Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 19.09-26.09.2021 r.

XXV Niedziela zwykła, 19 września

7.00 Za ++ rodziców Annę i Wilhelma Szebesczyk, Janinę i Władysława Kucharczak

9.00 Za ++ rodziców Elżbietę i Emila Dębowy, Otylię i Józefa Mikuła

11.00 Za ++ rodziców Reginę i Stefana Sładek oraz synów Józefa i Edwarda

14.00 Ku czci Trójcy przenajświętszej w intencji dzieci rocznych: Juliana Porwoł, Antoniego Tokarski ich rodziców i chrzestnych

16.00 Za + Edwarda Parzyszek

Poniedziałek, 20 września – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.

8.00 Za ++ Zofię i Emila Gruszka

9.00 Pogrzeb śp. Zygmunta Tumułka

13.00 Ślub rzymski: Joanna Świniarska -  Daniel Szebeszczyk

18.00 Za ++ Marię i Oskara Kąkol, rodziców z obu stron, pokrewieństwo z rodzin Oleś i Kąkol

Wtorek, 21 września – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

8.00 Za ++ rodziców Franciszkę i Emanuela Czogała, córkę Kornelię

18.00 Za ++ Jana Dziwoki, rodziców i teściów

Środa, 22 września

8.00 Za ++ Herminę Wieczorek, siostrę Józefinę, szwagra Alojzego, Stanisława Keil, rodziców, dusze w czyśćcu cierpiące

8.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za + Dariusza Brzeziok- na pamiątkę urodzin

18.30 Nabożeństwo do św. Rity

Czwartek, 23 września

7.30 Adoracja

8.00 Za ++ Marię, Albinę Józefa Skowronek, córki, syna, synową i zięcia

12.00 Ślub rzymski: Agnieszka Siwczyk – Łukasz Psota

17.00 Adoracja i różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci)

18.00 Za ++ Cecylię Zawisz, teściów Annę i Piotra Michalski ich zmarłe dzieci, zmarłych rodziców Marię i Pawła Piper, ojca Edwarda Zawisz, zmarłego brata Edwarda

Piątek, 24 września

8.00 Za + Adelajdę Pieruszka- w XXX rocznicę śmierci

18.00 Msza szkolna: Do Op. Bożej , Aniołów Stróżów o zdrowie, błogosławieństwo i dalszą opiekę w intencji Antoniego Jurczyk- z okazji 9 rocznicy urodzin

19.00 Konferencja ks. Jarosława Międzybrodzkiego i modlitwa uwielbienia

Sobota, 25 września

8.00 Za ++ Marię i Alojzego Czech, córkę Teresę Podleśny, Romana i Mariannę Podleśny

18.00 Za ++ Parafian- 30 dniowa :Piotr Szyra, Zdzisław Małek, Elżbieta Owczarzy, Danuta Marcisz

                                          I -sza rocznica śmierci : Weronika Prochasek, Łucja Konik

                                          II rocznica: Ireneusz Konik

XXV Niedziela zwykła, 26 września

7.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Magdaleny i Andrzeja- z okazji 30 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Julii Byczek- z okazji 18-tej rocznicy urodzin

11.00 Za ++ Reinholda Sobocik- w VII rocznicę śmierci, dwie żony i syna Jana

Po Mszy chrzest: Ignacy Łucki

16.00 Za + Mirosława Paszenda

Po Mszy chrzest: Tymoteusz Mrozek


Porządek nabożeństw 12.09-19.09.2021 r.

 

 

 

Niedziela, 12 września – Uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda,

          zmarłych rodziców

9.00 Za ++ rodziców Dorotę i Ryszarda Salamon, siostrę Urszulę

11.00 Za ++ Józefa Kwiatoń, żonę Adelajdę, rodziców z obu stron

16.00 Za ++ Konrada Błatoń- w II rocznicę śmierci, żonę Martę

Poniedziałek, 13 września – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK

8.00 W intencji Emerytów i Rencistów

19.30 Wieczór Fatimski: Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą  o dalsze w intencji Małgorzaty Magot- z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

            Różaniec, Procesja i Apel Jasnogórski

Wtorek, 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

8.00 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

12.00 Ślub rzymski: Oleś Katarzyna – Marcin Pośpiech

18.00 Za ++ Annę i Pawła Bieńko, rodziców z obu stron

Środa, 15 września – Wspomnienie NMP Bolesnej

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Aleksandry- z okazji urodzin oraz w intencji całej rodzin

