Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 02.05-09.05.2021 r.

 

V Niedziela Wielkanocna, 02 maja

7.00 Za + Andrzeja Pielczyk

9.00 Za ++ Marię i Franciszka Zacha- w rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Powstańców Śląskich w 100-tną rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Joachima Bugdoł, wnuka Łukasza Ruteckiego, rodziców Augustyna i Karolinę Bugdol, teściów Annę i Leona Mika

Poniedziałek, 03 maja – Uroczystość Najświętszej  Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski

7.00 Za + Edwarda Kapłon w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Edmunda i Luizę, Annę i Leona Wieczorek

9.00 W intencji ojczyzny

11.00 Za + Stanisława Gawliczek- w XIX rocznicę śmierci

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za + córkę Beatę Chrzanowską- na pamiątkę urodzin

Kaplica godz. 10.00: W intencji strażaków i ich rodzin oraz za ++ strażaków

Wtorek, 04 maja – Wspomnienie św. Floriana, męcz. Patrona archidiecezji

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Ireny z rodziną

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za ++ Józefa Czogalik, rodziców i teściów

Środa, 05 maja

8.00 Za ++ Annę i Alojzego Szendra, Damiana Brzezina

9.00 Pogrzeb śp. Danuty Czogała

17.30 Nabożeństwo majowe i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ Henryka Newy, rodziców i teściów

I Czwartek, 06 maja  - Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

7.30 Adoracja

8.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

11.00 Ślub rzymski: Sitko Barbara -Sitko Marcin

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Za + Stanisława Kubica- w I rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin

I Piątek, 07 maja

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

9.00 Pogrzeb śp. Huberta Pawlaszczyk

17.00 W intencji dzieci Wczesnej i I Komunii św.

17.30 Nabożeństwo majowe

19.00 W intencji młodzieży

Sobota, 08 maja – Uroczystość św. Stanisława Bpa i męcz., głównego patrona Polski

8.00 Za ++ Annę i Floriana Roskosz, córkę Reginę Roskosz, wnuka Zbigniewa Adamczyk

9.00 Pogrzeb śp. Urszuli Adamczyk

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Jaśminy Łuckiej- z okazji 7-rocznicy urodzin do Ducha św. i Anioła Stróża

- Patryka- z okazji 18- tej rocznicy urodzin

- Huberta- z okazji 85 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Zofii Dąga- z okazji 85 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Tadeusza Smyczek- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Piotra- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

VI Niedziela Wielkanocna, 09 maja

7.00 Za ++ Józefa Kałuża, synów Andrzeja, Stanisława i Mirosława

9.00 Za ++ Gerarda Bulenda, rodziców i teściów

11.00 Za + Stanisława Czempik- na pamiątkę urodzin od córki Doroty

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Macieja- z okazji 25 rocznicy urodzin i Krzysztofa z okazji 23 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny


Porządek nabożeństw 25.04-02.05.2021 r.

 

IV Niedziela Wielkanocna, 25 kwietnia  - Niedziela Dobrego Pasterz

7.00 Za ++ Herminę i Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Za++ Władysława Wolanin- w XII rocznicę śmierci, żonę Annę, wnuczkę Beatę Chrzanowską, dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli i Jana- z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

16.00 Za ++ Ewę Smołka, syna Piotra

Poniedziałek, 26 kwietnia

8.00 Za + Jacka Łach- w V rocznicę śmierci

18.00 Za ++ Paulinę i Franciszka Oslislo

Wtorek, 27 kwietnia

7.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Ireny z rodziną

9.00 Pogrzeb śp. Ingi Woźnica

18.00 Za ++ Danutę Gawlas- w III rocznicę  śmierci, jej rodziców Agnieszkę i Ernestyna Polak, teściów Stefanię i Karola Gawlas, dziadków i pokrewieństwo z obu stron, zmarłych z rodziny Boczek, Polak, Madzia, Gawlas, Mosler, Franecki, Gusztaf, Kogut, dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 28 kwietnia

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za + Henryka Kopka- na pamiątkę urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 29 kwietnia – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej ez. J dK, patronki Europy

7.30 Adoracja

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Ireny z rodziną

9.00 Pogrzeb śp. Jadwigi Durczok

11.00 Pogrzeb śp. Jacka Cieślik

17.00 Adoracja i Różaniec- Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja

18.00 Za ++ Ewalda Ryszka, Zofię i Emanuela, Brunona i Damiana Ryszka, Zofię i Leopolda Kąsek, syna Romana, córki Annę i Marię

