Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 13.06-20.06.2021 r.

 

XI Niedziela Zwykła, 13 czerwca

7.00 Za ++ Rajmunda Ranocha- w X rocznicę śmierci, rodziców, Józefa Musialik, dwie żony, Mariannę Woźniak

9.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Aleksandry i Stanisława-z okazji rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

11.00 Za ++ Jana Chowaniec, syna Mirosława

13.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji Lukasa Bruno przyjmującego sakrament chrztu św. jego rodziców i chrzestnych

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Julii i Moniki z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

19.30 Wieczór Fatimski: Msza św. w intencji Dobrodziejów, Różaniec, Procesja

 

Poniedziałek, 14 czerwca- Wspomnienie bł. Michała Kozala bpa i męcz.

8.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

9.00 Pogrzeb śp. Hildegardy Fortuna

18.00 Za ++ Marię i Wilhelma Francuz ich rodziców i rodzeństwo, Katarzynę, Wiktorię i Czesława Heliosz, Martę, Józefa i Rudolfa Gatnar

 

Wtorek, 15 czerwca

8.00 Za ++ Alojzego i Agnieszkę Niemczyk, syna Stefana, synową Janinę, córkę Urszulę, syna Czesława

9.00 Pogrzeb śp. Janiny Udała

18.00 Za ++ Jadwigę Fojcik- w III rocznicę śmierci + męża Damiana

 

Środa, 16 czerwca

8.00 Za + Dorotę Kraj- w XI rocznicę śmierci

18.00 Za ++ Roberta, Lidię i Bolesława Górecki

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 17 czerwca – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.

7.30 Adoracja

8.00 Za + Jana Ogon, Konrada Strużek

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

12.00 Ślub rzymski: Michalina Pieruszka – Marcin Kominek

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec - Róża VII)

18.00 Za ++ Parafian-zbiorowa

 

Piątek, 18 czerwca

8.00 Za ++ Henryka Lukas- w rocznicę śmierci, żonę Kornelię, syna Piotra

        Po mszy modlitwa do bł. Karoliny Kózkównej

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Za + Adelajdę Ressel

19.00 Spotkanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem

 

Sobota, 19 czerwca

8.00 Za + Alojzego Pawelec- od sąsiadów

8.30 Nabożeństwo do św. Józefa

17.30 Chrzest: Adam Wencel

18.00 Za++ Gerdę Labusek, męża Antoniego, Elfrydę i Antoniego Skaba, syna Henryka, zięcia Wenantego

 

XII Niedziela zwykła, 20 czerwca

7.00 Za ++ Herminę i Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Za ++ Ewalda Czyż- w kolejną rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin

11.00 Do Op. Bożej Św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata  w intencji ks. proboszcza z okazji urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.: Reclik Igor, Kapuła Magdalena oraz rocznego dziecka Sala Natalia- ich rodziców i chrzestnych

16.00 Za + Piotra Sanecznik- z okazji dnia ojca

 

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ Parafian :

Kunegundę i Maksymiliana Sielski;

rodziców Jana i Krystynę Oleś, dziadków Emila i Klarę Oleś, Józefa i Gertrudę Wojaczek, Roberta i Marię Goły, rodziców i teściów;

Marcina Wierzgoń na pamiątkę urodzin;

Gertrudę Drabiniok, męża Wilhelma, rodziców, zięcia Józefa, siostrę, braci, szwagrów;

Emila Bluszcz, żonę Waleskę, syna Rufina, teściów Emę i Alojzego Dzierżawa, Genowefę i Henryka Ćmok, dziadków z obu stron;

Jana Chrapek w XII rocznicę śmierci, żonę Teresę, syna Antoniego, Hildegardę Groborz;

Henryka Kuśka, rodziców Emę i Jerzego Kuśka, Marię i Franciszka Piechaczek, szwagrów Jana i Mariana, Bronisława Stokłosa, rodziców Helenę i Wincentego Stokłosa;

Edeltraudę i Jerzego Wolnik, rodziców z obu stron;

Krzysztofa i Elżbietę Chrapek, syna Jerzego, wnuka Krzysztofa, zięcia Stanisława Latoń, Romana i Wiktorię Chrapek, Leona i Annę Krentorz, Janinę Adamczyk, zmarłych z pokrewieństwa;

męża Henryka Kuśka, Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę Kukułka;

Reginę Kuśka, rodziców Jadwigę i Leona Rożyk, Rudolfa Kuśka;

męża Jana Miodek;

Elfrydę i Jana Filipczak;

Stanisława Adamczyk w XI rocznicę śmierci, ojca Antoniego, dziadków Ignacego i Annę Adamczyk, Marię i Konrada Siwczyk, pokrewieństwo Adamczyk;

Annę i Teofila Gacka;

Jadwigę i Zygmunta Pielczyk, córkę Irenę Czadankiewicz;

Tadeusza Krause, ojca Alojzego, dziadków, zmarłych z pokrewieństwa Mojżysz, Dorszyk, Śmieja, Bober;

