Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 12.05.-19.05.2024 r.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, 12 maja

7.00 Za ++ Edwarda Klimek i Rudolfa Kołek

9.00 Za ++ Franciszka i Helenę Kroker

11.00 Za ++ Stanisława Gawliczek- w XXII rocznicę śmierci, żonę Elfrydę

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Jana Zbroszczyk, ojca Walentego Czapla

10.00 Kaplica:  Za ++ Gertrudę i Brunona Dragon

 

Poniedziałek, 13 maja

8.00 W intencji emerytów i rencistów

9.00 Pogrzeb śp. Izabeli Zyzak

19.30 Wieczór Fatimski :

Msza św.: Za ++ Gerarda Bulenda, rodziców i teściów

Różaniec, nabożeństwo majowe i procesja

 

Wtorek, 14 maja – Święto św. Macieja apostoła

8.00 Za ++ Annę i Alfreda Mrozek, Annę i Edmunda Ryszka, zmarłych z rodziny

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji wnuczek,

          syna i synowej- z okazji urodzin

 

Środa, 15 maja

8.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za + Mateusza Franiczek- na pamiątkę urodzin

 

Czwartek, 16 maja – Święto św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski

7.30 Adoracja

8.00 W intencji Parafian

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Parafian- zbiorowa

 

Piątek, 17 maja

8.00 W intencji Eli Krogulec z prośbą  o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego (kapliczka)

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za + Oskara Kąkol- w rocznicę śmierci

 

Sobota, 18 maja

8.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

        Zofii i syna Janusza -z okazji  urodzin oraz w intencji całej rodziny

9.00 Pogrzeb śp. Kazimierza Łączka

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ matkę Otylię Karwot, ojca Edmunda

 

Niedziela, 19 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ Alojzego Pierchała- w kolejną rocznicę śmierci, żonę Marię

11.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. oraz ich rodziców

15.00 Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych

16.00 Za + Małgorzatę Knesz- w IX rocznicę śmierci

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Anny Kaspar

 

 

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ Parafian:

Anielę i Edwarda Kowol, Matyldę i Wilhelma Maciończyk;

Emanuela i Salomeę Kałusek;

Annę i Bernarda Boszczoń na pamiątkę urodzin i rocznicy śmierci, zięcia Henryka Stryczek;

Wacława Wdowiak w XXIV rocznicę śmierci, żonę Jadwigę, synów Jana i Eugeniusza;

Ryszarda Mosler;

Bronisławę Larzecką, męża Macieja, dwie siostry i rodziców Dudzik;

Antoniego Abrahamczyk jego rodziców, teściów Karola i Marię Chrapek, Wincentego i Anastazję Chrapek, Leona i Annę Mika, Marię i Pawła Abrahamczyk, Martę i Alberta Rygol;

Romana Mrozek, brata Rufina, rodziców i teściów;

Zofię, Emanuela, Ewalda Ryszka, Zofię, Brunona i Damiana Ryszka, Zofię, Leopolda Kąsek, syna Romana, córki Annę i Marię;

Huberta Pinior w VI rocznicę śmierci, rodziców Klarę i Brunona, siostrę Annę, szwagrów Gerarda i Piotra, Annę i Jerzego Mrozek, rodziców z obu stron;

Urszulę i Antoniego Grenadier, Marię Hałas;

Ritę Piechula na pamiątkę urodzin, męża Jana, teściów, zięcia Jerzego;

Gertrudę i Emanuela Wawrzyńczyk, Marię i Jana Pakura;

rodziców Dorotę i Klemensa Jankowski, teściów Wandę i Jana Rekucki;

Marię Tront, rodziców Monikę i Franciszka;

Augustyna Adamczyk, żonę Bronisławę, zięcia Jana;

Jana Belkius, dwie żony, czterech synów, synową, dwóch zięciów i dwóch wnuków;

Jana Janosz w XV rocznicę śmierci;

syna Gabriela Czempik;

Błażeja Ryszka w IV rocznicę śmierci;

Bolesława Strużek, jego rodziców Franciszkę i Józefa, siostry Serafinę i Marię oraz brata Konrada, Klarę i Pawła Herman, córki Adę i Eleonorę, syna Jerzego oraz wnuków Barbarę, Bożenę i Bogdana;

Marię i Józefa Rusin;

Marię Szłapka na pamiątkę urodzin, męża  Jana Szłapka;

Bertę Prus na pamiątkę.

 


Porządek nabożeństw 05.05.-12.05.2024 r.

