Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 07.08.-14.08.2022 r.

XIX Niedziela zwykła, 07 sierpnia

7.00 Za + Zygmunta Sobik- w V rocznicę śmierci

9.00 Za ++ pradziadków Annę i Franciszka Przeliorz

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji  Edwarda Seidel- z okazji 55 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

 

Poniedziałek, 08 sierpnia – Wspomnienie św. Dominika, prezb.

18.00 Za ++ Edmunda i Magdalenę Kocur

 

Wtorek, 09 sierpnia – Święto św. Teresy Benedykty, od Krzyża ( Edyty Stein ), dz. i męcz. Patronki Europy

8.00 Za ++ Hildegardę i Wacława Kita, Dominika i Agnieszkę Hajski

 

Środa, 10 sierpnia – Święto św. Wawrzyńca, diak. I męcz.

18.00 Za + Cecylię Zawisz- na pamiątkę urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 11 sierpnia – Wspomnienie św. Klary, dz.

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec- Róża I i Radio Maryja)

18.00 Za ++ Marię i Wiktora Pierchała, syna Grzegorza, Waltra Chłodek, brata Engelberta, zmarłych rodziców

 

Piątek, 12 sierpnia

8.00 Za ++ Annę i Piotra Michalski, Bertę i Franciszka Barteczko oraz Agatę Sulski

19.00-8.00 Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Sobota, 13 sierpnia

8.00 Za + Malwinę Pawlaszczyk- w III rocznicę śmierci

9.00 Pogrzeb śp. Gertrudy Lipińskiej

19.30 Wieczór Fatimski :

Msza św.: Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo – imieninowych  :

- Edwarda, wnuczkę Annę, wnuka Dominika

- Józefa Ochojskiego- z okazji 70 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Jana- z okazji 65 rocznicy urodzin i Czesława- z okazji urodzin

-Amelii Płaczek- z okazji 2 rocznicy urodzin

-Magdy- z okazji 56 rocznicy urodzin (od koleżanki)

Różaniec, Procesja i Apel Jasnogórski

 

Niedziela, 14 sierpnia – ODPUST PARAFIALNY

7.00 Za ++ Elinorę i Wilhelma Mikuła, Wincentego i Małgorzatę Zimoń, Józefa i Marię Mikuła, Barbarę Zimoń, Evę Geissel, Jana i Anielę Zimoń

9.00 Za + Czesława Przeczek, rodziców, teściów, dziadków

11.00 SUMA ODPUSTOWA: W intencji Parafian

15.00 Nieszpory odpustowe

16.00 Za ++ Gerarda Chromik, Michała Kubica, Tadeusza Heliosz


Porządek nabożeństw 31.07.-07.08.2022 r.

 

XVIII Niedziela zwykła, 31 lipca

 

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za + Tadeusza Dębowy na pamiątkę urodzin

11.00 Za ++ Helenę Chowaniec w rocznicę śmierci, męża Franciszka, rodziców Waleskę i dwóch mężów, teściów, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę

Po mszy chrzest Zuzanny Osiadacz

 

Poniedziałek, 01 sierpnia – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dK

 

18.00 Za ++ Jana i Genowefę Poremski- w kolejną rocznicę śmierci

 

Wtorek, 02 sierpnia- Odpust Porcjunkuli

 

8.00 Za + Tadeusza Pozimskiego- w kolejną rocznicę śmierci

9.00 Pogrzeb śp. Eugenii Heliosz

 

Środa, 03 sierpnia

 

18.00 Za ++ Marię i Józefa Cyroń

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek, 04 sierpnia – Wspomnienie św. Jana z Marii Vianney’a, prezb.

 

17.00 Adoracja i Różaniec (Odnowa w Duchu Świętym)

18.0 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

 

I Piątek, 05 sierpnia

 

7.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

9.30 Pogrzeb śp. Pawła Błaszczok

18.00 Za ++ Annę i Alfreda Mrozek, zmarłe dzieci, zmarłych z rodzin Mrozek, Chłodek, Annę i Edmunda Ryszka, syna Jana, Martę i Konrada Błatoń, zmarłych z rodzin Ryszka i Menżyk

 

I Sobota, 06 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego

 

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli różańca św. (z medytacją)

9.30 Pogrzeb śp. Haliny Koczorowskiej

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków jubilatów :

- Justyny i Michaela- z okazji 5 rocznicy ślubu i całej rodziny

- Sylwii i Tomasza Jendrysik z okazji 15 rocznicy ślubu i całej rodziny

 

XIX Niedziela zwykła, 07 sierpnia

 

7.00 Za + Zygmunta Sobik- w V rocznicę śmierci

9.00 Za ++ pradziadków Annę i Franciszka Przeliorz

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Edwarda Seidel z okazji 55 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny


Porządek nabożeństw 24.07.-31.07.2022 r.