Franciszkę i Emanuela Czogała, córkę Kornelię, Marię i Wilhelma Pluta;

Romana Boguszewskiego, Franciszka Makselon, córkę Jadwigę Pasierbek, Janusza Goc, Henryka i Różę Paszenda;

Małgorzatę i Wiktora Przeliorz ich rodziców Helenę i Franciszka Chowaniec, Martę i Maksymiliana Przeliorz, Różę Chowaniec;

Krystynę Wieczorek, męża Jana, syna Henryka;

rodziców Klarę i Pawła Herman, syna Jerzego, córki Adelajdę i Eleonorę, zięciów Alojzego i Romana, wnuków Bogdana, Bożenę, Barbarę, rodziców Franciszkę i Józefa Strużek, syna Konrada, córki Marię i Serafinę, Józefa Rusin;


Porządek nabożeństw 06.06-13.06.2021 r.

 

X Niedziela Zwykła, 06 czerwca

7.00 Za + Józefa Kałuża- w rocznicę śmierci

9.00 Za ++ Helenę i Franciszka Kałus, Annę i Maksymiliana Trzeciok, Henryka Trzeciok, żonę Felicję, Henryka Durczok

11.00 Za ++ Alojzego Gola- w rocznicę śmierci, żonę Wandę, Bernadetę Moj- na pamiątkę urodzin, męża Alberta

15.30 Procesja i nabożeństwo Eucharystyczne

16.00 Za ++ Martę i Konrada Błatoń, rodziców Franciszka i Zofię Błatoń, Edmunda i Annę Ryszka

Poniedziałek, 07 czerwca

8.00 Za + Anielę Czogała- od brata Mariana z rodziną

18.00 Za + Eugeniusza Ćmok- w rocznicę śmierci

18.30 Procesja i nabożeństwo eucharystyczne

Wtorek, 08 czerwca – Wspomnienie św. Jadwigi królowej

8.00 Za ++ Annę i Edmunda Ryszka, Annę i Alfreda Mrozek, zmarłe dzieci, zmarłych z rodziny

18.00 Za + Edwarda Piła- w III rocznicę śmierci

18.30 Procesja i nabożeństwo eucharystyczne

Środa, 09 czerwca

8.00 Za ++ męża Henryka Neuman, syna Andrzeja

9.00 Pogrzeb śp. Gerarda Koniecznego

18.00 Za ++ Elżbietę i Jerzego Dola, rodziców i rodzeństwo z obu stron

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy i procesja eucharystyczna

Czwartek, 10 czerwca

7.30 Adoracja

8.00 Za + Henryka Neuman- w V rocznicę śmierci, żonę Bernadetę

17.00 Adoracja

17.30 Procesja i nabożeństwo eucharystyczne

18.00 Za ++ Zygmunta i Klarę Ochojski, zięcia Romana

Piątek, 11 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

8.00 Za ++ Józefa Węglorz, rodziców i teściów               

13.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Małgorzaty i Tadeusza Iwański- z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny                            

18.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Bernadety Paszenda- z okazji 60 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny                                                                     

18.30 Nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

19.00-8.00 Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu

Sobota, 12 czerwca – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP 

8.00 Za + Stanisława Siwczyk- od sąsiadów zamiast kwiatów      

12.30 Ślub rzymski: Justyna Wesoły – Marek Drenda

14.00 Ślub rzymski: Anna Salejda – Paweł Anderski

17.30 Chrzest Jana Matysiak

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych:

-Jana Grabiniok-  z okazji 70 rocznicy urodzin i całej rodziny

-Ryszarda- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

-Łukasza Anderskiego- z okazji 40 rocznicy urodzin i całej rodziny

-Pawła Połata- z okazji 30 rocznicy urodzin i całej rodziny

-Tomasza i Sylwii- z okazji 40 rocznicy urodzin i całej rodziny

-Dawida- z okazji 27 rocznicy urodzin i Magdaleny z okazji 25 rocznicy urodzin i całej rodziny

-Marianny Lipińskiej- z okazji 85 rocznicy urodzin i całej rodziny

19.00 Adoracja uwielbienia- prowadzi zespół 'Vespere Cultus' i Odnowa w Duchu Świętym

XI Niedziela Zwykła, 13 czerwca

7.00 Za ++ Rajmunda Ranocha- w X rocznicę śmierci, rodziców, Józefa Musialik, dwie żony, Mariannę Woźniak

9.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Aleksandry i Stanisława- z okazji rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

11.00 Za ++ Jana Chowaniec, syna Mirosława

13.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji Lukasa Bruno przyjmującego sakrament chrztu św. jego rodziców i chrzestnych

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Julii i Moniki z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

19.30 Wieczór Fatimski: Msza św. w intencji Dobrodziejów, Różaniec, Procesja


Porządek nabożeństw 30.05-06.05.2021 r.