18.00 W intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin

Po mszy nabożeństwo przyjęcia do Rycerzy Kolumba

Piątek, 30 kwietnia

8.00 Za + Piotra Drabiniok- na pamiątkę urodzin

18.00 Za ++ Marię i Wiktora Pierchała, syna Grzegorza

I Sobota, 01 maja – Święto św. Józefa Rzemieślnika

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli różańca św. (z medytacją)

17.30 Nabożeństwo majowe

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków-jubilatów:

V Niedziela Wielkanocna, 02 maja

7.00 Za + Andrzeja Pielczyk

9.00 Za ++ Marię i Franciszka Zacha- w rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Powstańców Śląskich w 100-tną rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego

15.30 Nabożeństwo majowe

16.00 Za ++ Joachima Bugdoł, wnuka Łukasza Ruteckiego, rodziców Augustyna i Karolinę Bugdol, teściów Annę i Leona Mika


Porządek nabożeństw 18.04-25.04.2021 r.

III Niedziela Wielkanocna, 18 kwietnia

7.00 Za ++ Leopolda  Kempner, dwie żony, rodziców, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda, rodziców

9.00 Za + Alberta Chłodek- w XXV rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej, Aniołów Stróżów w intencji Mileny Bomek- z okazji IX rocznicy urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Szymon Heliosz, Weronika Gryt, Piotr Adamczyk, Kacper Mrowiec oraz rocznych dzieci : Maksymilian Masny, Mikołaj Lip, Karolina Simk, Maja Janik- ich rodziców i chrzestnych

16.00 Za ++ Horsta Czech- na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron, rodzeństwo

Poniedziałek, 19 kwietnia

8.00 Za ++ Franciszka i Gertrudę  Lempa, Czesława Koniecznego

         Po mszy modlitwy do bł. Karoliny Kózkównej

17.30 Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 Za++ Eugenię Cichecką, rodziców, teściów, Emę Ryszka, Franciszka i Stefanię Szerewicz, córkę Elżbietę

Wtorek, 20 kwietnia

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Janiny z rodziną

18.00 Za ++ Krystynę i Jerzego Ćmok- w rocznicę śmierci, rodziców z obu stron

 Środa, 21 kwietnia

8.00 Za ++ Wernera Rosa, rodziców Alfonsa i Paulinę Rosa

18.00 Za++ Annę i Józefa Lepiarczyk, Paulinę i Augustyna Cieślik, córkę Gertrudę

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 22 kwietnia

7.30 Adoracja

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od Piotra z rodziną

17.00 Adoracja i Różaniec- Legion Maryi

18.00 Za ++ Mieczysława Kuna- w kolejną rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do św. Rity

Piątek, 23 kwietnia- Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

8.00 Za ++ Franciszka Soppa, rodziców Pawła i Gertrudę, teściów Marię i Piotra Szajt

18.00 Za ++ Leokadię Gardiańczyk, Mirosława Kuśka- od kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej

Sobota, 24 kwietnia

8.00 Za + Gertrudę Dragon- na pamiątkę 100-tnej rocznicy urodzin

9.00 Pogrzeb śp. Felicji Trzeciok

18.00 Za ++ Parafian  30-dniowa : Wojciech Ryszka , Mikołaj Cyroń, Krystyna Wawrzyńczyk, Jan Koczy, Agnieszka Zieleźny, Aniela Czogała, Stanisław Siwczyk, Ryszard Papierok.

IV Niedziela Wielkanocna, 25 kwietnia  - Niedziela Dobrego Pasterza

7.00 Za ++ Herminę i Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Za++ Władysława Wolanin- w XII rocznicę śmierci, żonę Annę, wnuczkę Beatę Chrzanowską, dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli i Jana- z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

16.00 Za ++ Ewę Smołka, syna Piotra


Porządek nabożeństw 11.04-18.04.2021 r.