 

 

XVII Niedziela zwykła, 24 lipca

 

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ Edwarda Piła- na pamiątkę urodzin i wnuka Mateusza Franiczek

11.00 Za + Dawida Króliczek- w I rocznicę śmierci

 

Poniedziałek, 25 lipca - Święto św. Jakuba, Apostoła

 

13.00 Ślub rzymski: Marzena Sidło – Paweł Czajkowski

18.00 Za ++ Stefanię Cieślik, syna Bogusława, synową Wirginię

 

Wtorek, 26 lipca – Wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

 

8.00 Za + Roberta Dudzik- na pamiątkę urodzin

 

Środa, 27 lipca

 

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Miłosza Machnik- z okazji 18-tej rocznicy urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 28 lipca

 

17.00 Adoracja i różaniec (Rycerze Kolumba)

18.00 Za ++ Adelajdę Prefeta- w rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Marię Prefeta

 

Piątek, 29 lipca – Wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza

 

8.00 Za ++ Annę Herok- w I rocznicę śmierci, męża Maksymiliana

 

Sobota, 30 lipca

 

8.00 Za ++ rodziców Annę i Franciszka Grzenia, córkę Klarę, męża Bolesława, zięcia Rudolfa, Zofię i Augustyna Pytlik, syna Grzegorza, synową Magdalenę

18.00 Za ++ Parafian – 30 dniowa : Jerzy Rachniowski, Teresa Grela, Teresa Mądry,

Franciszek Kamiński, Teresa Rajwa

I-sza rocznica śmierci : Wojciech Salamon, Maria Jeszka, Irena Ryszka,

Maria Adamczyk, Roman Janosz, Szczepan Żydek

 

XVIII Niedziela zwykła, 31 lipca

 

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za + Tadeusza Dębowy- na pamiątkę urodzin

11.00 Za ++ Helenę Chowaniec w rocznicę śmierci, męża Franciszka, rodziców Waleskę i dwóch mężów, teściów, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę

Po mszy chrzest Zuzanny Osiadacz

 


Porządek nabożeństw 17.07.-24.07.2022 r.

 

 

XVI Niedziela zwykła, 17 lipca

 

7.00 W intencji Parafian

Po mszy nabożeństwo do św. Jacka

9.00 Za + Erwina Kłosek- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Augustyna Szypuła rodziców i teściów

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. Alicji Matuszczyk oraz rocznego dziecka Tadeusza Szafranek ich rodziców i chrzestnych

 

Poniedziałek, 18 lipca

 

18.00 Za ++ Wandę Gołąbek- na pamiątkę urodzin, męża Franciszka

Po mszy modlitwy do bł. Karoliny Kózkównej

 

Wtorek, 19 lipca

 

8.00 Za ++ Genowefę i Alojzego Sładek

 

Środa, 20 lipca

 

18.00 Za + Teresę Podleśny- w X rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 21 lipca

 

17.00 Adoracja i Różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci i Legion Maryi)

18.00 Za ++ Parafian- zbiorowa

 

Piątek, 22 lipca – Święto św. Marii Magdaleny

 

8.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

8.30 Nabożeństwo do św. Rity

12.00 Ślub rzymski Natalia Berger- Tomasz Sanecznik

 

Sobota, 23 lipca – Święto św. Brygidy, zak. patronki Europy

 

14.00 Do Op. Bożej i Trójcy Św. z podziękowaniem za otrzymane

łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków Anny i Józefa Kwak- w 70 rocznicę małżeństwa oraz 90-tych urodzin Anny

18.00 Za ++ Emę Sierny, męża Stanisława, syna Wojciecha, synową Marię

Po mszy chrzest Antoniego Tomeczek

 

XVII Niedziela zwykła, 24 lipca

 

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za ++ Edwarda Piła- na pamiątkę urodzin i wnuka Mateusza Franiczek

11.00 Za + Dawida Króliczek- w I rocznicę śmierci

 

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ Parafian:

Pelagię i Maksymiliana Absalon; Cecylię Badura W II rocznicę śmierci; Józefa i Kunegundę Siwczyk, syna Stanisława, Nikodema i Helenę Preisner, córkę Gabrielę, zięcia Józefa, rodziców i teściów; Tadeusza Doleżych w rocznicę śmierci, teściów Marię i Józefa Załęga; Anastazję Cichoń na pamiątkę urodzin; Irenę Goły w I rocznicę śmierci, rodziców Jana i Krystynę Oleś, teściów Roberta i Marię Goły; Annę i Pawła Grzegorzek, córkę Stefanię, syna Jerzego, synową Marię, dwóch zięciów Franciszka i Alberta; Józefa Woźnica w IV rocznicę śmierci, żonę Ingę, rodziców, teściów i rodzeństwo; Zofię, Emanuela, Ewalda Ryszka, Brunona i Damiana Ryszka, Zofię i Leopolda Kąsek, syna Romana, córki Annę i Marię; Walentego Misala na pamiątkę urodzin, Ottona Matuła na pamiątkę urodzin; Augustyna Grzenik w III rocznicę śmierci; Urszulę Linkiewicz; Jana Helis, Jerzego Kaszta, rodziców i teściów, zmarłych sąsiadów; Damiana Lipińskiego na pamiątkę urodzin; Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę i Waldemara Kukułka, rodziców, teściów; Bolesława i Weronikę Janosz, rodziców Karola i Franciszkę Janosz, teściów Antoniego i Franciszkę Wydra; męża Antoniego na pamiatkę urodzin; Maksymiliana Dąga rodziców Martę i Wilhelma, Pelagię i Edwarda Bentkowski, Jana i Augustynę Wawrzyńczyk, syna Zygfryda, córki z mężami, Łucję i Alojzego Absalon, wnuki; Kornelię i Kazimierza Prus w rocznicę śmierci, syna Bogdana, rodziców z obu stron, Józefa i Ingę Woźnica; Jana Szłapka w XXV rocznicę śmierci jego rodziców, teściów Annę i Dominika Musiolik; Emila Wawrzyńczyk, Gabrielę Michalik, Zygmunta Kmiecik;męża Antoniego na pamiątkę urodzin; Bronisława Wieczorek w XIX rocznicę śmierci; Krystynę Wystyrk, syna Romualda i Bronisława, Romana Janosz, dziadków z obu stron; Alicję Nowak, męża Augustyna, rodziców i teściów; Jerzego Gaszka w IV rocznicę śmierci; brata Jana i Józefa Dobias, rodziców Marię i Rudolfa Dobias; Teodora Chłodek, synową Wiesię, rodziców, dwóch braci, teściów, zmarłych z rodzin Ceglarski, Chłodek, Chrapek; Emila i Agatę Mrozek, rodziców z obu stron, Janusza Mrozek, Jerzego Słomka, rodziców Józefa i Waleskę Słomka. Marię i Hieronima Brzezina; Janusza Matuszczyk w III rocznicę śmierci i rodziców; Weronikę i Henryka Bednarek;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Porządek nabożeństw 10.07.-17.07.2022 r.

 

 

XV Niedziela zwykła, 10 lipca

 

7.00 Za ++ Genowefę i Konrada Szczepanek, Albertynę i Maksymiliana Czempik

9.00 Za ++ rodziców Pawła i Marię Wawrzyńczyk, zmarłe dzieci

11.00 Za ++ Pawła i Marię Mrozek, wnuka Edwarda, praprawnuka Mateusza

 

Poniedziałek, 11 lipca – Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

 

18.00 Za + Eugeniusza Piątek- w I rocznicę śmieci

 

Wtorek, 12 lipca – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

 

8.00 Za ++ Annę Chrapek- na pamiątkę urodzin i Roberta Dudzik

 

Środa, 13 lipca – Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

 

9.00 Pogrzeb śp. Róży Wieczorek

 

19.30 Wieczór Fatimski:

1. Msza św.: W intencji emerytów i rencistów

2. Różaniec

3. Procesja

 

Czwartek, 14 lipca

 

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec- Róża IX i Radio Maryja)

18.00 Za ++ Jerzego Mandrysz, rodziców, teściów, Marię i Józefa Kuczera, Gerarda Kuczera

 

Piątek, 15 lipca - Wspomnienie św. Brunona Bonawentury, bpa i dK

 

8.00 Za + Alicję Mandera- w rocznicę śmierci

19.00 Wieczór uwielbienia- zaprasza Grupa Nowej Ewangelizacji.

 