9.00 Pogrzeb śp. Marii Pierchała

12.00 Ślub rzymski: Magdalena Czapla – Paweł Żegociński

18.00 Za + Barbarę Szczyra- w II rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 16 września – Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa

7.30 Adoracja

8.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

17.00 Adoracja i różaniec (Legion Maryi)

18.00 Za ++ Parafian : zbiorowa

Piątek, 17 września

8.00 Za++ Karola i Florentynę Berger, Józefa i Marię Konieczny, syna Czesława

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Msza szkolna: Za++ Jadwigę Fojcik, męża Damiana, Gerarda i Martę Fojcik, synów Gabriela i Stanisława, pokrewieństwo

19.00 Spotkanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem

Sobota, 18 września  - Święto św. Stanisława Kostki zak., patrona Polski

8.00 Za ++ Jerzego Surma- w XVII rocznicę śmierci, rodziców i teściów

8.30 Nabożeństwo do św. Józefa

9.15 Pogrzeb śp. Franciszki Wieczorek

18.00 Za ++ Irenę Woźniak- w IV rocznicę śmierci, męża Leszka- w XVI rocznicę śmierci

XXV Niedziela zwykła, 19 września

7.00 Za ++ rodziców Annę i Wilhelma Szebesczyk, Janinę i Władysława Kucharczak

9.00 Za ++ rodziców Elżbietę i Emila Dębowy, Otylię i Józefa Mikuła

11.00 Za ++ rodziców Reginę i Stefana Sładek oraz synów Józefa i Edwarda

14.00 Ku czci Trójcy przenajświętszej w intencji dzieci rocznych: Juliana Porwoł, Antoniego Tokarski ich rodziców i chrzestnych

16.00 Za + Edwarda Parzyszek

 

 

 

 

Czwartek godz.18.00 Za ++ Parafian :

Teresę Chrapek w XVII rocznicę śmierci, męża Jana, syna Antoniego, Hildegardę Groborz; Józefa Ryszka w kolejną rocznicę śmierci, żonę Matyldę, rodziców z obu stron, Anielę i Wincentego Duda, Genowefę Pierużek;

Marię Brzeziok, rodziców, Antoninę Dzierżawa, brata Wilhelma i rodziców;

Monikę Paszenda;

Bolesława i Elżbietę Klimek, synów Adama i Jana, Ernestyna i Agnieszkę Wochnik;

Matyldę i Franciszka Wronka, rodziców z obu stron, męża Antoniego Trzeciok, syna Mirosława na pamiątkę urodzin;

Marię i Franciszka Burzywoda, rodziców, rodzeństwo, Urszulę Burzywoda, rodziców Wandę, Emila Śpiewok, Annę i Pawła Piecowski, synów Stefana, Pawła, Gintera, synową Urszulę, Franciszkę Piecowski, rodziców, krewnych, znajomych;

Konstantynę i Konrada Pluta, Alojzję i Wiktora Dunkiel, Emila Śpiewok w VII rocznicę śmierci, Roberta Dudzik w kolejną rocznicę śmierci;

Augustynę Prus w rocznicę śmierci, męża Pawła, syna Kazimierza, synową Kornelię, wnuka Bogdana, zięcia Józefa;

Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę Kukułka;

Bronisławę Adamczyk, męża Augustyna, zięcia Jana;

Karola i Gertrudę Mika, rodziców i rodzeństwo, Jana Pawelec, Franciszka Bolcek;

Jerzego Mandrysz w kolejną rocznicę śmierci, żonę Helenę, rodziców i rodzeństwo z obu stron, pokrewieństwo Mandrysz, Musiolik;

Jana i Jadwigę Jendrysik;

Leona Słomka w kolejną rocznicę śmierci, rodziców i teściów, Annę i Dominika Musiolik; rodziców Dorotę i Klemensa Jankowski, rodziców, rodzeństwo, teściów, Wandę i Jana Rekucki oraz zmarłe dzieci;

Jadwigę i Zygmunta Pielczyk, córkę Irenę Czadankiewicz;

Zygfryda Knura w rocznicę śmierci, rodziców i teściów;

Tadeusza Osadzin w rocznicę śmierci, żonę Marię, rodziców z obu stron;

Andrzeja Wieczorek;

Bronisława Wieczorek na pamiątkę 70- tej rocznicy urodzin;