VI Niedziela Wielkanocy, 5 maja

7.00 Za ++ Gertrudę i Emila Wypchoł

9.00 Za ++ Annę i Alojzego Szendra, Damiana Brzezina

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

            Janiny i Bolesława Czajka- z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

11.00 W intencji Domowego Kościoła

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za + Jana Dudzik- w kolejną rocznicę śmierci

10.00 Kaplica:  Za ++ Annę Grabiniok, męża Bronisława, synów Rudolfa i Stefana, synową Urszulę              

21.00 Apel Jasnogórski i różaniec w intencji obrony życia poczętego

 

Poniedziałek, 6 maja – Święto św. apostołów Filipa i Jakuba- Dni Krzyżowe

8.00  Za + Marię Kocur- od Żywego Różańca

16.45 Procesja do krzyża na ul. Radoszowskiej wraz z nabożeństwem majowym

18.00 Za ++ Cecylię Zawisz- w VII rocznicę śmierci, rodziców i teściów

 

Wtorek, 7 maja- Dni Krzyżowe

8.00 Za ++ Wilhelma Frydrych, żonę Jadwigę ich rodziców, dzieci i zięcia

17.15 Procesja do krzyża na ul. Raciborskiej wraz z nabożeństwem majowym

18.00 Za + Krystynę Nowak-Bielak- w II rocznicę śmierci

 

Środa, 8 maja – Uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz., głównego patrona Polski-

                                  Dni Krzyżowe

8.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji 

        Macieja i Krzysztofa- z okazji urodzin

17.15 Procesja do krzyża misyjnego przy kościele wraz z nabożeństwem majowym i do MB

          Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Romana Pytlik, zmarłych rodziców

 

Czwartek, 9 maja

7.30 Adoracja

8.00 Za + Ninę Morhunovą- w II rocznicę śmierci

9.00 Pogrzeb śp. Krzysztofa Pawliczek

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Marię i Franciszka Mrozek, syna Jerzego, Jadwigę i Sylwestra Szawerna

 

Piątek, 10 maja

8.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Barbary Koczy- z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Barbarę i Emila Mika- w kolejną rocznicę śmierci

19.00- 8.00 Nocna adoracja

 

Sobota, 11 maja

8.00 Za ++ Annę i Wilhelma Szebesczyk, Gertrudę i Emanuela Iskała

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Julii- z okazji 18-tej rocznicy urodzin

- Urszuli- z okazji 86-tej rocznicy urodzin

 

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, 12 maja

7.00 Za ++ Edwarda Klimek i Rudolfa Kołek

9.00 Za ++ Franciszka i Helenę Kroker

11.00 Za ++ Stanisława Gawlicze- w XXII rocznicę śmierci, żonę Elfrydę

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za + + Jana Zbroszczyk, ojca Walentego Czapla

10.00 Kaplica:  Za ++ Gertrudę i Brunona Dragon


Porządek nabożeństw 28.04.-05.05.2024 r.

V Niedziela Wielkanocy, 28 kwietnia

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony i rodziców, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda, synową Helenę

9.00 Za ++ Danutę Gawlas- w VI rocznicę śmierci, rodziców z obu stron

11.00 Za ++ braci Józefa, Edwarda oraz rodziców Reginę i Stefana Sładek

16.00 Za ++ Małgorzatę i Wiktora Przeliorz, rodziców, syna Gabriela

10.00 Kaplica: Za ++ Maksymiliana Wronka, żonę Gertrudę, syna Andrzeja, córkę Ewę, Konrada Piecha, żonę Jadwigę, syna Jana, córkę Marię, zięcia Józefa

 

Poniedziałek, 29 kwietnia – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dz. i dK, patronki Europy

8.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w pewnej intencji- z okazji rocznicy ślubu

18.00 Za + Piotra Drabiniok- na pamiątkę urodzin

 

Wtorek, 30 kwietnia

8.00 Za ++ Ewalda Ryszka, rodziców Zofię i Emanuela, Zofię, Brunona i Damiana Ryszka, Zofię i Leopolda Kąsek, syna Romana, córki Annę i Marię

18.00 Za ++Marię i Wiktora Pierchała, syna Grzegorza

 

Środa, 1 maja – Święto św. Józefa Rzemieślnika

8.00 Za + Różę Wieczorek- w kolejną rocznicę śmierci

17.30 Nabożeństwo majowe i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Elżbietę i Kazimierza Gajda, Marię i Alfreda Ronczka, syna Leszka

 

I Czwartek, 2 maja – Wspomnienie św. Atanazego, bpa i dK

7.30 Adoracja

8.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Henryka Newy, rodziców i teściów

Po Mszy- Radoszowski Wieczór Uwielbienia z błogosławieństwem Lourdzkim

 

I Piątek 3 maja – Uroczystość  Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski

6.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

7.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ. Po mszy nabożeństwo

9.00 Za ++ Jadwigę i Emanuela Zieleźny, syna Pawła, Annę i Henryka Gajda

11.00 W intencji ojczyzny

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Edwarda Kapłon, rodziców Luizę i Edmunda Kapłon, teściów Annę i Leona Wieczorek

10.00 Kaplica: Msza odpustowa- Do św. Floriana w intencji strażaków i ich rodzin

 

I Sobota, 4 maja – Wspomnienie św. Floriana, męcz., patrona archidiecezji

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli różańca św. ( z medytacją )