Sobota, 16 lipca – Wspomnienie NMP Panny z Góry Karmel

 

12.00 Ślub rzymski: Karolina Gaszka – Patryk Sikora

18.00 Za ++ Mirelę Ciecior- w I rocznicę śmierci, rodziców i dziadków

 

XVI Niedziela zwykła, 17 lipca

 

7.00 W intencji Parafian

Po mszy nabożeństwo do św. Jacka

9.00 Za + Erwina Kłosek- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Augustyna Szypuła rodziców i teściów

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. Alicja Matuszczyk oraz rocznych dzieci Tadeusz Szafranek ich rodziców i chrzestnych

 

 


Porządek nabożeństw 03.07.-10.07.2022 r.

XIV Niedziela zwykła, 03 lipca

7.00 Do Op. Bożej MB Częstochowskiej w intencji Elżbiety i Franciszka- z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za + Gertrudę Sobocik- w III rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Gerdę Labusek, męża Antoniego, Antoniego i Elfrydę Skaba, syna Henryka, zięcia Wenantego

 

Poniedziałek, 04 lipca

18.00 Za ++ Barbarę Hnida, rodziców i teściów

 

Wtorek, 05 lipca

8.00 Za ++ Franciszkę i Emanuela Czogała, córkę Kornelię

 

Środa, 06 lipca – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.

18.00 Za ++ Eugenię Cichecką, rodziców, teściów, Emę Ryszka, Franciszka i Stefanię Szerewicz, córkę Elżbietę, Irenę Wolnik

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek, 07 lipca

17.00 Adoracja i Różaniec(Odnowa w Duchu Świętym)

18.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

 

Piątek, 08 lipca – Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.

8.00 Za ++ Eryka Kubik i rodziców

12.00 Ślub rzymski: Szymańska Marta – Niewrzoł Kamil

19.00- 8.00 Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Sobota, 09 lipca

8.00 Za ++ Martę i Jacka Łach

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Hanię Dziwoki- z okazji 6 rocznicy urodzin

- Pawła- z okazji 4 rocznicy urodzin

- Dawida Porembskiego- z okazji 30 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Ewy Bulenda- z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Justyny Doleżych- z okazji 40 rocznicy urodzin i całej rodziny

 

XV Niedziela zwykła, 10 lipca

7.00 Za ++ Genowefę i Konrada Szczepanek, Albertynę i Maksymiliana Czempik

9.00 Za ++ rodziców Pawła i Marię Wawrzyńczyk, zmarłe dzieci

11.00 Za ++ Pawła i Marię Mrozek, wnuka Edwarda, praprawnuka Mateusza


Porządek nabożeństw 26.06.-03.07.2022 r.

XIII Niedziela zwykła, 26 czerwca

7.00 Za ++ Wincentego i Elżbietę Kubik, Zytę i Kazimierza Pańczyk, Alfreda i Janinę Kubik, wnuczki Marię i Felicję, siostrę zakonną Hieronimę, zmarłych z rodzin Kubik, Górecki, Mikuła

9.00 Za + Teresę Grela- od rodziny Wojaczek

11.00 Do Op. Bożej, św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata w intencji ks. proboszcza Romana Dobosiewicza- z okazji urodzin oraz 30 rocznicy święceń kapłańskich

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ireny-z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

 

Poniedziałek, 27 czerwca

18.00  Za + Józefa Oleś- w rocznicę śmierci

18.00  Za ++ Annę i Wiktora Mikuła, Józefa, Alfreda i Ireneusza Gatnar, Matyldę i Alojzego Serwotka, syna Wojciecha

20.00 W intencji członków zespołu 'Vespere Cultus', Odnowy w Duchu Św. oraz ich rodzin i wszystkich uczestników Wieczorów Uwielbienia

 

Wtorek, 28 czerwca – Wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz.