Ingę Woźnica, Jana Belkius, dwie żony, czterech synów, dwóch zięciów, synową i wnuka; Rajmunda Kukuczka w XI rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo;

Adolfa i Martę Waideman, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo z obu stron, Reginę Miszczak w XII rocznicę śmierci, jej siostrę i szwagra, Konstantego, Albertynę Ryszka, Romualda Borszcz i jego rodziców, katechetkę Urszulę Wieczorek, jej rodziców i rodzeństwo;

rodziców Katarzynę i Karola Muszala, Małgorzatę i Leona Kobiela, siostry i braci;

Romana Janosz od chrzestnych dzieci;

Łucję Walecki, męża Józefa, rodziców z obu stron, Zofię i Piotra Bass, dwie córki i zięcia, syna, synową i wnuka, Genowefę i Emanuela Dworowy, ich rodziców i zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące;

Teofila Mika, syna Józefa, rodziców, teściów, wszystkich zmarłych z rodziny;

Franciszka Krzykała w X rocznicę śmierci, żonę Krystynę, rodziców i teściów;

rodziców Rudolfa i Marię Dobias, brata Jana i Józefa Dobias, teściów Cecylię i Alojzego Kocur;

Ewę i Andrzeja Styrnol, Ewalda Twardowskiego;

Adama Bierza, Bronisławę Adamczyk, męża Augustyna, zięcia Jana, Jadwigę i Józefa Malcharczyk, Feliksę i Walentego Bojarski, Urszulę Jana Pytlik, Marię Bożek, Henryka Siwczyk, krewnych, sąsiadów.


Porządek nabożeństw 05.09-12.09.2021 r.

 

XXIII Niedziela zwykła, 05 września

7.00 Za ++ Antoniego Śmieja- z okazji III rocznicy śmierci, żonę Genowefę, Agnieszkę i Joachima Brachman, Ignacego i Konstantynę Śmieja

9.00 Żniwne

11.00 Za ++ Helenę Chowaniec- w rocznicę śmierci, męża Franciszka, córkę Małgorzatę,

            zięcia Wiktora, synową Różę

16.00 Za + Ireneusza Kępa- w III rocznicę śmierci, rodziców i teściów

 

Poniedziałek, 06 września

8.00 Za ++ Bernadetę  Neuman- w kolejną rocznicę śmierci, męża Henryka

18.00 Za ++ Janinę, Józefa i Franciszka Onyszko, Antoninę i Józefa Sasor, ich rodziców Katarzynę i Jana, Michała i Wiesławę Podolak

 

Wtorek, 07 września

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Izabeli- z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Marię i Adama Solik

 

Środa, 08 września – Święto Narodzenia NMP

8.00 Za ++ Herminę Wieczorek- w rocznicę śmierci i rodziców

18.00 Za ++ Dorotę i Ryszarda Konieczny

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 09 września

7.30 Adoracja

8.00 Za ++ rodziców Jadwigę Rosa- w VI rocznicę śmierci, jej męża Huberta Rosa-

          w IX rocznicę śmierci

17.00 Adoracja i różaniec (Żywy Różaniec- Róża I)

18.00 Za ++ Konstantynę i Józefa Kubica- w 40-tą rocznicę śmierci

 

Piątek, 10 września

8.00 Za ++ Zofię, Emanuela i Ewalda Ryszka, Brunona i Damiana Ryszka, Zofię i Leopolda Kąsek, syna Romana, córki Annę i Marię

9.00 Pogrzeb śp. Adolfa Ressel

18.00 Msza szkolna: Za ++ Paulinę i Augustyna Cieślik, córkę Gertrudę, Annę i Józefa Lepiarczyk, wnuka Bogusława, córkę Stefanię, Marię i Józefa Cyroń

19.00-8.00 Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Sobota, 11 września

8.00 W intencji Parafian

10.00 Msza rozesłania do pracy w grupach parafialnych w nowym roku formacyjnym

16.00 Kaplica: W intencji żywych i zmarłych członków 'Klubu Nowsi'

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Elfrydy Hanas- z okazji 80 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Urszuli Winniczuk- z okazji urodzin i całej rodziny

- Marii Pluta- z okazji 70 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Zofii Procek- z okazji urodzin i całej rodziny

- Eugeniusza Pakura- z okazji 80 rocznicy urodzin i całej rodziny

-Janusza Widera- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

 

Niedziela, 12 września – Uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda,

          zmarłych rodziców

9.00 Za ++ rodziców Dorotę i Ryszarda Salamon, siostrę Urszulę

11.00 Za ++ Józefa Kwiatoń, żonę Adelajdę, rodziców z obu stron

16.00 Za ++ Konrada Błatoń- w II rocznicę śmierci, żonę Martę


Porządek nabożeństw 29.08-05.09.2021 r.