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków – jubilatów:

-Renaty i Stefana- z okazji 40 rocznicy ślubu i całej rodziny

 

VI Niedziela Wielkanocy, 5 maja

7.00 Za ++ Gertrudę i Emila Wypchoł

9.00 Za ++ Annę i Alojzego Szendra, Damiana Brzezina ?

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

            Janiny i Bolesława Czajka- z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

11.00 W intencji Domowego Kościoła

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za + Jana Dudzik- w kolejną rocznicę śmierci

10.00 Kaplica:  Za ++ Annę Grabiniok, męża Bronisława, synów Rudolfa i Stefana, synową Urszulę              

21.00 Apel Jasnogórski i różaniec w intencji obrony życia poczętego


Porządek nabożeństw 21.04.-28.04.2024 r.

IV Niedziela Wielkanocy, 21 kwietnia – Niedziela Dobrego Pasterza

7.00 Za ++ Józefa Kałuża, synów Andrzeja, Stanisława i Mirosława

9.00 Za + Alberta Chłodek- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ireny i Andrzeja Adamczyk- z okazji 55 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

Po mszy chrzest Ignacego Sladek

16.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.: Paprotny Igor, Bugla Kacper, Mandrysz Amelia- ich rodziców i chrzestnych

10.00 Kaplica: Za ++ Antoniego Kelner, rodziców, teściów, dziadków

 

Poniedziałek, 22 kwietnia

8.00 Za zmarłego naszego byłego wikarego księdza Ernesta Moslera

17.30 Nabożeństwo do św. Rity

18.00 Za ++ Cecylię i Józefa Szymiczek, Edwarda, Marię, Hildegardę Sierny, dziadków z obu stron

 

Wtorek, 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

8.00 Za ++ Agnieszkę i Antoniego Nowak, Mariannę i Józefa Wrzosek, Franciszka Pytlik

18.00 Za + Józefa Gregor- w III rocznicę śmierci

 

Środa, 24 kwietnia

8.00 Za + Alfreda Bluszcz- od Basi

18.00 Za ++ Annę i Józefa Świerkosz, Jadwigę i Antoniego Szulik, Martę i Franciszka Musiolik, syna Zygmunta

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 25 kwietnia – Święto św. Marka, Ewangelisty

7.30 Adoracja

8.00  Za ++ Urszulę Durczok- w I rocznicę śmierci, męża Albina

Po mszy procesja do krzyża misyjnego i modlitwy o urodzaje

17.00 Adoracja

17.30 Różaniec- Rycerze Kolumba

18.00 Za + Krystynę Korbel- na pamiątkę urodzin

 

Piątek, 26 kwietnia

8.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w pewnej intencji- z okazji urodzin

9.00 Pogrzeb śp. Barbary Kondrot

18.00 Za + Danutę Czogała- w III rocznicę śmierci i Anielę Czogała- w III rocznicę śmierci

 

Sobota, 27 kwietnia

8.00 Za + Jakuba Palichleb- od rodziców i babci Haliny na pamiątkę urodzin

18.00 Za ++ Parafian:

30 – dniowa:  Maria Salamon, Elżbieta Krause, Waldemar Matuła, Róża Firla, Jan Bober 

I -sza rocznica śmierci : Jan Kowalski, Józef Dzierżawa, Ewald Biały, Helena Makselon, 

                                              Salomea Kopka,

II rocznica śmierci: Józefa Tomiczek

 

V Niedziela Wielkanocy, 28 kwietnia

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony i rodziców, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda, synową Helenę

9.00 Za ++ Danutę Gawlas- w VI rocznicę śmierci, rodziców z obu stron

11.00 Za ++ braci Józefa, Edwarda oraz rodziców Reginę i Stefana Sładek

16.00 Za ++ Małgorzatę i Wiktora Przeliorz, rodziców, syna Gabriela

10.00 Kaplica: Za ++ Maksymiliana Wronka, żonę Gertrudę, syna Andrzeja, córkę Ewę, Konrada Piecha, żonę Jadwigę, syna Jana, córkę Marię, zięcia Józefa


Porządek nabożeństw 14.04.-21.04.2024 r.