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA- MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11 kwietnia

7.00 Do Op. Bożej MB Częstochowskiej z podziękowaniem za odebrane łaski  w intencji Franciszka i Elżbiety- z okazji urodzin

9.00 Za + Andrzeja Pielczyk- od przyjaciół z Niemiec

11.00 Za + Małgorzatę Przeliorz- w rocznicę śmierci, męża Wiktora

16.00 Za ++ Adelajdę Kwiatoń- w II rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron

 

Poniedziałek, 12 kwietnia

8.00 Za + Gertrudę Bugdoł- od Żywego Różańca

18.00 Za ++ Stefanię Cieślik, syna Bogusława

 

Wtorek, 13 kwietnia

8.00 W intencji Dobrodziejów

18.00 Za ++ Pawła Zieleźny, żonę Albinę, córki Marię Sierny, Różę Wolny, dwóch zięciów

 

Środa, 14 kwietnia

8.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

9.00  Pogrzeb śp. Tadeusza Heliosz

18.00 Za + Irenę Czempik- w VIII rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 15 kwietnia

7.30 Adoracja

8.00 Do Op. Bożej w intencji rodziny Grzenik

17.00 Adoracja i Różaniec- Żywy Różaniec- Róża VI

18.00 Za ++ Parafian - zbiorowa

 

Piątek, 16 kwietnia

8.00 Za + Agnieszkę Marendowską-  w XIV rocznicę śmierci

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Za ++ Cecylię i Jerzego Janosz, rodziców Genowefę i Józefa Janosz, Albertynę i Maksymiliana Czempik

19.00 Wieczór Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem

 

Sobota, 17 kwietnia

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Iwony i Erika- z okazji XV rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

9.15 Pogrzeb śp. Alojzego Pawelec

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Jerzego i Grzegorza Bojdoł- z okazji 60 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Adriana Winniczuk- z okazji urodzin i całej rodziny

- Andrzeja- z okazji urodzin i całej rodziny

- Anny- z okazji 80 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Stanisława- z okazji 20 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Andrzeja- z okazji 18 rocznicy urodzin

 

III Niedziela Wielkanocna, 18 kwietnia

7.00 Za ++ Leopolda  Kempner, dwie żony, rodziców, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda, rodziców

9.00 Za + Alberta Chłodek- w XXV rocznicę śmierci

11.00 Do Op. Bożej, Aniołów Stróżów w intencji Mileny Bomek- z okazji IX rocznicy urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Szymon Heliosz, Weronika Gryt, Piotr Adamczyk, Kacper Mrowiec oraz rocznych dzieci : Maksymilian Masny, Mikołaj Lip, Karolina Simk, Maja Janik- ich rodziców i chrzestnych

16.00 Za ++ Horsta Czech- na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron, rodzeństwo

 

 

 

Czwartek godz.18.00 Za ++ Parafian - zbiorowa

Józefa Jochem jego rodziców, dziadków z obu stron, Alfreda Zieleźny, zmarłych z rodziny, Józefa i Teresę Tomiczny, synów, synowe, wnuczki Aleksandrę i Józefinę, rodziców i rodzeństwo Tomiczny, Mrozek, Alfreda i Emilię Chlapik;

Adelajdę Adamczyk, rodziców i rodzeństwo, Maksa i Marię Mrozek, trzech synów, rodziców Krystynę i Horsta Szyndzielorz, zmarłych kapłanów, sąsiadów, wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu, dusze w czyśćcu cierpiące;

Henryka Siwczyk na pamiątkę urodzin;

Karola i Albertynę Poremski, dwie córki, dwóch zięciów, Józefa Czogalik, Urszulę Wieczorek;

Henryka Wieczorek, żonę Marię, Genowefę i Jana Wieczorek, Łucję i Alfreda Widera, Rozalię Wilczek;

rodziców Krystynę i Romana Gawełczyk, dziadków z obu stron;

Eugeniusza Kaczyna w VI rocznicę śmierci, żonę Helenę, Małgorzatę Niksza w III rocznicę śmierci, ojca Zygmunta Koczuła, teściów Piotra i Hildę Niksza;

Michalinę Koczor w XX rocznicę śmierci, rodziców;

Julię Adamczyk, jej rodziców, brata Jana Szlachta;

Roberta Maciejczyk, żonę Bronisławę;

Izydora Zefert, żonę Bernardę, córkę Bożenę, wnuka Macieja, zmarłych z rodziny Zefert, Bieliński;

rodziców Marię i Albina Masarczyk, syna Rudolfa, wnuka Ryszarda, synową Agnieszkę, teściów Stefanię i Konrada Mrozek;

Agnieszkę i Alojzego Janosz, córkę Marię, Ignacego i Katarzynę Trzeciok, Emanuela i Franciszkę Mrozek; Herberta Cieślik w rocznicę śmierci, syna Mirosława, rodziców Jadwigę i Eryka Cieślik;

Annę i Erwina Marek, rodziców i rodzeństwo;

Ewalda Kłosek;

Henryka Kuśka;