 

Niedziela, 30 maja – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.00 Za ++ Jana Procek, jego rodziców i rodzeństwo

9.00 Za ++ Marię Zdrzałek- na pamiątkę urodzin, Ernesta Zdrzałek- w rocznicę śmierci, rodziców

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Dariusza- z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

11.00 W intencji rodzin naszej parafii

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Marię i Roberta Wieczorek, Marię i Karola Krawiec

 

Poniedziałek, 31 maja - Święto nawiedzenia NMP

8.00 Za ++ Franciszka Chrapek, żonę Annę, córkę Małgorzatę, Andrzeja Dudzik- na pamiątkę urodzin

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00  Za ++ Rudolfa Nowak- w I rocznicę śmierci, żonę Halinę, Alojzego i Annę Bielak

 

Wtorek, 01, czerwca – Wspomnienie św. Justyny, męcz.

8.00 Za ++ Matyldę i Alojzego Serwotka, Krystynę i Alfreda Szwachuła

18.00 Za ++ Józefa Mende, Jana i Marię Oleś, Martę i Maksymiliana Mende, zmarłych z pokrewieństwa

 

Środa, 02 czerwca

8.00 Za + Gertrudę Dragon- od Radia Maryja

18.00 Za ++ Barbarę Szczyra- na pamiątkę urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek, 03 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

9.00 W intencji Parafian (po Mszy procesja)

11.00 Za ++ Jana Grim, rodziców, teściów, zmarłych z rodzin Grim, Deńczyk

16.00 Za ++ Janinę i Franciszka Szweda

 

I Piątek, 04 czerwca

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

9.00 Pogrzeb śp. Piotra Kajewskiego

17.00 W intencji dzieci wczesnej i I Komunii św.

17.30 Procesja i nabożeństwo Eucharystyczne

19.00 W intencji młodzieży

 

I sobota, 05 czerwca – Wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz.

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli Różańca św. (z medytacją)

17.30 Procesja i nabożeństwo Eucharystyczne

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków jubilatów:

- Bogumiły i Andrzeja Wypchoł- z okazji 40 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

 

X Niedziela Zwykła, 06 czerwca

7.00 Za + Józefa Kałuża- w rocznicę śmierci

9.00 Za ++ Helenę i Franciszka Kałus, Annę i Maksymiliana Trzeciok, Henryka Trzeciok, żonę Felicję, Henryka Durczok,

11.00 Za ++ Alojzego Gola- w rocznicę śmierci, żonę Wandę, Bernadetę Mój- na pamiątkę urodzin, męża Alberta

15.30 Procesja i nabożeństwo Eucharystyczne

16.00 Za ++ Martę i Konrada Błatoń, rodziców Franciszka i Zofię Błatoń, Edmunda i Annę Ryszka


Porządek nabożeństw 23.05-30.05.2021 r.

 

Niedziela, 23 maja – Uroczystość Zesłania Ducha  Święteg

7.00 Za ++ Joachima Brzezinka- na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów

9.00 Za + Franciszka Kroker

11.00 W intencji parafian

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. : Stanisław Groborz oraz rocznych dzieci  Tymoteusz Wieczorek, Amelia Moszyńska, Wanda Holona  ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Annę i Bernarda Boszczoń- w rocznicę śmierci

 

Poniedziałek, 24 maja – Święto NMP, Matki Kościoła

8.00 Za + Irenę Kucińską- w rocznicę śmierci

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Walentego i Florentynę Szczyra, synów Stanisława i Ryszarda

 

Wtorek, 25 maja

8.00 Za + Różę Wieczorek- w kolejną rocznicę śmierci

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 W intencji matek

 

Środa, 26 maja – Wspomnienie św. Filipa Neri, prezb.

8.00 Za + Franciszka Mądry- na pamiątkę urodzin

17.30 Nabożeństwo majowe i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Łucję i Rudolfa Karwot, Eufemię i Jerzego Plisz, pokrewieństwo Plisz, Karwot, Mrowiec

 

Czwartek, 27 maja – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.30 Adoracja

8.00 Za + Małgorzatę Knesz- w VI rocznicę śmierci

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Antoniego Dziwoki, żonę Augustynę- na pamiątkę urodzin

 

Piątek, 28 maja

7.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

8.00 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Gertrudę Honisz i Relindę Subelok- na pamiątkę urodzin

 

Sobota, 29 maja – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dz.

8.00 Za ++ Anielę i Bolesława Piecha, zięcia Mariana

13.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski  w intencji  Jana Siwczyk- z okazji 90 rocznicy urodzin oraz żony Zofii- z okazji 84 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Parafian – 30-dniowa : Stefan Wala, Tadeusz Heliosz, Alojzy Pawelec, Felicja Trzeciok, Inga Woźnica, Jadwiga Durczok, Jacek Cieślik, Danuta Czogała, Hubert Pawlaszczyk, Urszula Adamczyk, Jan Dudzik

                                        I -sza rocznica śmierci: Błażej Ryszka

 

Niedziela, 30 maja – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.00 Za ++ Jana Procek, jego rodziców i rodzeństwo

9.00 Za ++ Marię Zdrzałek na pamiątkę urodzin, Ernesta Zdrzałek- w rocznicę śmierci, rodziców

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Dariusza-z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

11.00 W intencji rodzin naszej parafii

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Marię i Roberta Wieczorek, Marię i Karola Krawiec


Porządek nabożeństw 16.05-23.05.2021 r.