III Niedziela Wielkanocy, 14 kwietnia

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ rodziców Felicję i Henryka Trzeciok

11.00 W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Anioła Stróża i Matki Najświętszej oraz dary Ducha św.  dla Mileny Bomek- z okazji 12 rocznicy urodzin

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Zuzanny Jusińskiej

16.00 Za ++ Różę Majer- w II rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców i dwóch zięciów

10.00 Kaplica: Za ++ Ritę i Zygmunta Bobrzyk

 

Poniedziałek, 15 kwietnia

8.00 Za ++ Jerzego Oleś, Anielę i Wilhelma  Wieczorek, Pelagię i Emila Oleś, zmarłych dziadków

18.00 Za ++ Stefanię i Henryka Cieślik

 

Wtorek, 16 kwietnia

8.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

9.00 Pogrzeb śp. Danuty Staniczek

18.00 Za ++ Jerzego Rachniowskiego, Emilię i Stanisława  Tarabura, pokrewieństwo Hink, Tarabura, Rachniowski

 

Środa, 17 kwietnia

8.00 Za +  Gabrielę Adamczyk- na pamiątkę rocznicy ślubu i o Boże błogosławieństwo  w intencji Stefana

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

18.00 Za ++ rodziców Marię i Albina Masarczyk, syna Rudolfa, wnuka Ryszarda, zięcia Waltra, synową Agnieszkę, Stefanię i Konrada Mrozek

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 18 kwietnia

7.30 Adoracja

8.00 Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. Rity z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o pozytywne załatwienie sprawy według woli Bożej w intencji Anety Fura

17.00 Adoracja

17.30 Różaniec- Apostolstwo Dobrej Śmierci i Legion Maryi

18.00 Za ++ Parafian- zbiorowa

 

Piątek, 19 kwietnia

8.00 W intencji naszej Ojczyzny o wypełnienie się woli Pana Boga względem naszego kraju

9.00 Pogrzeb śp. Marii Kocur

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Za ++ Jerzego i Krystynę Ćmok- w rocznicę śmierci, zmarłych rodziców

19.00 Wieczór modlitewny z adoracją- prowadzi Grupa Nowej Ewangelizacji

 

Sobota, 20 kwietnia

8.00 Za ++ rodziców Marię i Piotra Szajt, męża Franciszka Soppa , córkę Izabelę Soppa-Mimi, zmarłych z rodziny

9.30 I-sza spowiedź dzieci SP 3

10.30 I -sza  spowiedź dzieci SP 24 i Wczesna

12.00 Do Op. Bożej, MB Częstochowskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Elżbiety i Franciszka Szebesczyk z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Karola i Genowefę Przeczek, syna Czesława, Konrada i Martę Jochem, syna Jana

 

IV Niedziela Wielkanocy, 21 kwietnia – Niedziela Dobrego Pasterza

7.00 Za ++ Józefa Kałuża, synów Andrzeja, Stanisława i Mirosława

9.00 Za + Alberta Chłodek- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ireny i Andrzeja Adamczyk- z okazji 55 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

Po mszy chrzest Ignacego Sladek

16.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.: Paprotny Igor, Bugla Kacper, Mandrysz Amelia- ich rodziców i chrzestnych

10.00 Kaplica: Za ++ Antoniego Kelner, rodziców, teściów, dziadków

 

 

Czwartek godz. 18.00-Zbiorowa:

Za ++ Parafian : Martę i Romana Pawliczek, syna Józefa, synową Halinę, zięciów Jerzego Marcol, Jerzego Kaszta, Jana Helis, pokrewieństwo Marcol, Kaszta, Helis;

Józefa Pawliczek, rodziców, teściów, Ewę Krzywańską, Marię Fotyga, Ewę Cimięga, Henryka Kubica, pokrewieństwo Pawliczek, Górecki;

Marię i Franciszka Zacha, pokrewieństwo;

Marię i Albina Żurek, córkę Michalinę;

Józefa Jochem, jego rodziców Jana i Gertrudę, żonę Marię, dziadków z obu stron;

Józefa i Teresę Tomiczny, zmarłych z rodziny Tomiczny, Mrozek, Alfreda Zieleźny, zmarłych z rodziny, Huberta i Emilię Chlapik, wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu oraz dusze w czyśćcu cierpiące;

Ingę Woźnica w III rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców, teściów i rodzeństwo;

Mieczysława Kuna  w kolejną rocznicę śmierci;

Henryka Wieczorek, żonę Marię, Genowefę i Jana  Wieczorek, Łucję i Alfreda Widera;

Małgorzatę Niksza, męża Bogusława, ojca Zygmunta Koczuła i teściów;

Eugeniusza Kaczyna w IX rocznicę śmierci, żonę Helenę, rodziców, teściów i dziadków z obu stron;

Roberta Maciejczyk, żonę Bronisławę;

Ryszarda Papierok;

rodziców Annę i Franciszka Adamczyk, córkę Julię;

rodziców Dorotę i Klemensa Jankowski, teściów Wandę i Jana Rekucki;

Jacka Cieślik w III rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów;

Józefa Drabiniok w rocznicę śmierci, rodziców i teściów;

Stefana Wala w III rocznicę śmierci, rodziców i teściów;

Ernestynę Ulbrych w VII rocznicę śmierci, męża Bernarda, Marię Jenczmionka;

rodziców Krystynę i Romana Gawełczyk i dziadków z obu stron;

Herberta Cieślik w rocznicę śmierci, syna Mirosława, rodziców Eryka i Jadwigę Cieślik; Bogdana Prus w X rocznicę śmierci, rodziców i teściów;

Stefanię i Lucjana Helis;

Jerzego i Jadwigę Durczok, syna Czesława, Teofila i Marię Hałas, syna Jana;

Jana Szlachta w X rocznicę śmierci;

Bogusławę i Kryspina Zanibol, syna Antoniego, rodziców i teściów, zmarłe rodzeństwo, Jana Pisarskiego, zmarłe siostry z rodzinami, rodziców i teściów.