 

XXII Niedziela zwykła, 29 sierpnia

7.00 Za ++ Joachima Janik- na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów

9.00 Do Op. Bożej, MB Szkaplerznej i św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Stefana, Sylwii i Roberta- z okazji urodzin

11.00 Za ++ Lucynę Held- w II rocznicę śmierci i Beatę Held- w III rocznicę śmierci

            Po mszy chrzest Miłosza Piechaczek

Poniedziałek, 30 sierpnia

9.00 Pogrzeb śp. Zdzisława Małek

18.00 Za ++ Antoniego Skaba, żonę Elfrydę, syna Henryka, zięcia Wenantego,

           Antoniego i Gerdę Labusek

Wtorek, 31 sierpnia

8.00 Za++ Gerarda Chromik, rodziców, teściów, Michała Kubica- w III rocznicę śmierci

Środa, 01 września

8.00 W intencji uczniów, nauczycieli i personelu szkół- z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

I Czwartek, 02 września

7.30 Adoracja

8.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

17.00 Adoracja i różaniec (Odnowa w Duchu Świętym)

18.00 Za ++ Lidię i Alojzego Brzeziok, Marię i Franciszka Troszka

I Piątek, 03 września – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK.

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

17.00 W intencji dzieci Wczesnej i I Komunii św.

19.00 W intencji młodzieży

I Sobota, 04 września

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli różańca św. (z medytacją)

13.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

            Felicji i Bolesława Strużek- z okazji 60 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków- jubilatów:

- Sylwii i Łukasza Anderski- z okazji 15 rocznicy ślubu  i całej rodziny,

-Jessici i Krzysztofa- z okazji I rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo i szczęśliwe macierzyństwo,

-Bernadety i Stanisława Kąsek- z okazji 25 rocznicy ślubu i całej rodziny

-Bogusławy i Piotra- z okazji 45 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie

19.00 Wieczór uwielbienia- prowadzi Odnowa w Duchu Św. i zespół 'Vespere Cultus'

XXIII Niedziela zwykła, 05 września

7.00 Za ++ Antoniego Śmieja- z okazji III rocznicy śmierci, żonę Genowefę, Agnieszkę i Joachima Brachman, Ignacego i Konstantynę Śmieja

9.00 Żniwne

11.00 Za ++ Helenę Chowaniec- w rocznicę śmierci, męża Franciszka, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę

16.00 Za + Ireneusza Kępa- w III rocznicę śmierci, rodziców i teściów


Porządek nabożeństw 22.08-29.08.2021 r.

 

Niedziela, 22 sierpnia, ODPUST PARAFIALNY

7:00 Za ++ Jadwigę i Emanuela Zieleźny

9:00 Za+ Jana Biskup- w kolejną rocznicę śmierci

11:00 SUMA ODPUSTOWA - W intencji Parafian

15:00 Nieszpory odpustowe

16:00 Za + Celinę Jopek

Po Mszy Nabożeństwo do św. Rity

 

Poniedziałek, 23 sierpnia,

10.00 Msza św. w intencji chorych i seniorów z okazji odpustu (z namaszczeniem chorych i błogosławieństwem lourdzkim)

18.00 Za ++ Parafian  -  procesja na cmentarz

 

Wtorek, 24 sierpnia Święto św. Bartłomieja, Apostoła

8.00 W intencji Parafian

9.00 Pogrzeb śp. Piotra Szyra

 

Środa, 25 sierpnia

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski w intencji Eweliny - z okazji 44 rocznicy urodzin oraz z prośbą o łaskę głębokiej wiary, nadziei i miłości, dary Ducha św. i ukrycie całej rodziny w Niepokalanym Sercu Maryi

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 26 sierpnia – Uroczystość NMP Częstochowskiej

9.00 Pogrzeb śp. Elżbiety Owczarzy

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Radio Maryja)

18.00 Za + Urszulę Wieczorek- w III rocznicę śmierci

 