Ryszarda Prochasek, pięciu synów, żonę Annę, Jana i Helenę Mosler, dziadków z obu stron;

Łucję Absalon;

Katarzynę Woźnica w rocznicę śmierci, męża Antoniego, córki Helenę, Anielę, Mariannę, synów Józefa, Czesława, synową Martę, czterech zięciów, czterech wnuków;

Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę Kukułka;

Alfreda i Agnieszkę Białek, dwie córki i zięcia;

rodziców Martę i Karola Kubica, zmarłe dzieci i zięcia, Marię i Maksymiliana Szczyra, córkę i zięcia;

Gabrielę Brachman, matkę Irmgardę Szczyra, Dorotę Kraj, Krystynę Kubik;

Martę i Romana Pawliczek, syna Józefa, synową Halinę, zięciów Jerzego Marcol, Jana Helis, Jerzego Kaszta; Józefa Pawliczek, rodziców, teściów i sąsiadów;

Jadwigę i Zygmunta Pielczyk;

Ernestynę Ulbrych  w IV rocznicę śmierci, męża Bernarda, Klarę i Józefa Żydek;

Jadwigę i Piotra Brzezinka;

Stefanię i Lucjana Helis;

Marię Michalską, męża Henryka, rodziców z obu stron;

Tomasza Uliczka, dusze w czyśćcu cierpiące;

Jerzego Hartman, rodziców z rodziny Hartman i Krukówka, braci i bratową z rodziny Hartman, wszystkich zmarłych z rodziny Krukówka, Helenę i Ludwika Śmietana, dusze w czyśćcu cierpiące;

Annę i Teofila Gacka;

 


Porządek nabożeństw 04.04-11.04.2021 r.

 

 

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 4 kwietnia

7.00 Za ++ Alfreda Szebesczyk, żonę Anielę, córkę Gabrielę

9.00 Za + Jana Ogon- od załogi sklepu Lemaro

11.00 Do Miłosierdzia Bożego za tatę Jana, a także Łukasza i Adama- o uzdrowienie duchowe

14.00 W intencji Barbary- o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

15.00 Nieszpory świąteczne

16.00 Za ++ Stanisława Dziwoki- w IV rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 5 kwietnia

7.00 Za ++ Józefinę Czogała- w rocznicę śmierci, męża Alojzego, siostrę Herminę, rodziców z obu stron

9.00 W intencji Parafian

11.00 Za ++ braci Józefa i Edwarda Sładek oraz rodziców Reginę i Stefana

16.00 O błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Św.- dla rodziny Rduch w wychowywaniu dzieci

 

WTOREK WIELKANOCNY, 06 kwietnia

8.00 Za ++ Edwarda Wróbel, rodziców i teściów, zmarłych z rodziny Wróbel i Deńczyk

18.00 Za + Malwinę Pawlaszczyk- na pamiątkę urodzin

 

ŚRODA WIELKANOCNA, 07 kwietnia

8.00 Za ++ Reginę i Maksymiliana Deńczyk, rodziców i krewnych

9.00 Pogrzeb śp. Stanisława Siwczyk

18.00 Za ++ Józefa Gatnar- w kolejną rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK WIELKANOCNY, 08 kwietnia

7.30 Adoracja

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od siostry Janiny z rodziną

9.00 Pogrzeb śp. Ryszarda Papierok

17.00 Adoracja i Różaniec- Odnowa w Duchu Świętym

18.00 Za++ Marię i Pawła Mrozek, wnuka Edwarda, prawnuka Mateusza, Anielę i Alojzego Paszenda, Zygmunta Mrozek, Alberta i Stefanię Mrozek

 

PIĄTEK WIELKANOCNY, 09 kwietnia

8.00 Za + Grażynę Rzepa-  z okazji V rocznicy śmierci- od męża i córek

18.00 Za ++ Genowefę i Pawła Nieszporek

19.00-8.00 Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

SOBOTA WIELKANOCNA, 10 kwietnia

8.00 Za ++ Helenę i Jana Górecki

9.00 Pogrzeb śp. Stefana Wala

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

            małżonków-jubilatów :

- Hildegardę i Edwarda- z okazji kolejnej rocznicy ślubu i całej rodziny

- Marty i Stanisława- z okazji 50 rocznicy ślubu i całej rodziny

- Eleonory i Romana Paduszek- z okazji 60 rocznicy ślubu i całej rodziny

            Po mszy chrzest Szymona Halama

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA- MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11 kwietnia