 


Porządek nabożeństw 07.04.-14.04.2024 r.

 

II Niedziela Wielkanocy– NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 7 kwietnia

7.00 Za ++ Antoninę i Jana Winiarski, córkę i dwóch zięciów

9.00 Za ++ rodziców Henryka i Klarę Drzęźla, teściów Jana i Łucję Wieczorek

11.00 Za ++ Irenę i Eugeniusza Folwarczny- na pamiątkę urodzin

11.00 W intencji członków Domowego Kościoła a w szczególności Jarosława i Anieli Matuszczyk-

             z okazji 30 rocznicy ślubu

15.00 Godzina Miłosierdzia- prowadzi Odnowa w Duchu Świętym

16.00 Za + Józefa Gatnar- w kolejną rocznicę śmierci

10.00 Kaplica: Za ++ Edwarda Wróbel, rodziców i teściów

 

Poniedziałek, 8 kwietnia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo

        dla Ryszarda Gwóźdź- z okazji urodzin

9.00 Pogrzeb śp. Jana Bober

18.00 Za ++ Ryszarda Papierok- w III rocznicę śmierci, rodziców Józefę i Maksymiliana, brata Henryka

 

Wtorek, 9 kwietnia

8.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ rodziców Genowefę i Pawła Nieszporek

Środa, 10 kwietnia

 

8.00 Za ++ Franciszkę i Emanuela Czogała, córkę Kornelię

18.00 Za ++ Marię i Pawła Mrozek, zięcia Erwina, wnuka Edwarda, prawnuka Mateusza

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 11 kwietnia

.30 Adoracja

8.00

17.00 Adoracja

17.30 Różaniec- Żywy Różaniec (Róża VIII) i Radio Maryja

18.00 Za ++ Reginę i Maksymiliana Deńczyk, rodziców

 

Piątek, 12 kwietnia

8.00 W intencji Parafian

18.00 Za + Irenę Czempik- w kolejną rocznicę śmierci

Po Mszy - nocne czuwanie Najświętszego Sakramentu do godz. 8.00 w sobotę

 

Sobota, 13 kwietnia

8.00 W intencji dobrodziejów

9.00 Pogrze śp. Alfreda Bluszcz

13.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Anny Fojcik- z okazji 85 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

14.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Magdaleny Wawrzyńczyk- z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Weroniki Bolik- z okazji 40 rocznicy urodzin i całej rodziny

 

III Niedziela Wielkanocy, 14 kwietnia

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ rodziców Felicję i Henryka Trzeciok

11.00 W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Anioła Stróża i Matki Najświętszej oraz dary Ducha św.  dla Mileny Bomek- z okazji 12 rocznicy urodzin

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Zuzanny Jusińskiej

16.00 Za ++ Różę Majer- w II rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców i dwóch zięciów

10.00 Kaplica: Za ++ Ritę i Zygmunta Bobrzyk


Porządek nabożeństw 31.03.-07.04.2024 r.

NIEDZIELA WIELKANOCY ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 31 MARCA

6.30 Rezurekcja

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++Jana i Marię Adamczyk, synową Gabrielę, Józefa i Reginę Kędzierawski, syna Stanisława,

          zięcia Tadeusza, rodziców, dziadków i pokrewieństwo z obu stron

11.00 Za + ojca Henryka Noga- na pamiątkę urodzin

15.00 Nieszpory świąteczne

16.00 Za ++ Agnieszkę  i Bolesława Radecki

 

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy, 1 kwietnia

7.00 Do Miłosierdzia Bożego MB Nieustającej pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski

          z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji- Romana i Renaty z okazji urodzin

9.00 O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski- dla Janiny Bauerek

11.00 Za + Tadeusza Jankowskiego- w IV rocznicę śmierci

16.00 Za + Franciszka Smołka- od teściów

10.00 Kaplica: Za dusze w czyśćcu cierpiące- ofiara ze skarbonki

 

Wtorek w Oktawie Wielkanocy, 2 kwietnia

8.00 W intencji Parafian

18.00 Za + Marka Paszenda- w rocznicę śmierci

 

Środa w Oktawie Wielkanocy, 3 kwietnia

8.00 Za ++ Martę i Jacka Łach

18.00 Za + ojca Bronisława Rakowskiego- na pamiątkę urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek w Oktawie Wielkanocy, 4 kwietnia

7.30 Adoracja

8.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania

          kapłańskie i zakonne w naszej parafii

17.30 Różaniec- Odnowa w Duchu św.

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Aliny-

            z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Po Mszy Wieczór Uwielbienia z błogosławieństwem Lourdzkim