Piątek, 27 sierpnia – Wspomnienie św. Moniki

8.00 Za + Annę Chrapek-w rocznicę śmierci

19.00 Konferencja Marcina Jakimowicza i spotkanie modlitewne

 

Sobota, 28 sierpnia – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze w intencji Ireny- z okazji 60 rocznicy urodzin oraz w intencji Ireny i Michała- z okazji 40 rocznicy ślubu

15.00 Do Op. Bożej, Anioła Stróża, Matki Bożej w intencji Kacpra Rak- z okazji I rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców, chrzestnych i całej rodziny

18.00 Za ++ Parafian  30 dniowa : Piątek Eugeniusz, Salamon Wojciech, Goły Irena, Jeszka Maria, Janosz Roman, Żydek Szczepan, Króliczek Dawid, Ciecior Mirela, Herok Anna, Jędrysiak Genowefa, Kabut Maria,

           I -sza rocznica śmierci: Borysewicz Lech,

 

XXII Niedziela zwykła, 29 sierpnia

7.00 Za ++ Joachima Janik- na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów

9.00 Do Op. Bożej, MB Szkaplerznej i św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Stefana, Sylwii i Roberta- z okazji urodzin

11.00 Za ++ Lucynę Held- w II rocznicę śmierci i Beatę Held- w III rocznicę śmierci

            Po mszy chrzest Miłosza Piechaczek


Porządek nabożeństw 15.08-22.08.2021 r.

 

 

XX Niedziela zwykła, 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7:00 Za + Jadwigę Kuś- w VI rocznicę śmierci

9:00 Za + Malwinę Pawlaszczyk- w II rocznicę śmierci

11:00 Za ++ rodziców, męża Stanisława, córkę Ewę

12:30 Ślub rzymski: Monika Tomiczek – Patryk Janowski

14:00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św.: Brunona Król oraz rocznych dzieci: Jakuba Czech, Mikołaja Krentusz- ich rodziców i chrzestnych

 

Poniedziałek, 16 sierpnia

18:00 Za ++ Marię Zdrzałek, ojca Jana- w kolejną rocznicę śmierci

18.00 Za + Marię Adamczyk- od kuzynki Urszuli z mężem z Niemiec

(Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

Wtorek, 17 sierpnia – Uroczystość św. Jacka, prezbitera, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej

8:00 Za + Joachima Brzezinka- w kolejną rocznicę śmierci

8:30 Nabożeństwo do św. Jacka

 

Środa, 18 sierpnia

18:00 Za ++ Elżbietę Mazurek- w rocznicę śmierci, męża Leona, rodziców i rodzeństwo

18:30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 19 sierpnia

17:00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo do św. Józefa

18:00 Za ++ Parafian- zbiorowa

 

Piątek, 20 sierpnia – Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK

8:00 Za + Piotra Gatnar- w kolejną rocznicę śmierci

19.00 Spotkanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem

 

Sobota, 21 sierpnia – Wspomnienie św. Piusa X, pap.

8;00 Za++ Jana i Elżbietę Jusiński

18:00 Za + Romana Dzierżawa- w V  rocznicę śmierci

 

Niedziela, 22 sierpnia, ODPUST PARAFIALNY

7:00 Za ++ Jadwigę i Emanuela Zieleźny

9:00 Za+ Jana Biskup- w kolejną rocznicę śmierci

11:00 SUMA ODPUSTOWA - W intencji Parafian

15:00 Nieszpory odpustowe

16:00 Za + Celinę Jopek

Po Mszy Nabożeństwo do św. Rity

 

 

 

Czwartek, 19 sierpnia godz. 18:00 Za ++ Parafian:

Gintera Piecha, żonę Annę ich rodziców z obu stron;

Helenę i Wincentego Stokłosa, syna Bronisława;

Henryka Musiolik w VI rocznicę śmierci i rodziców;

Romana Mańka w rocznicę śmierci;

Jana, Marię Nowak w kolejną rocznicę śmierci, Augustyna i Krystynę Krajczok w kolejną rocznicę śmierci; Marię i Rufina Koszera, rodziców i rodzeństwo, Waltera Chłodek, brata Engelberta, Małgorzatę i Henryka Chłodek;

Hildegardę i Jerzego Cyranek;

Martę i Teodora Tront, syna Rudolfa, synową Izabelę;

Ryszarda, Annę Prochasek, pięciu synów, Jana i Helenę Mosler, dziadków z obu stron;