7.00 Do Op. Bożej MB Częstochowskiej jako podziękowanie za odebrane łaski  w intencji Franciszka i Elżbiety- z okazji urodzin

9.00 Za + Andrzeja Pielczyk- od przyjaciół z Niemiec

11.00 Za + Małgorzatę Przeliorz- w rocznicę śmierci, męża Wiktora

16.00 Za ++ Adelajdę Kwiatoń- w II rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron


Porządek nabożeństw 28.03-04.04.2021 r.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 28 marca

7.00 Za ++ Emanuela i Jadwigę Zieleźny, syna Pawła

9.00 Za + Henryka Trzeciok

11.00 Za + Włodzimierza i Czesławę Karp

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Krzysztofa Pielczyk- w I rocznicę śmierci

 

WIELKI PONIEDZIAŁEK, 29 marca

8.00 Za + Za + Bolesława Pysznego- w VII rocznicę śmierci

18.00 Za ++ ojca Artura Kapuścik w rocznicę śmierci, matkę Anielę, wujka Konstantego, ciocię Margaret, dziadków Kapuścik, Miler

 

WIELKI WTOREK, 30 marca

8.00 Za + Andrzeja Dudzik

18.00 Za + ojca Bronisława Rakowskiego- na pamiątkę urodzin

 

WIELKA ŚRODA, 31 marca

8.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

15.00 Pogrzeb śp. Anieli Czogała

18.00 Za ++ dziadków Paulinę i Pawła Pawliczek

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

WIELKI CZWARTEK, 1 kwietnia

18.00  1. W intencji kapłanów

  1. W intencji parafian

 

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ, 2 kwietnia

9.00 Droga Krzyżowa

18.00   Ceremonie Wielkopiątkowe

            - liturgia słowa

            - adoracja krzyża

            - Komunia św.

 

WIELKA SOBOTA, 3 kwietnia

20.00 Msza św. Wigilii Paschalnej

  1. W intencji Parafian
  2. Za ++ rodziców i dziadków

 

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 4 kwietnia

7.00 Za ++ Alfreda Szebesczyk, żonę Anielę, córkę Gabrielę

9.00 Za + Jana Ogon- od załogi sklepu Lemaro

11.00 Do Miłosierdzia Bożego za tatę Jana, a także Łukasza i Adama- o uzdrowienie duchowe

14.00 W intencji Barbary- o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

15.00 Nieszpory świąteczne

16.00 Za ++ Stanisława Dziwoki- w IV rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 5 kwietnia

7.00 Za ++ Józefinę Czogała- w rocznicę śmierci, męża Alojzego, siostrę Herminę, rodziców z obu stron

9.00 W intencji Parafian

11.00 Za ++ braci Józefa i Edwarda Sładek oraz rodziców Reginę i Stefana

16.00 O błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Św.- dla rodziny Rduch w wychowywaniu dzieci


Porządek nabożeństw 21.03-28.03.2021 r.

 

V Niedziela Wielkiego Postu, 21 marca

7.00 Za ++ rodziców Augustyna i Annę Wolnik, dziadków z obu stron

9.00 Za + Franciszka Kopka- na pamiątkę urodzin

11.00 Za + syna Mirosława Chowaniec- w rocznicę śmierci

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św.: Maksymiliana Wystyrk, jego rodziców i chrzestnych

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Romana Majer- w rocznicę śmierci

 

Poniedziałek, 22 marca

8.00 Za + Alojzego Mika- w XX rocznicę śmierci

17.30 Nabożeństwo do św. Rity

18.00 Za ++ Kornelię Lukas- w rocznicę śmierci, męża Henryka, syna Piotra

 

Wtorek, 23 marca

8.00 Za ++ Edmunda i Annę Ryszka, syna Jana, Martę i Konrada Błatoń

9.00 Pogrzeb śp. Krystyny Wawrzyńczyk

18.00 Za ++ Bolesława i Anielę Piecha, zięcia Mariana

 

Środa, 24 marca

8.00 Za + Damiana Fojcik- od sąsiadów

9.00 Pogrzeb śp. Jana Koczy

18.00 Za ++ Irenę i Leona Paulus, Rozalię i Jana Surma

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.30 Adoracja

8.00 Za + Stanisława Keil- od sąsiadów

9.00 Pogrzeb śp. Agnieszki Zieleźny

17.00 Adoracja i Różaniec- Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja

18.00 Za + Filomenę Nycz

 