 

I Piątek w Oktawie Wielkanocy, 5 kwietnia

7.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

9.15 Pogrzeb śp. Róży Firla

17.00 W intencji dzieci I -szej i wczesnej Komunii św.

19.00 W intencji młodzieży

 

I Sobota w Oktawie Wielkanocy, 6 kwietnia

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli Różańca św. (z medytacją )

14.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Sylwii Rezner-

            z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

            małżonków-jubilatów :

- Cecylii i Tadeusza Procek- z okazji 50 rocznicy ślubu i całej rodziny

- Barbary i Zbigniewa- z okazji 40 rocznicy ślubu i całej rodziny

-Agnieszki i Bolesława Rojek- z okazji 50 rocznicy ślubu i całej rodziny

- Ruty Nitner- z okazji 80 rocznicy urodzin i całej rodziny

 

II Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego, 7 kwietnia

7.00 Za ++ Antoninę i Jana Winiarski, córkę i dwóch zięciów

9.00 Za ++ rodziców Henryka i Klarę Drzęźla, teściów Jana i Łucję Wieczorek

11.00 Za ++ Irenę i Eugeniusza Folwarczny- na pamiątkę urodzin

11.00 W intencji członków Domowego Kościoła a w szczególności Jarosława i Anieli Matuszczyk- z okazji

          30 rocznicy ślubu

15.00 Godzina Miłosierdzia- prowadzi Odnowa w Duchu Świętym

16.00 Za + Józefa Gatnar- w kolejną rocznicę śmierci

10.00 Kaplica: Za ++ Edwarda Wróbel, rodziców i teściów


Porządek nabożeństw 24.03.-31.03.2024 r.

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 24 marca

7.00 Za ++ Teresę i Jana Procek

9.00 Za ++ Romana Majer- w rocznicę śmierci, żonę Różę, rodziców i dwóch zięciów

11.00 Za ++ Franciszka Kopka i jego żonę Cecylię

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Krzysztofa Pielczyk w- IV rocznicę śmierci

10.00 Kaplica: Za ++ Maksymiliana Klos, syna Damiana

 

WIELKI PONIEDZIAŁEK, 25 MARCA

8.00 W intencji Parafian

18.00 Do Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Najmilszej z podziękowaniem za opiekę z prośbą o dalsze łaski i prowadzenie na drodze apostolatu- w intencji legionistów czynnych i wspierających i ich rodzin

 

WIELKI WTOREK, 26 MARCA

8.00 Za + Bolesława Pyszny- w X rocznicę śmierci

18.00  Za + Marię Kłosek- w I rocznicę śmierci

 

WIELKA ŚRODA, 27 MARCA

8.00 Za + Andrzeja Dudzik

9.00 Pogrzeb śp. Waldemara Matuła

18.00 Za ++ dziadków Paulinę i Pawła Pawliczek

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

WIELKI CZWARTEK, 28 MARCA

18.00            W intencji Parafian

18.00 W intencji kapłanów

 

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ, 29 MARCA

9.00 Droga Krzyżowa

18.00 Ceremonie wielkopiątkowe :

Liturgia słowa, Adoracja krzyża, Komunia św.

 

WIELKA SOBOTA, 30 MARCA

20.00 Msza Wigilii Paschalnej:

  1. W intencji Parafian
  2. Za + Anielę Czogała- w III rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA WIELKANOCY ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 31 MARCA

6.30 Rezurekcja

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++Jana i Marię Adamczyk, synową Gabrielę, Józefa i Reginę Kędzierawski, syna Stanisława, zięcia Tadeusza, rodziców, dziadków i pokrewieństwo z obu stron

11.00 Za + ojca Henryka Noga- na pamiątkę urodzin

15.00 Nieszpory świąteczne

16.00 Za ++ Agnieszkę  i Bolesława Radecki

 

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY, 1 KWIETNIA

7.00 Do Miłosierdzia Bożego MB Nieustającej pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji- Romana i Renaty z okazji urodzin

9.00 O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski- dla Janiny Bauerek

11.00 Za + Tadeusza Jankowskiego- w IV rocznicę śmierci

16.00 Za + Franciszka Smołka- od teściów

10.00 Kaplica:  intencja wolna


Porządek nabożeństw 17.03.-24.03.2024 r.