Jana Pisarskiego, rodziców Ludwika i Martę Pisarski, teściów Walentego i Gertrudę Zawadzki, dziadków, zmarłych z rodzin Pisarski, Zawadzki, Kowalczyk, Zanibol;

Antoniego Woźnica w rocznicę śmierci, żonę Katarzynę, córki Helenę, Anielę i Mariannę, synów Józefa, Czesława, synową Martę, czterech zięciów i czterech wnuków;

Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę Kukułka;

Jerzego Marcol, rodziców Martę i Romana Pawliczek, Annę i Wilhelma Marcol i pokrewieństwo;

Emila i Gertrudę Sosna, Adolfa i Jadwigę Roskosz;

Gerarda Szulik w XV rocznicę śmierci, jego rodziców, brata Jerzego, jego córkę i męża, Pawła i Martę Cyran, rodziców, syna Alfreda jego wnuka Szymona, Gertrudę Bugdoł;

Zofię Szymik, męża Maksymiliana, Hildegardę Loreńczyk, synową Teresę;

Zofię i Ryszarda Ryszka, syna Stanisława, wnuka Błażeja;

Gertrudę , Dorotę i Zenona Kuźmiński, Teresę i Gerarda Jerga;

Jadwigę i Zygmunta Pielczyk, córkę Irenę Czadankiewicz;

Norberta Cojg, rodziców, teściów, Reginę i Jana Walczysko, dziadków z obu stron;

Helenę i Franciszka Chowaniec, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę oraz ich rodziców;

Alojzego i Gertrudę Leśnik, synów Józefa i Ryszarda, córkę Teresę;

Edwarda i Martę Kawka, Agnieszkę Zdrzałek i rodziców;

Edwarda Malina w IV rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, zmarłych z rodzin Krajczok, Mielimąka, Zieleźny, dusze w czyśćcu cierpiące, sąsiadów;

Alfreda Cyran, rodziców, rodziców Martę i Pawła, Szymona Cyran, Gerarda Szulik;

Rodziców Gertrudę i Józefa Ronczka, córkę Irenę i Alojzego Gorzelany, Stanisława Siódmo;

Jana Norek, wnuka Jacka Janik, Gerarda Płaczek, rodziców, teściów, pokrewieństwo;

Jacka Klimek, zmarłych z rodziny Sielski, Klimek;

Jacka Cieślik, jego rodziców i teściów;

Alojzego Pierchała, jego rodziców Alojzego i Zofię, Pawła i Genowefę Grabiec, Floriana i Gertrudę Depta, syna Alojzego, Gertrudę Growiec, dusze w czyśćcu cierpiące;

Bernarda Bierza, rodziców i teściów;

Franciszka Wydra w II rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę;

Monikę Cedziwoda, męża Ignacego;

Wilhelma i Bronisławę Durczok, Annę i Norberta Gola, Henryka i Albina Durczok;

Krystiana Kucharzyszyn w VI rocznicę śmierci, Damiana Kucharzyszyn w II rocznicę śmierci.

 


Porządek nabożeństw 08.08-15.08.2021 r.

 

XIX Niedziela zwykła, 08 sierpnia

7:00 Za ++ Elinorę i Wilhelma Mikuła, Wincentego i Małgorzatę Zimoń, Józefa i Marię Mikuła,Barbarę Zimoń, Ewę Geissler, Jana i Anielę Zimoń

9:00 Za + Danutę Dębowy- na pamiątkę urodzin

11:00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w intencji Gabrieli Zielonka, Ireny i Mariana Walczak

 

Poniedziałek, 09 sierpnia – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża( Edyty Stein), dz. i męcz., patronki Europy

18:00 Za ++ Annę i Franciszka Przeliorz

18.00 Za + Annę Herok- od rodziny Sierny (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

Wtorek, 10 sierpnia – Święto św. Wawrzyńca, diak. i męcz.

8:00 O Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Meli Płaczek oraz w intencji całej rodziny

 

Środa, 11 sierpnia – Wspomnienie św. Klary, dz.

18:00 Za ++ Cecylię Zawisz- na pamiątkę urodzin

18.00 Za + Annę Herok- od rodziny Lankocz (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

18:30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek,12 sierpnia

17:00 Adoracja i różaniec (Żywy Różaniec- Róża IX)

18:00 Za ++ rodziców Edmunda i Jadwigę Zieleźny, siostrę Irenę Zelek, teściów Gabrielę i Ludwika Bojdoł

18.00 Za ++ Krystynę Kurowską, jej rodziców, rodzeństwo, teściów oraz ++ z pokrewieństwa Kurowski- Kosuda   (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

Piątek, 13 sierpnia

19:30 Wieczór Fatimski

- msza św.: W intencji Dobrodziejów

- różaniec

- procesja i Apel Jasnogórski

 

Sobota, 14 sierpnia – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i mecz.