Piątek, 26 marca

8.00 Za ++ Annę i Franciszka Grzenia, Zofię i Augustyna Pytlik, Klarę i Bolesława Racek, Magdalenę Pytlik, Rudolfa Kierszniak

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 Za ++ Annę Wieczorek- w rocznicę śmierci i Karola Wieczorek

 

Sobota, 27 marca

8.00 Za + Marię Śmieja

18.00 Za ++ Parafian : 30-dniowa : Krause Jerzy, Keil Stanisław, Fojcik Damian, Bugdoł Gertruda, Siwczyk Zofia, Kubica Jan, Baszyńska Grażyna, Komorowski Bohdan, Ogon Jan, Mądry Franciszek, Oleś Elżbieta, Syrek Marek 

I -sza rocznica śmierci : Krakowiak Janina, Maciejczyk Eugeniusz, Syrek Łucja, Śmieja Iwona

 

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 28 marca

7.00 Za ++ Emanuela i Jadwigę Zieleźny, syna Pawła

9.00 Za + Henryka Trzeciok

11.00 Za + Włodzimierza i Czesławę Karp

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Krzysztofa Pielczyk- w I rocznicę śmierci


Porządek nabożeństw 14.03-21.03.2021 r.

 

IV Niedziela Wielkiego Postu, 14 marca- Laetare

7.00 Za ++ Huberta Iskała, żonę Irenę, wnuka Artura Górnik, rodziców Gertrudę i Emanuela Iskała

9.00 Za ++ Annę i Antoniego Pierchała, syna Alfreda

11.00 Do Op. Bożej, św. Jacka, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jadwigi Chowaniec- z okazji 90 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.15  Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za ++ Rajmunda Czogała, rodziców, siostrę Janinę

 

Poniedziałek, 15 marca

8.00 Za + Zofię Siwczyk- od mamy i brata z żoną

18.00 Za ++ Irenę i Zygfryda Michalski

 

Wtorek, 16 marca

8.00 Za ++ Gertrudę i Adolfa Opferman, rodziców, rodzeństwo, Annę i Eryka Tumułka

18.00 Za ++ Maksymiliana i Waleskę Czogalik, Jana i Zofię Kupka

 

Środa, 17 marca

8.00 Za ++ Helenę Sobala- w III rocznicę śmierci, męża Pawła

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

18.00 Za + Lucjana Nogalskiego- na pamiątkę urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 18 marca

7.30 Adoracja

8.00 Za ++ Bronisławę i Antoniego Czempik, zmarłych rodziców i synową Józefinę

Po Mszy modlitwa do bł. Karoliny Kózkównej

17.00 Adoracja i Różaniec- Legion Maryi

18.00 Za ++ Parafian- zbiorowa

 

Piątek, 19 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

7.30 Różaniec do 7-dmiu Boleści NMP

8.00 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

        Po Mszy nabożeństwo do św. Józefa

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 W intencji ojców

19.00 Wieczór świadectw i uwielbienia

 

Sobota, 20 marca

8.00 W intencji Parafian

9.00 Pogrzeb śp. Wojciecha Ryszka

18.00 Za ++ Karola i Genowefę Przeczek Konrada i Martę Jochem

 

V Niedziela Wielkiego Postu, 21 marca

7.00 Za ++ rodziców Augustyna i Annę Wolnik, dziadków z obu stron

9.00 Za + Franciszka Kopka- na pamiątkę urodzin

11.00 Za + syna Mirosława Chowaniec- w rocznicę śmierci

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. : Gajda Oliwier, Wystyrk Maksymilian oraz rocznych dzieci :  ich rodziców i chrzestnych

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Romana Majer- w rocznicę śmierci

 

 

Czwartek 18.03.2021 godz. 18.00 Za ++ Parafian :

 

Jana Udała na pamiątkę urodzin, córkę, córkę Ewę, zmarłych rodziców i teściów;

Franciszka Chowaniec, żonę Helenę, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę ich rodziców i rodzeństwo; Annę i Józefa Płaczek, zięcia Augustyna, prawnuczkę Malwinę, Franciszka Grosman, zmarłych z rodzin Płaczek, Grzenik;

Albertynę i Ludwika Adamczyk zmarłe córki i zięciów;

Wilhelma Drabiniok, żonę Gertrudę, zięcia Józefa, rodziców i teściów, szwagrów i szwagierki;

Krystynę Muszczek, syna Henryka na pamiątkę urodzin;