 

Niedziela, 16 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskieg

7.00 Do Op. Bożej, Aniołów Stróżów w intencji wnuczek, synowej, syna i zięcia

9.00 Za ++ Wacława Wdowiak- w rocznicę śmierci, zięcia Rajmunda Czogała na pamiątkę urodzin

10.30 I Komunia św. kl. III a z SP 3

12.00 I Komunia św. kl. III b z SP 3

13.30 I Komunia św. kl. III z SP 23 oraz Wczesna Komunia św.

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za + Edwarda Klimek, Rudolfa Kołek

            Po mszy chrzest: Zofia Sladek

Poniedziałek, 17 maja

8.00 Za ++ Annę i Bronisława Grabiniok

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

17.30 Nabożeństwo majowe- kl. IIIa- SP3

18.00 Za + Oskara Kąkol- w rocznicę śmierci

Wtorek, 18 maja

8.00 Za + Elżbietę Oleś- od Żywego Różańca

         Po mszy modlitwa do bł. Karoliny Kózkównej

9.00 Pogrzeb śp. Włodzimierz Feczko

17.30 Nabożeństwo majowe- kl. IIIb- SP3

18.00 Za ++ Bogusława Cieślik, matkę Stefanię

Środa, 19 maja

8.00 Za + Józefa Dudziak

8.30 Nabożeństwo do św. Józefa

9.00 Pogrzeb śp. Salomei Kopka

17.30 Nabożeństwo majowe i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy- kl. III - SP23 i Wczesna

18.00 Za + Huberta Pinior- w III rocznicę śmierci

Czwartek, 20 maja

7.30 Adoracja

8.00 Za + Czesława Koniecznego- w rocznicę śmierci

9.00 Pogrzeb śp. Mariana Lipińskiego

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo majowe- kl. IIIa- SP3

18.00 Za ++ parafian- zbiorowa

Piątek, 21 maja – Wspomnienie św. Jana Niepomucena, prezb. i męcz.

8.00 Za ++ Antoniego i Agnieszkę Nowak, rodziców Emanuela i Marię Mrozek, Antoniego i Franciszkę Nowak, Józefa i Mariannę Wrzosek, zmarłych rodziców

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.30 Nabożeństwo majowe- kl. IIIb- SP3

18.00 Za ++ Alojzego i Annę Bielak, rodziców z obu stron, zięcia Rudolfa Nowak

19.00 Spotkanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem

Sobota, 22 maja

8.00 Za ++ Jana Bywalec i rodziców

8.00 O Boże błogosławieństwo dla wszystkich czcicieli św. Rity

8.30 Nabożeństwo do św. Rity

9.15 Pogrzeb śp. Johannesa Wiglenda

10.30 Pogrzeb śp. Ryszarda Czerny

17.30 Nabożeństwo majowe- kl. III- SP23 i Wczesna

18.00 Za + ojca Henryka Noga- w V rocznicę śmierci

19.00 Wieczór Uwielbienia- prowadzi zespół Vespere Cultus i Odnowa w Duchu Świętym

Niedziela, 23 maja – Uroczystość Zesłania Ducha  Świętego

7.00 Za ++ Joachima Brzezinka- na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów

9.00 Za + Franciszka Kroker

11.00 W intencji parafian

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. : Stanisław Groborz oraz rocznych dzieci  Tymoteusz Wieczorek, Amelia Moszyńska, Wanda Holona  ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Annę i Bernarda Boszczoń- w rocznicę śmierci

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ parafian :

księdza Herberta Oslislo;

Marię i Franciszka Zacha, pokrewieństwo;

Salomeę i Emanuela Kałusek;

Różę Chowaniec, rodziców Henryka i Augustynę Skupień, teściów Franciszka i Helenę Chowaniec, Małgorzatę i Wiktora Przeliorz;

Edwarda i Anielę Kowol, Matyldę i Wilhelma Maciończyk;

Bertę Prus na pamiątkę urodzin;

Annę i Jerzego Mrozek, rodziców, rodzeństwo, zięcia Huberta Pinior;

Jana i Krystynę Sanecznik, brata Zygmunta;

Janusza Butwiłowski;

Urszulę i Antoniego Grenadier, Marię Hałas;

Ritę Piechula na pamiątkę urodzin;

Jerzego Kowalik na pamiątkę urodzin;

Zofię, Emanuela i Ewalda Ryszka, Brunona i Damiana Ryszka, Zofię i Leopolda Kąsek, syna Romana, córki Annę i Marię;

Marię i Rufina Mojżysz, syna Stanisława;