8:00 Za ++ Annę i Piotra Michalski, Agatę Sulski

9.00 Pogrzeb śp. Maria Kabut

18:00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych ;

- Edwarda, wnuczkę Annę, wnuka Dominika i całej rodziny

- Iwonę i Franciszka Procek z okazji urodzin i całej rodziny

 

XX Niedziela zwykła, 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7:00 Za + Jadwigę Kuś- w VI rocznicę śmierci

9:00 Za + Malwinę Pawlaszczyk- w II rocznicę śmierci

11:00 Za ++ rodziców, męża Stanisława, córkę Ewę

12:30 Ślub rzymski: Monika Tomiczek – Patryk Janowski

14:00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św.: Brunona Król oraz rocznych dzieci: Jakuba Czech, Mikołaja Krentusz- ich rodziców i chrzestnych


Porządek nabożeństw 01.08-08.08.2021 r.

 

XVIII Niedziela zwykła, 01 sierpnia

7: Za ++ Zygmunta Sobik- w IV rocznicę śmierci, rodziców i teściów

9:00 Za ++ Czesława Przeczek- w VI rocznicę śmierci, rodziców i teściów

11:00 Za ++ Janusza Matuszczyk- w II rocznicę śmierci oraz rodziców

 

Poniedziałek, 02 sierpnia

18:00 Za ++ Genowefę i Jana Porembski

18.00 Za ++ kuzyna Andrzeja, jego rodziców- Irenę i Karola

            (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

Wtorek, 03 sierpnia

8:00 Za ++ Tadeusza Pozimskiego, rodziców, teściów i dwóch braci

8.00 Za + Marię Grzegorz (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

Środa, 04 sierpnia – Wspomnienie św. Jana Marii Vianney'a, prezb.

9.00 Pogrzeb śp. Genowefy Jędrysiak

18:00 Za ++ Edmunda i Magdalenę Kocur

18.00 Za + Irenę Ryszka- od Żywego Różańca

(Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

18:30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek, 05 sierpnia

17:00 Adoracja i różaniec (Odnowa w Duchu Świętym)

18:00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

18.00 Za ++ koleżanki Renatę Majda Danutę Kuchta

(Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

I Piątek, 06 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego

8:00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

18:00 Za ++ Hildegardę i Wacława Kita, Dominika i Agnieszkę Hajski

 

I Sobota, 07 sierpnia

7.30 Różaniec wynagradzający

8:00 W intencji czcicieli Różańca św. (z medytacją)

12:00 Ślub rzymski: Justyna Zielonka – Marek Walczak

18:00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków- jubilatów:

18.00 Za + Eugeniusza Rudny (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

XIX Niedziela zwykła, 08 sierpnia

7:00 Za ++ Elinorę i Wilhelma Mikuła, Wincentego i Małgorzatę Zimoń, Józefa i Marię Mikuła, Barbarę Zimoń, Ewę Geissler, Jana i Anielę Zimoń

9:00 Za + Danutę Dębowy- na pamiątkę urodzin

11:00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w intencji Gabrieli Zielonka, Ireny i Mariana Walczak


Porządek nabożeństw 25.07-01.08.2021 r.

 

XVII Niedziela zwykła, 25 lipca

7:00 Za + Roberta Dudzik- na pamiątkę urodzin

9:00 Za ++ Marię i Mariana Cojg, Krystynę i Mariana Kosmacz

11:00 Za ++ Józefa i Reginę Kędzierawski, syna Stanisława, rodziców z obu stron, pokrewieństwo i dziadków

13.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Roberta Rezner- z okazji 18-tej rocznicy urodzin

 

Poniedziałek, 26 lipca – Wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców NMP

18:00 Za ++ Jerzego Mandrysz, rodziców, brata, bratową, Marię i Józefa Kuczera

18.00 Za+ Marię Adamczyk-od chrześniaków: Danuty, Krystiana, Janusza z Niemiec

            (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

Wtorek, 27 lipca

8:00 Za ++ Annę i Franciszka Grzenia, Zofię i Augustyna Pytlik, Klarę i Bolesława Rasek, Magdalenę Pytlik i Rudolfa Kierszniak