Waleskę Bluszcz, męża Emila, syna Rufina, zięcia Romana, Emę i Alojzego Dzierżawa , Genowefę i Henryka Ćmok, dziadków z obu stron;

Halinę Lończyk w rocznicę śmierci;

Matyldę Ryszka w V rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron, Anielę i Wincentego Duda, Genowefę Pierużek;

Wincentego, Helenę Stokłosa, syna Bronisława;

Zygmunta Koczuła, córkę Małgorzatę Niksza;

Ryszarda i Elżbietę Chrapek, syna Jerzego, wnuka Krzysztofa, zięcia Stanisława Latoń, Romana i Wiktorię Chrapek, Leona, Annę Krentorz, Janinę Adamczyk, zmarłych z pokrewieństwa;

Weronikę Janosz, męża Bolesława, rodziców Antoniego i Franciszkę Wydra, teściów Karola i Franciszkę Janosz, Annę i Józefa Dubiel;

Józefa Wajda Zofię i Alojzego Harnasz, zmarłe rodzeństwo;

Albina Heliosz, dwie żony, syna Longina, rodziców z obu stron, Zofię i Maksymiliana Szymik, zmarłych z pokrewieństwa Kolorz, Szymik, Heliosz;

Annę i Zygfryda Widera, Antoniego i Wandę Jona, Franciszka i Marię Lis, zmarłych z rodziny Widera, Mojżesz, Wojaczek, Franiczek, Grzenia, Jona, dusze w czyśćcu cierpiące;

Stefana Musiolik;

Teodora Chłodek, synową Wiesławę, rodziców, dwóch braci, teściów, zmarłych z rodzin Ceglarski, Chłodek, Chrapek;

Walentego i Gertrudę Zawadzki, syna Wiktora, żonę Irenę, Ludwika i Martę Pisarski, syna Jana;

Maksymiliana Dąga, rodziców i teściów, zmarłe dzieci, wnuki, Łucję Absalon, męża Alojzego, Pelagię i Edwarda Bentkowski, dusze w czyśćcu cierpiące;

Irenę i Erwina Klimek, ojca Henryka Swoboda, Henryka Skop w kolejną rocznicę ich śmierci;

Genowefę i Henryka Chowaniec, Urszulę Capanda, Łucję Syrek, syna Marka , Henryka Kuśka;

Anielę Zientek w IV rocznicę śmierci;

Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę Kukułka;

Janinę Mazurek w IV rocznicę śmierci, rodziców Annę i Pawła Mizia, teściów Wandę i Władysława Mazurek, syna Grzegorza, siostrę Lucynę;

Brunona i Anastazję Bytomski, krewnych z obu stron;

Marię i Franciszkę Ranocha, męża Alojzego, syna Rajmunda, Józefa Musialik, dwie żony, Mariannę Woźniak; Genowefę Bober w I rocznicę śmierci, Gustawa Bober, Franciszka i Marię Tomczak;

Bronisławę i Franciszka Kwak, Marię i Romana Gajda, Zofię i Franciszka Dzierżęga;

Martę Cyran w XXV rocznicę śmierci, męża Pawła, syna Alfreda, prawnuka Szymona, zięcia Gerarda Szulik, rodziców, jego brata Jerzego, córkę Barbarę i męża, Gertrudę Bugdoł;

Maksymiliana Chromik, jego rodziców, teściów, zmarłych z rodzin Połednik, Brzezina;

Mariana Henzel w IV rocznicę śmierci, jego rodziców Józefa i Teresę Henzel, teścia Hieronima Płaczek, dziadków i pradziadków z obu stron.


Porządek nabożeństw 07.03-14.03.2021 r.

 

III Niedziela Wielkiego Postu- 07 marca

7.00 Za ++ Jana Procek, jego rodziców i rodzeństwo

9.00 Do Op. Bożej, św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jadwigi Szmusz- z okazji 100–tnej rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Danuty i Roberta- z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Konrada Strużek- w kolejną rocznicę śmierci

            Po Mszy chrzest dziecka: Wajner Filip

Poniedziałek, 08 marca

8.00 W intencji kobiet

18.00 Za ++ Konstantynę, Kubica jej męża Józefa

Wtorek, 09 marca

8.00 Za ++ Dorotę Marszolik- w X rocznicę śmierci, męża Henryka

9.00 Pogrzeb śp. Gertrud Rajman

18.00 Za + Marka Paszenda- w rocznicę śmierci

Środa, 10 marca

8.00 Za ++ Cecylię i Leona Pierchała ich rodziców i syna Franciszka

18.00 Za ++ Romana Kąsek, rodziców Zofię i Leopolda, siostry Annę i Marię, Zofię, Emanuela i Ewalda Ryszka, Brunona i Damiana Ryszka