Gertrudę i Emanuela Wawrzyńczyk, Marię i Jana Pakura;

Józefa Tkocz;

Krystynę Wystyrk, synów Romualda, Bronisława i rodziców;

Marię Tront, rodziców Monikę i Franciszka;

Henryka Nitner na pamiątkę urodzin;

Ewę Tomiczek na pamiątkę urodzin, syna Pawła, ojca Jana, teściową Małgorzatę;

Walentego i Gertrudę Zawadzki, syna Wiktora z żoną, Irenę, Ludwika i Martę Pisarski, syna Jana;

Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę Kukułka;

Augustyna Adamczyk, żonę Bronisławę, zięcia Jana;

Helenę Zieleźny w X rocznicę śmierci;

Marię i Konrada Siwczyk, córkę Jadwigę, syna Henryka, wnuków Stanisława i Ryszarda, zięciów Antoniego i Pawła, pokrewieństwo Siwczyk, Śpiewok;

rodziców Dorotę i Klemensa Jankowski, teściów Wandę i Jana Rekucki;

Marię Lokaj w XX rocznicę śmierci;

Jadwigę i Zygmunta Pielczyk, córkę Irenę Czadankiewicz;

Annę Wieczorek w II rocznicę śmierci, męża Ernestyna, syna Bronisława, Agnieszkę Mrozek, brata Jerzego, Marię i Franciszka Stołtny;

Marię Osadzin w rocznicę śmierci, męża Tadeusza, rodziców z obu stron

 


Porządek nabożeństw 09.05-16.05.2021 r.

VI Niedziela Wielkanocna, 09 maja

7.00 Za ++ Józefa Kałuża, synów Andrzeja, Stanisława i Mirosława

9.00 Za ++ Gerarda Bulenda, rodziców i teściów

11.00 Za + Stanisława Czempik- na pamiątkę urodzin- od córki Doroty

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Macieja- z okazji 25 rocznicy urodzin i Krzysztofa- z okazji 23 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Poniedziałek, 10 maja- Dni Krzyżowe-I dzień modlitw o urodzaje

8.00 Za ++ Wilhelma Frydrych, żonę Jadwigę ich rodziców, dzieci i zięcia

17.30 Procesja z modlitwą o urodzaje i nabożeństwem majowym do krzyża misyjnego przy kościele

18.00 Za ++ Cecylię Zawisz- w IV rocznicę śmierci, rodziców i teściów

Wtorek, 11 maja Dni Krzyżowe-II dzień modlitw o urodzaje

8.00 W pewnej intencji

9.00 Pogrzeb śp. Jana Dudzik

17.30 Procesja z modlitwą o urodzaje i nabożeństwem majowym do krzyża misyjnego przy kościele

18.00 Za ++ Otylię Rezner- na pamiątkę 100- tnej rocznicy urodzin, męża Józefa

Środa, 12 maja Dni Krzyżowe-III dzień modlitw o urodzaje

8.00 Za ++ rodziców Annę i Wilhelma Szebesczyk, ciocię Albinę Szebesczyk

8.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

9.00 Pogrzeb śp. Ireneusza Adamczyk

17.30 Procesja z modlitwą o urodzaje i nabożeństwem majowym do krzyża misyjnego przy kościele

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Renaty i Stefana- z okazji rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

Czwartek, 13 maja

8.00 Za + Anielę Czogała- od Zuzanny, Krzysztofa Banaś, Stanisława i Mileny Banaś, Edwarda Banaś z rodziną i Marii Kościelak

8.30 Nabożeństwo majowe

19.30 Wieczór Fatimski

  1. Msza św. Za + Mateusza Franiczek- na pamiątkę urodzin
  2. Różaniec
  3. Procesja

Piątek, 14 maja – Święto św. Macieja apostoła

8.00 Za ++ Ignacego i Anastazję Brzeziok, Jana Wyglenda, rodziców i dziadków

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Marię i Franciszka Mrozek, syna Jerzego

20.00-8.00 Całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu

Sobota, 15 maja

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i powrót do zdrowia w intencji Barbary - z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

9.00 Pogrzeb śp. Ryszarda Mosler

13.00 Ślub rzymski: Joanna Ślósarczyk – Łukasz Kąkol oraz błogosławieństwo rocznego dziecka Jana Kąkol

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ rodziców Łucję i Hermana Żydek, Zofię i Piotra Bogusław, dziadków z obu stron

Niedziela, 16 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00 Do Op. Bożej, Aniołów Stróżów w intencji wnuczek, synowej, syna i zięcia

9.00 Za ++ Wacława Wdowiak- w rocznicę śmierci, zięcia Rajmunda Czogała na pamiątkę urodzin

10.30 I Komunia św. kl. III a z SP 3

12.00 I Komunia św. kl. III b z SP 3

13.30 I Komunia św. kl. III z SP 23 oraz Wczesna Komunia św.

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za + Edwarda Klimek, Rudolfa Kołek

            Po mszy chrzest: Zofia Sladek

 


Porządek nabożeństw 02.05-09.05.2021 r.

