę Szebesczyk, Gertrudę i Emanuela Iskała

18.00 Za ++ Bronisławę i Joachima Tumułka, rodziców

 

Wtorek, 29 września – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Krystyny- z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Cecylię i Maksymiliana Janosz, Tadeusza Szczypka i dziadków

 

Środa, 30 września – Wspomnienie św. Hieronima, prezb. I dK

8.00 Za ++ Karola i Florentynę Berger, Józefa i Marię Konieczny, syna Czesława

18.00 Za ++ Stefanię Cieślik, syna Bogusława, rodziców Annę i Józefa, teściów Paulinę i Augustyna

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek, 01 października – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK.

7.30 Adoracja

8.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

17.00 Adoracja  

17.30 Nabożeństwo Różańcowe

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Agnieszki- z okazji urodzin

 

I Piątek, 02 października – Wspomnienie św. Aniołów Stróżów

8.00  W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

17.00 Msza szkolna: W intencji dzieci wczesnej i I Komunii św.

17.30 Nabożeństwo Różańcowe

19.00 W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania, ich rodziców i świadków

 

I Sobota, 03 października

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli Różańca św. (z medytacją)

17.30 Nabożeństwo Różańcowe

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków- jubilatów:

-Marzeny i Łukasza Czempik- z okazji 10 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

-Niny i Wojciecha Durczok- z okazji 25 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

19.00 Adoracja uwielbienia- prowadzi Odnowa w Duchu Świętym i zespół Vespere Cultus

 

XXVII Niedziela zwykła, 04 października

7.00 Za ++ Herminę Wieczorek- w rocznicę śmierci, siostrę Józefinę, szwagra Alojzego, rodziców z obu stron

9.00 Za ++ Walentego Czapla, rodziców z obu stron

11.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św., ich rodziców, rodzeństwo i chrzestnych

15.30 Nabożeństwo Różańcowe

16.00 Za + Edwarda Parzyszek

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Konstantynę i Wacława Bobrzyk

 

 


Porządek nabożeństw 21.09.-27.09.2020 r.

XXV Niedziela zwykła, 20 września

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda, rodziców

9.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Tymoteusza

          Chełstowskiego - z okazji 16-tej rocznicy urodzin

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Anny

         - z okazji 70 rocznicy urodzin i Edyty- z okazji 50 rocznicy urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Natalii Sala, Krzysztofa Wolskiego, Mikołaja Krentusz, Oliwiera Seidel, Jakuba Czech, ich rodziców i chrzestnych

16.00 Za + Konrada Błatoń- w I rocznicę śmierci

Kaplica godz. 10.00:  Za ++ Genowefę i Alojzego Sładek

 

Poniedziałek, 21 września – Święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty

8.00 Za ++ Jana Dziwoki, rodziców, braci i teściów

9.00 Pogrzeb śp. Łucji Konik

18.00 Za ++ Gotfryda Rojek, żonę Krystynę, rodziców Wilhelma, Albinę Rojek, Kazimierza i Wiktorię Buczkowski

 

Wtorek, 22 września

8.00 Za ++ Waltera Chłodek, rodziców

17.30 Nabożeństwo do św. Rity

18.00 Za + Reinholda Sobocik- w VI rocznicę śmierci

 

Środa, 23 września – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezb.

8.00 Za + Annę Chłodek- od Żywego Różańca

9.00 Pogrzeb śp. Weroniki Prochasek

18.00 Za ++Marię, Albinę i Józefa Skowronek, córkę, syna, synową i zięciów

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 24 września

7.30 Adoracja

8.00 Za + Gerdę Labusek- w I rocznicę śmierci

12.00 Ślub rzymski: Monika Żurke – Patryk Paulus

17.00 Adoracja i Różaniec- Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja

18.00 Za ++ Edytę Górnik, rodziców

 

Piątek, 25 września

8.00 Za + Helenę Kucińską- w rocznicę śmierci

18.00 Msza szkolna: Za ++ Cecylię Zawisz, teściów Annę i Piotra Michalski oraz ich zmarłe dzieci, rodziców Marię i Pawła Piper, Edwarda Zawisz, brata Edwarda

 

Sobota, 26 września

7.40 Godzinki do NMP

8.00 Za ++ Marię i Alojzego Czech, córkę Teresę Podleśny, Mariannę i Romana Podleśny

18.00 Za ++ Parafian  - 30-dniowa : Lech Borysewicz

          I – rocznica : Damian Ryszka, Lidia Czernik, Adelajda i Józef Kwiatoń, Barbara Szczyra, Janina Krakowiak

 

XXVI Niedziela zwykła, 27 września

7.00 Za ++ Annę i Leona Wieczorek, rodziców Edmunda i Luizę Kapłon, syna Edwarda

9.00 Za ++ Ryszarda , Dorotę i Urszulę Salamon

11.00 Za + Franciszka Kopka- w I rocznicę śmierci

16.00 Za + Mirosława Paszenda- w kolejną rocznicę śmierci

            Po mszy chrzest Pauliny Kłosowskiej

Kaplica godz. 10.00: Za ++Józefa Dziwok, rodziców Annę, Aleksandra, Ludwikę, Michała Gudz