8.00 Za + Krystynę Koczy- od Żywego Różańca

         (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

Środa, 28 lipca

18:00 Za ++ Wiktora i Monikę Żydek

18:30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 29 lipca – Wspomnienie św. Marty

17:00 Adoracja i różaniec (Radio Maryja)

9.00 Pogrzeb śp. Dawida Króliczek

18:00 Za ++ Adelajdę Prefeta- w rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Marię Prefeta

 

Piątek, 30 lipca

8:00 Za + Ryszarda Mosler- od Bernadety Janczury z Łopusznej

 9.00 Pogrzeb śp. Szczepana Żydek

Sobota, 31 lipca – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezb.

8:00 Za ++ Maksymiliana i Cecylię Janosz

9.00 Pogrzeb śp. Mireli  Ciecior

11.00 Pogrzeb śp. Anny Herok

18:00 Za ++ Parafian  - 30 -dniowa : Konieczny Gerard, Fortuna Hildegarda, Udała Janina,

                             Procek Pelagia, Koczy Krystyna, Wdowiak Eugeniusz, Klosko-Słapa Anna, 

                             Ryszka Irena, Krause Wincenty, Adamczyk Maria

                               I – rocznica śmierci : Badura Cecylia, Łach Marta, Chłodek Anna

 

XVIII Niedziela zwykła, 01 sierpnia

7: Za ++ Zygmunta Sobik- w IV rocznicę śmierci, rodziców i teściów

9:00 Za ++ Czesława Przeczek- w VI rocznicę śmierci, rodziców i teściów

11:00 Za ++ Janusza Matuszczyk- w II rocznicę śmierci oraz rodziców


Porządek nabożeństw 18.07-25.07.2021 r.

XVI Niedziela zwykła, 18 lipca

7:00 W intencji Parafian

9:00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

         Tadeusza- z okazji 90 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

11:00 Za ++ Augustyna Szypuła, rodziców i teściów

14:00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.: Daniel Jenderko, Zuzanna Oleś, Bartosz Marszolik, Zuzanna Wieczorek, Jakub Kruczek oraz rocznych dzieci : Radosław Pietkiewicz, Julia i Szymon Sopyła ich rodziców i chrzestnych

 

Poniedziałek, 19 lipca

18:00 Za + Teresę Podleśny- w IX rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do św. Józefa

 

Wtorek, 20 lipca

8:00 Za + Huberta Pawlaszczyk- od rodziny Piechaczek

12.00 Ślub rzymski: Marta Sierny zd. Mainczyk – Mateusz Sierny

12.00 Z podziękowaniem za trud wychowania, wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże

           błogosławieństwo na dalsze lata dla rodziców nowożeńców: Sierny- Mainczyk

          (Msza sprawowana przez ks. proboszcza na probostwie)

 

Środa, 21 lipca

18:00 Za ++ Wiktora i Marię Pierchała, syna Grzegorza, Leokadię i Józefa Jędraszek ,

           córkę Ewę

9.00 Pogrzeb śp. Romana Janosz

18:30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 22 lipca- Święto św. Marii Magdaleny

12:00 Ślub rzymski: Daria Kretek – Rafał Paprotny

17:00 Adoracja i różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci)

18:00 Za + Emę Sierny, męża Stanisława, syna Wojciecha, synową Marię

18:30 Nabożeństwo do św. Rity

 

Piątek, 23 lipca – Święto św. Brygidy, zak., patronki Europy

8:00 Za + Mirosława Duda- w rocznicę śmierci

 

Sobota, 24 lipca – Wspomnienie św. Kingi, dz.

8:00 Za ++ Alfreda i Annę Mrozek, Gintera, Mariana i Grażynę Mrozek

18:00 Za ++ Edwarda Piła- na pamiątkę urodzin, wnuka Mateusza

 

XVII Niedziela zwykła, 25 lipca

7:00 Za + Roberta Dudzik- na pamiątkę urodzin

9:00 Za ++ Marię i Mariana Cojg, Krystynę i Mariana Kosmacz

11:00 Za ++ Józefa i Reginę Kędzierawski, syna Stanisława, rodziców z obu stron,

            pokrewieństwo i dziadków

13.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

            Roberta Rezner- z okazji 18-tej rocznicy urodzin