 

V Niedziela Wielkanocna, 02 maja

7.00 Za + Andrzeja Pielczyk

9.00 Za ++ Marię i Franciszka Zacha- w rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Powstańców Śląskich w 100-tną rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Joachima Bugdoł, wnuka Łukasza Ruteckiego, rodziców Augustyna i Karolinę Bugdol, teściów Annę i Leona Mika

Poniedziałek, 03 maja – Uroczystość Najświętszej  Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski

7.00 Za + Edwarda Kapłon w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Edmunda i Luizę, Annę i Leona Wieczorek

9.00 W intencji ojczyzny

11.00 Za + Stanisława Gawliczek- w XIX rocznicę śmierci

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za + córkę Beatę Chrzanowską- na pamiątkę urodzin

Kaplica godz. 10.00: W intencji strażaków i ich rodzin oraz za ++ strażaków

Wtorek, 04 maja – Wspomnienie św. Floriana, męcz. Patrona archidiecezji

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Ireny z rodziną

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Józefa Czogalik, rodziców i teściów

Środa, 05 maja

8.00 Za ++ Annę i Alojzego Szendra, Damiana Brzezina

9.00 Pogrzeb śp. Danuty Czogała

17.30 Nabożeństwo majowe i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Henryka Newy, rodziców i teściów

I Czwartek, 06 maja  - Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

7.30 Adoracja

8.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

11.00 Ślub rzymski: Sitko Barbara -Sitko Marcin

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za + Stanisława Kubica- w I rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin

I Piątek, 07 maja

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

9.00 Pogrzeb śp. Huberta Pawlaszczyk

17.00 W intencji dzieci Wczesnej i I Komunii św.

17.30 Nabożeństwo majowe

19.00 W intencji młodzieży

Sobota, 08 maja – Uroczystość św. Stanisława Bpa i męcz., głównego patrona Polski

8.00 Za ++ Annę i Floriana Roskosz, córkę Reginę Roskosz, wnuka Zbigniewa Adamczyk

9.00 Pogrzeb śp. Urszuli Adamczyk

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Jaśminy Łuckiej- z okazji 7-rocznicy urodzin do Ducha św. i Anioła Stróża

- Patryka- z okazji 18- tej rocznicy urodzin

- Huberta- z okazji 85 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Zofii Dąga- z okazji 85 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Tadeusza Smyczek- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Piotra- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

VI Niedziela Wielkanocna, 09 maja

7.00 Za ++ Józefa Kałuża, synów Andrzeja, Stanisława i Mirosława

9.00 Za ++ Gerarda Bulenda, rodziców i teściów

11.00 Za + Stanisława Czempik- na pamiątkę urodzin od córki Doroty

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Macieja- z okazji 25 rocznicy urodzin i Krzysztofa z okazji 23 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny


Porządek nabożeństw 25.04-02.05.2021 r.

 

IV Niedziela Wielkanocna, 25 kwietnia  - Niedziela Dobrego Pasterz

7.00 Za ++ Herminę i Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Za++ Władysława Wolanin- w XII rocznicę śmierci, żonę Annę, wnuczkę Beatę Chrzanowską, dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli i Jana- z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

16.00 Za ++ Ewę Smołka, syna Piotra

Poniedziałek, 26 kwietnia

8.00 Za + Jacka Łach- w V rocznicę śmierci

18.00 Za ++ Paulinę i Franciszka Oslislo

Wtorek, 27 kwietnia

7.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Ireny z rodziną

9.00 Pogrzeb śp. Ingi Woźnica

18.00 Za ++ Danutę Gawlas- w III rocznicę  śmierci, jej rodziców Agnieszkę i Ernestyna Polak, teściów Stefanię i Karola Gawlas, dziadków i pokrewieństwo z obu stron, zmarłych z rodziny Boczek, Polak, Madzia, Gawlas, Mosler, Franecki, Gusztaf, Kogut, dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 28 kwietnia

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za + Henryka Kopka- na pamiątkę urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 29 kwietnia – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej ez. J dK, patronki Europy

7.30 Adoracja

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Ireny z rodziną

9.00 Pogrzeb śp. Jadwigi Durczok

11.00 Pogrzeb śp. Jacka Cieślik

17.00 Adoracja i Różaniec- Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja

18.00 Za ++ Ewalda Ryszka, Zofię i Emanuela, Brunona i Damiana Ryszka, Zofię i Leopolda Kąsek, syna Romana, córki Annę i Marię

18.00 W intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin

Po mszy nabożeństwo przyjęcia do Rycerzy Kolumba

Piątek, 30 kwietnia

8.00 Za + Piotra Drabiniok- na pamiątkę urodzin

18.00 Za ++ Marię i Wiktora Pierchała, syna Grzegorza

I Sobota, 01 maja – Święto św. Józefa Rzemieślnika

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli różańca św. (z medytacją)

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków-jubilatów:

V Niedziela Wielkanocna, 02 maja

7.00 Za + Andrzeja Pielczyk

9.00 Za ++ Marię i Franciszka Zacha- w rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Powstańców Śląskich w 100-tną rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Joachima Bugdoł, wnuka Łukasza Ruteckiego, rodziców Augustyna i Karolinę Bugdol, teściów Annę i Leona Mika


Porządek nabożeństw 18.04-25.04.2021 r.