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 11 marca

7.30 Adoracja

8.00 O opiekę i Boże błogosławieństwo dla Magdaleny Czerny

9.00 Pogrzeb śp. Marka Syrek

17.00 Adoracja i Różaniec- Żywy Różaniec- Róża V

18.00 Za ++ Genowefę Bluszcz, męża Ryszarda, zięcia Jana Dziwoki

Piątek, 12 marca

8.00 Za + córkę- na pamiątkę urodzin

Wieczna Adoracja Najświętszego Sakramentu (plan adoracji w gablotce)

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 Za + Henryka Stokłosa- w III rocznicę śmierci

19.00-8.00 Całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu

Sobota, 13 marca

8.00 W intencji Emerytów i Rencistów

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Joanny Winniczuk- z okazji rocznicy urodzin i całej rodziny

- Janusza Charendarczyk- z okazji 40 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Ireny- z okazji urodzin i całej rodziny

- Maji Leonarskiej- z okazji 18-tej rocznicy urodzin i całej rodziny

- Zbigniewa- z okazji urodzin i całej rodziny

- Barbary- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Heleny- z okazji 85 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Anny- z okazji 80 rocznicy urodzin i całej rodziny

19.00 Wielkopostna Adoracja Uwielbienia- prowadzi zespół Vespere Cultus i Odnowa w Duchu Świętym

IV Niedziela Wielkiego Postu, 14 marca- Laetare

7.00 Za ++ Huberta Iskała, żonę Irenę, wnuka Artura Górnik, rodziców Gertrudę i Emanuela Iskała

9.00 Za ++ Annę i Antoniego Pierchała, syna Alfreda

11.00 Do Op. Bożej św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jadwigi Chowaniec- z okazji 90 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.15  Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za ++ Rajmunda Czogała, rodziców, siostrę Janinę


Porządek nabożeństw 28.02-07.03.2021 r.

 

II Niedziela Wielkiego Postu, 28 lutego

7.00 Za ++ Annę i Franciszka Szebesczyk, córki Anielę i Małgorzatę, synów Romana i Alfreda, synową Annę

9.00 Za ++ Elżbietę i Huberta Szolc

11.00 Za ++ Alfreda Dzierżawa- w XXV rocznicę śmierci, rodziców, teściów i dziadków

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za ++ Henryka Sobik, rodziców, teściów zmarłych z rodzin Sobik, Małek

 

Poniedziałek, 01 marca

8.00 Za + Zofię Grzenik- od koleżanek i kolegi z pracy, wnuczki Blanki

18.00 Za ++ Otylię Magot- od uczniów szkoły podstawowej rocznik 1968

 

Wtorek, 02 marca

8.00 Za + Jerzego Słapa- od siostry i braci z rodzinami

18.00 Za + Ernesta Podbioł

 

Środa, 03 marca

8.00 Za ++ Zofię Siwczyk- od mamy i brata z żoną

18.00 Za ++ Różę i Henryka Paszenda, Romana Boguszewskiego, Janusza Goc, zmarłych z pokrewieństwa Paszenda, Wieczorek

Po Mszy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek, 04 marca – Święto św. Kazimierza Królewicza

7.30 Adoracja

8.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

9.00 Pogrzeb śp. Bohdana Komorowski

17.00 Adoracja i Różaniec- Odnowa w Duchu Świętym

18.00 Za + Janusza Ficner- w rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin

 

I Piątek, 05 marca

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

9.00 Pogrzeb śp. Jana Ogon

11.00 Pogrzeb śp. Franciszka Mądry

17.00 W intencji dzieci wczesnej i I Komunii św.

17.30 Droga Krzyżowa

19.00 W intencji młodzieży

 

I Sobota, 06 marca

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli Różańca św. (z medytacją)

11.30 Pogrzeb śp. Elżbiety Oleś

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków – jubilatów z miesiąca marca;

 

III Niedziela Wielkiego Postu- 07 marca

7.00 Za ++ Jana Procek, jego rodziców i rodzeństwo

9.00 Do Op. Bożej, św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jadwigi Szmusz- z okazji 100–tnej rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Danuty i Roberta- z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Konrada Strużek- w kolejną rocznicę śmierci

            Po Mszy chrzest dziecka: Wajner Filip