V Niedziela Wielkiego Postu, 17 marca

7.00 Za ++ rodziców Augustyna i Annę Wolnik, teściów Wiktora i Augustynę  Kałuża

9.00 Za ++ Gertrudę i Joachima Bugdoł, rodziców i teściów, zięcia Henryka Kolorz, wnuka Łukasza Roteckiego

11.00  Za + Mikołaja Cyroń-  w III rocznicę śmierci

Po mszy błogosławieństwo rocznych  dzieci:  Astrid Kostka, Maurycy Krentusz, Oskar Dragon

15.15 Gorzkie żale, kazanie pasyjne i nabożeństwo do św. Jacka

16.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dziecka przyjmującego chrzest: Mirona Kątny, rocznych dzieci: Karol Lepiarczyk, Laura Hoppe- ich rodziców i chrzestnych

10.00 Kaplica: Za ++ Bronisławę i Antoniego Czempik- w kolejną rocznicę śmierci

 

Poniedziałek, 18 marca

8.00 Za++ Romana Kąsek, rodziców Zofię i Leopolda, siostry Annę i Marię, Zofię, Emanuela i Ewalda Ryszka, Zofię, Brunona i Damiana Ryszka

Po mszy modlitwy do bł. Karoliny Kózkównej

18.00 Za ++ Lucjana Nogalskiego, rodziców, teściów i rodzeństwo, Jana Udała, Marię i Mariana Cojg, ojca Wojciecha Moskal

 

Wtorek, 19 marca – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

7.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

8.00 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

9.00 Pogrzeb śp. Elżbiety Krause

18.00 W intencji ojców

 

Środa, 20 marca

8.00 Za ++ Elżbietę i Jana Sperling, córkę Dorotę, Reginę i Karola Maryniok

18.00 Za ++ ojca Artura Kapuścik- w kolejną rocznicę śmierci, wujka Konstantego, ciocię Margaret, dziadków

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 21 marca

7.30 Adoracja

8.00 Za + Stefana Olbrych- w II rocznicę śmierci

17.00 Adoracja

17.30 Różaniec- Apostolstwo Dobrej Śmierci i Legion Maryi

18.00 Za ++ Parafian - zbiorowa

 

Piątek, 22 marca

8.00 Za + Danutę Koszera- od sąsiadów

9.00 Pogrzeb śp. Marii Salamon

16.30 Nabożeństwo do św. Rity

17.00  Za ++ Erwina i Irenę Klimek, Stefanię i Henryka Swoboda

17.45 Droga krzyżowa ulicami parafii

 

Sobota, 23 marca

8.00 Za ++ Bolesława i Anielę Piecha, zięcia Mariana

9.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

18.00 Za ++ Parafian:

30-dniowa : Genowefa Matysiak , Janina Kukuczka, Kornelia Mika, Eugeniusz Szlezinger,

I rocznica śmierci: Jan Matysiak, Helena Kroker, Engelbert Porembski, Urszula Wawrzyńczyk

II rocznica śmierci: Krystyna Gawełczyk

 

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 24 marca

7.00 Za ++ Teresę i Jana Procek

9.00 Za ++ Romana Majer- w rocznicę śmierci, żonę Różę, rodziców i dwóch zięciów

11.00 Za ++ Franciszka Kopka i jego żonę Cecylię

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Krzysztofa Pielczyk w- IV rocznicę śmierci

10.00 Kaplica: Za ++ Maksymiliana Klos, syna Damiana

 

 

 

 

Czwartek 21.03. 2024 godz. 18.00 Za ++ Parafian:

Wincentego i Helenę Stokłosa, syna Bronisława;

Matyldę Ryszka w kolejną rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron, Anielę i Wincentego Duda, Genowefę Pierużek;

Albertynę i Ludwika Adamczyk, zmarłe córki i zięciów;

Blandynę Mandrysz na pamiątkę urodzin;

męża Stanisława Siwczyk w III rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Kunegundę Siwczyk, córkę Małgorzatę, dwóch zięciów, teściów Nikodema i Helenę Preisner, córkę Gabrielę, syna Norberta, czterech zięciów, pokrewieństwo z obu stron;

Wilhelma Drabiniok, żonę Gertrudę, rodziców i teściów, szwagrów, szwagierki, zięciów Józefa, Gordona i rodzeństwo;

Rajmunda Czogała w XX rocznicę śmierci, rodziców i siostrę Janinę;

Zygmunta Koczuła, córkę Małgorzatę, zięcia Bogusława;

Eugeniusza Maciejczyk w IV rocznicę śmierci;

Waleskę i Emila Bluszcz, syna Rufina, synową Eugenię, Emę i Alojzego Dzierżawa, Genowefę i Henryka Ćmok, dziadków z obu stron;

Marię i Franciszka Ranocha, syna Rajmunda, Alojzego Ranocha, Józefa Musialik, Mariannę Woźniak, córkę Elżbietę, syna Stanisława, brata Józefa;

Annę Dubiel;

Józefa Rajwa w 44 rocznicę śmierci;

Krystynę Muszczek na pamiątkę urodzin, synów Henryka i Michała;

Annę i Zygfryda Widera, Antoniego i Wandę Jona, Franciszka i Marię Lis, zmarłych krewnych, znajomych, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierpiące;

Ryszarda, Elżbietę Chrapek, syna Jerzego, wnuka Krzysztofa, zięciów Stanisława Latoń, Stanisława Pytlik, Romana, Wiktorię Chrapek, Leona, Annę Krentorz, Janinę Adamczyk, zmarłych z pokrewieństwa;