III Niedziela Wielkanocna, 18 kwietnia

7.00 Za ++ Leopolda  Kempner, dwie żony, rodziców, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda, rodziców

9.00 Za + Alberta Chłodek- w XXV rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej, Aniołów Stróżów w intencji Mileny Bomek- z okazji IX rocznicy urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Szymon Heliosz, Weronika Gryt, Piotr Adamczyk, Kacper Mrowiec oraz rocznych dzieci : Maksymilian Masny, Mikołaj Lip, Karolina Simk, Maja Janik- ich rodziców i chrzestnych

16.00 Za ++ Horsta Czech- na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron, rodzeństwo

Poniedziałek, 19 kwietnia

8.00 Za ++ Franciszka i Gertrudę  Lempa, Czesława Koniecznego

         Po mszy modlitwy do bł. Karoliny Kózkównej

17.30 Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 Za++ Eugenię Cichecką, rodziców, teściów, Emę Ryszka, Franciszka i Stefanię Szerewicz, córkę Elżbietę

Wtorek, 20 kwietnia

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Janiny z rodziną

18.00 Za ++ Krystynę i Jerzego Ćmok- w rocznicę śmierci, rodziców z obu stron

 Środa, 21 kwietnia

8.00 Za ++ Wernera Rosa, rodziców Alfonsa i Paulinę Rosa

18.00 Za++ Annę i Józefa Lepiarczyk, Paulinę i Augustyna Cieślik, córkę Gertrudę

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 22 kwietnia

7.30 Adoracja

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od Piotra z rodziną

17.00 Adoracja i Różaniec- Legion Maryi

18.00 Za ++ Mieczysława Kuna- w kolejną rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do św. Rity

Piątek, 23 kwietnia- Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

8.00 Za ++ Franciszka Soppa, rodziców Pawła i Gertrudę, teściów Marię i Piotra Szajt

18.00 Za ++ Leokadię Gardiańczyk, Mirosława Kuśka- od kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej

Sobota, 24 kwietnia

8.00 Za + Gertrudę Dragon- na pamiątkę 100-tnej rocznicy urodzin

9.00 Pogrzeb śp. Felicji Trzeciok

18.00 Za ++ Parafian  30-dniowa : Wojciech Ryszka , Mikołaj Cyroń, Krystyna Wawrzyńczyk, Jan Koczy, Agnieszka Zieleźny, Aniela Czogała, Stanisław Siwczyk, Ryszard Papierok.

IV Niedziela Wielkanocna, 25 kwietnia  - Niedziela Dobrego Pasterza

7.00 Za ++ Herminę i Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Za++ Władysława Wolanin- w XII rocznicę śmierci, żonę Annę, wnuczkę Beatę Chrzanowską, dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli i Jana- z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

16.00 Za ++ Ewę Smołka, syna Piotra


Porządek nabożeństw 11.04-18.04.2021 r.

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA- MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11 kwietnia

7.00 Do Op. Bożej MB Częstochowskiej z podziękowaniem za odebrane łaski  w intencji Franciszka i Elżbiety- z okazji urodzin

9.00 Za + Andrzeja Pielczyk- od przyjaciół z Niemiec

11.00 Za + Małgorzatę Przeliorz- w rocznicę śmierci, męża Wiktora

16.00 Za ++ Adelajdę Kwiatoń- w II rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron

 

Poniedziałek, 12 kwietnia

8.00 Za + Gertrudę Bugdoł- od Żywego Różańca

18.00 Za ++ Stefanię Cieślik, syna Bogusława

 

Wtorek, 13 kwietnia

8.00 W intencji Dobrodziejów

18.00 Za ++ Pawła Zieleźny, żonę Albinę, córki Marię Sierny, Różę Wolny, dwóch zięciów

 

Środa, 14 kwietnia

8.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

9.00  Pogrzeb śp. Tadeusza Heliosz

18.00 Za + Irenę Czempik- w VIII rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 15 kwietnia

7.30 Adoracja

8.00 Do Op. Bożej w intencji rodziny Grzenik

17.00 Adoracja i Różaniec- Żywy Różaniec- Róża VI

18.00 Za ++ Parafian - zbiorowa

 

Piątek, 16 kwietnia

8.00 Za + Agnieszkę Marendowską-  w XIV rocznicę śmierci

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Za ++ Cecylię i Jerzego Janosz, rodziców Genowefę i Józefa Janosz, Albertynę i Maksymiliana Czempik

19.00 Wieczór Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem

 

Sobota, 17 kwietnia

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Iwony i Erika- z okazji XV rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

9.15 Pogrzeb śp. Alojzego Pawelec

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Jerzego i Grzegorza Bojdoł- z okazji 60 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Adriana Winniczuk- z okazji urodzin i całej rodziny

- Andrzeja- z okazji urodzin i całej rodziny

- Anny- z okazji 80 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Stanisława- z okazji 20 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Andrzeja- z okazji 18 rocznicy urodzin

 

III Niedziela Wielkanocna, 18 kwietnia

7.00 Za ++ Leopolda  Kempner, dwie żony, rodziców, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda, rodziców

9.00 Za + Alberta Chłodek- w XXV rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej, Aniołów Stróżów w intencji Mileny Bomek- z okazji IX rocznicy urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Szymon Heliosz, Weronika Gryt, Piotr Adamczyk, Kacper Mrowiec oraz rocznych dzieci : Maksymilian Masny, Mikołaj Lip, Karolina Simk, Maja Janik- ich rodziców i chrzestnych

16.00 Za ++ Horsta Czech- na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron, rodzeństwo

 

 

 

Czwartek godz.18.00 Za ++ Parafian - zbiorowa

Józefa Jochem jego rodziców, dziadków z obu stron, Alfreda Zieleźny, zmarłych z rodziny, Józefa i Teresę Tomiczny, synów, synowe, wnuczki Aleksandrę i Józefinę, rodziców i rodzeństwo Tomiczny, Mrozek, Alfreda i Emilię Chlapik;

Adelajdę Adamczyk, rodziców i rodzeństwo, Maksa i Marię Mrozek, trzech synów, rodziców Krystynę i Horsta Szyndzielorz, zmarłych kapłanów, sąsiadów, wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu, dusze w czyśćcu cierpiące;

Henryka Siwczyk na pamiątkę urodzin;

Karola i Albertynę Poremski, dwie córki, dwóch zięciów, Józefa Czogalik, Urszulę Wieczorek;

Henryka Wieczorek, żonę Marię, Genowefę i Jana Wieczorek, Łucję i Alfreda Widera, Rozalię Wilczek;

rodziców Krystynę i Romana Gawełczyk, dziadków z obu stron;

Eugeniusza Kaczyna w VI rocznicę śmierci, żonę Helenę, Małgorzatę Niksza w III rocznicę śmierci, ojca Zygmunta Koczuła, teściów Piotra i Hildę Niksza;

Michalinę Koczor w XX rocznicę śmierci, rodziców;

Julię Adamczyk, jej rodziców, brata Jana Szlachta;

Roberta Maciejczyk, żonę Bronisławę;

Izydora Zefert, żonę Bernardę, córkę Bożenę, wnuka Macieja, zmarłych z rodziny Zefert, Bieliński;

rodziców Marię i Albina Masarczyk, syna Rudolfa, wnuka Ryszarda, synową Agnieszkę, teściów Stefanię i Konrada Mrozek;

Agnieszkę i Alojzego Janosz, córkę Marię, Ignacego i Katarzynę Trzeciok, Emanuela i Franciszkę Mrozek; Herberta Cieślik w rocznicę śmierci, syna Mirosława, rodziców Jadwigę i Eryka Cieślik;

Annę i Erwina Marek, rodziców i rodzeństwo;

Ewalda Kłosek;

Henryka Kuśka;

Ryszarda Prochasek, pięciu synów, żonę Annę, Jana i Helenę Mosler, dziadków z obu stron;

Łucję Absalon;

Katarzynę Woźnica w rocznicę śmierci, męża Antoniego, córki Helenę, Anielę, Mariannę, synów Józefa, Czesława, synową Martę, czterech zięciów, czterech wnuków;

Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę Kukułka;

Alfreda i Agnieszkę Białek, dwie córki i zięcia;

rodziców Martę i Karola Kubica, zmarłe dzieci i zięcia, Marię i Maksymiliana Szczyra, córkę i zięcia;

Gabrielę Brachman, matkę Irmgardę Szczyra, Dorotę Kraj, Krystynę Kubik;

Martę i Romana Pawliczek, syna Józefa, synową Halinę, zięciów Jerzego Marcol, Jana Helis, Jerzego Kaszta; Józefa Pawliczek, rodziców, teściów i sąsiadów;

Jadwigę i Zygmunta Pielczyk;

Ernestynę Ulbrych  w IV rocznicę śmierci, męża Bernarda, Klarę i Józefa Żydek;

Jadwigę i Piotra Brzezinka;

Stefanię i Lucjana Helis;

Marię Michalską, męża Henryka, rodziców z obu stron;

Tomasza Uliczka, dusze w czyśćcu cierpiące;

Jerzego Hartman, rodziców z rodziny Hartman i Krukówka, braci i bratową z rodziny Hartman, wszystkich zmarłych z rodziny Krukówka, Helenę i Ludwika Śmietana, dusze w czyśćcu cierpiące;

Annę i Teofila Gacka;