Iwonę Śmieja w IV rocznicę śmierci;

Anielę Zientek w VII rocznicę śmierci;

Józefa Wajda, Zofię i Alojzego Harnasz, zmarłe rodzeństwo;

Wandę Porąbka w rocznicę śmierci;

Marię Michalski na pamiątkę urodzin, męża Henryka, rodziców z obu stron, Agnieszkę i Bolesława Psota, córkę Janinę, Tomasza Uliczka, zmarłych sąsiadów;

Rozalię Masłowski w kolejną rocznicę śmierci, męża Floriana, syna Stanisława;

Maksymiliana Dąga na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, rodzeństwo, zmarłe dzieci, wnuki, dusze w czyśćcu cierpiące;

Teodora Chłodek, synową Wiesławę, rodziców, dwóch braci, teściów, ich córkę, zmarłych z rodzin Ceglarski, Chłodek, Chrapek, Przeczek;

Weronikę Janosz, męża Bolesława, rodziców Antoniego i Franciszkę Wydra, teściów Karola i Franciszkę Janosz; Gustawa i Genowefę Bober, Franciszka i Marię Tomczak, zmarłych z rodziny;

Stefana Musiolik;

 Janinę Mazurek w VII rocznicę śmierci;

Marię i Bolesława Anderski;

Helenę i Czesława Pszczółka;

Martę i Roberta Nosiadek, Martę i Konstantego Anderski, Franciszkę i Józefa Pszczółka,

Annę i Rudolfa Stolarczyk;

Franciszka i Emilię Połednik i ich trzech zmarłych synów, Maksymiliana Chromik.

 

 


Porządek nabożeństw 10.03.-17.03.2024 r.

 IV Niedziela Wielkiego Postu- Laetare, 10 marca

7.00 Za + Krystynę Brzezinka- w I rocznicę śmierci

9.00 Za ++ rodziców Annę i Antoniego Pierchała- w rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Elżbiety Marcol- z okazji 90 rocznicy urodzin z prośbą o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz w intencji całej rodziny

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Jana Ogon- w III rocznicę śmierci

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka: Piotr Szatanik

10.00 Kaplica: Za ++Klarę i Roberta Kukiełka, rodziców z obu stron

 

Poniedziałek, 11 marca

8.00 Za + Damiana Brzezina- na pamiątkę urodzin

18.00 Za ++ Pelagię i Jana Karwot

 

Wtorek, 12 marca

8.00 Za + Bartosza Dwornik- w II rocznicę śmierci

8.30-18.00 Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 Za ++ Kornelię Lukas- w rocznicę śmierci, męża Henryka, syna Piotra

 

Środa, 13 marca

8.00 W intencji emerytów i rencistów

9.00 Pogrzeb śp. Jerzego Durczok

18.00 Za ++ Krystynę Koczy- na pamiątkę urodzin męża Huberta i siostrzeńca Zdzisława

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 14 marca

7.30 Adoracja

8.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

17.00 Adoracja

17.30 Różaniec- Żywy Różaniec (Róża VII) i Radio Maryja

18.00 Za ++ Maksymiliana i Waleskę Czogalik, Jana i Zofię Kupka

 

Piątek, 15 marca

8.00 Za ++ Elżbietę i Gerarda Skiba

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.15 Droga krzyżowa

18.00 Za + Tomasza Zaczek- na pamiątkę urodzin

19.00 Wieczór modlitewny z adoracją- prowadzi Grupa Nowej Ewangelizacji

 

Sobota, 16 marca

8.00 O łaskę Bożego miłosierdzia i radość życia wiecznego dla Pani Ksymeny Wiatr- w I rocznicę śmierci

9.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

16.00 Kaplica: Za żywych i zmarłych członków Klubu Przyjaciół NOWSI

18.00 Za ++ syna Mirosława Chowaniec, męża Jana, rodziców i teściów

 

V Niedziela Wielkiego Postu, 17 marca

7.00 Za ++ rodziców Augustyna i Annę Wolnik, teściów Wiktora i Augustynę  Kałuża

9.00 Za ++ Gertrudę i Joachima Bugdoł, rodziców i teściów, zięcia Henryka Kolorz, wnuka Łukasza Roteckiego

11.00  Za + Mikołaja Cyroń-  w III rocznicę śmierci

Po mszy błogosławieństwo rocznych  dzieci:  Astrid Kostka, Maurycy Krentusz, Oskar Dragon

15.15 Gorzkie żale, kazanie pasyjne i nabożeństwo do św. Jacka

16.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dziecka przyjmującego chrzest: Mirona Kątny, rocznych dzieci: Karol Lepiarczyk, Laura Hoppe- ich rodziców i chrzestnych

10.00 Kaplica: Za ++ Bronisławę i Antoniego Czempik- w kolejną rocznicę śmierci