8.00 Za ++ Anielę Szebesczyk- w rocznicę śmierci, męża Alfreda, córkę Gabrielę

8.00 Za + Krystynę Nowak-Bielak- od Żywego Różańca

 

Środa, 29 czerwca – Uroczystość św. apostołów  Piotra i Pawła

18.00 Za ++ Paulinę, Katarzynę, Annę, rodziców, rodzeństwo

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 30 czerwca

17.00 Adoracja i Różaniec (Rycerze Kolumba)

18.00 Za + Bronisławę Tumułka- w VI rocznicę śmierci

18.00 Za parafian

 

I Piątek, 01 lipca

7.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

8.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

18.00 Za Parafian

 

I Sobota, 02 lipca

7.30 Różaniec wynagradzający

8.00 W intencji czcicieli Różańca św. (z medytacją)

9.30 Pogrzeb śp. Henryka Wystrach

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków – jubilatów

 

XIV Niedziela zwykła, 03 lipca

7.00 Do Op. Bożej MB Częstochowskiej w intencji Elżbiety i Franciszka- z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za + Gertrudę Sobocik- w III rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Gerdę Labusek, męża Antoniego, Antoniego i Elfrydę Skaba, syna Henryka, zięcia Wenantego


Porządek nabożeństw 19.06.-26.06.2022 r.

XII Niedziela zwykła, 19 czerwca

7.00 Za ++ Herminę i Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i ukrycie całej rodziny w Niepokalanym Sercu Maryi- z okazji 16-tej rocznicy ślubu Danuty i Roberta

11.00 Za ++ Alojzego Gola- w rocznicę śmierci, żonę Wandę, Bernadetę Moj na pamiątkę urodzin, męża Alberta

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci rocznych: Daniel Jenderko, Miłosz Piechaczek- ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

16.00 Za + Elżbietę Mende- na pamiątkę urodzin- od wnuczek Doroty, Kasi i Oli, wnuka Pawła

 

Poniedziałek, 20 czerwca

8.00 Za + Albina Durczok

17.30 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18.00 Za ++ Krystynę Koczy- w I rocznicę śmierci, męża Huberta

 

Wtorek, 21 czerwca – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.

8.00 Za ++ Józefa Węglorz, rodziców i teściów

17.00 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18.00 Msza św. w intencji młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania, ich rodziców i świadków

 

Środa, 22 czerwca

8.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

9.00 Pogrzeb śp. Franciszka Kamińskiego

17.30 Nabożeństwo eucharystyczne i do MB Nieustającej Pomocy + procesja

18.00 Za ++ Bertę Seidel, męża Alojzego, syna i synową

18.30 Nabożeństwo do św. Rity

 

Czwartek, 23 czerwca – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.30 Adoracja

8.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

9.00 Pogrzeb śp. Teresy Rajwa

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18.00 Za ++ Parafian- zbiorowa

 

Piątek, 24 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

8.00 Msza św. dziękczynna w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, personelu szkolnego SP3 i SP 23 - z okazji zakończenia roku szkolnego

18.00 Za ++ Władysława Pelon, rodziców, teściów Agnieszkę i Alojzego Niemczyk

 

Sobota, 25 czerwca  - Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

8.00 Za ++ Annę Klosko-Słapa- w I rocznicę śmierci, męża Jerzego, syna Zdzisława

12.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Gertrudy Wieczorek- z okazji 75 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Parafian :  - 30- dniowa : Krystyna Nowak-Bielak, Nina Morhunova, Aniela Szczotok, Barbara Mika, Anna Foreiter, Andrzej Helis, Józef Reclik, Barbara Sielska

                               I rocznica śmierci : Janina Udała, Wincenty Krause,

                              II rocznica śmierci: Antoni Trzeciok, Porwoł Sebastian

 

XIII Niedziela zwykła, 26 czerwca

7.00 Za ++ Wincentego i Elżbietę Kubik, Zytę i Kazimierza Pańczyk, Alfreda i Janinę Kubik, wnuczki Marię i Felicję, siostrę zakonną Hieronimę, zmarłych z rodzin Kubik, Górecki, Mikuła

9.00 Za + Teresę Grela- od rodziny Wojaczek

11.00 Do Op. Bożej, św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata w intencji ks. proboszcza Romana Dobosiewicza- z okazji urodzin oraz 30 rocznicy święceń kapłańskich

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ireny- z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

 

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ Parafian:

 

Krystynę i Jana Oleś, Emila i Klarę Oleś, Józefa i Gertrudę Wojaczek;

Bronisława Stokłosa, rodziców Helenę i Wincentego;

Emila Bluszcz, żonę Waleskę, syna Rufina, synową Eugenię, zięcia Romana, Emę i Alojzego Dzierżawa, Genowefę i Henryka Ćmok, dziadków z obu stron;

Kunegundę i Maksymiliana Sielski, zmarłych z rodzin Sielski, Oslislo, Klimek;

Gertrudę Drabiniok, męża Wilhelma, rodziców, siostrę i szwagrów, zięcia Józefa, Gordona Dej; Jana Chrapek w XIII rocznicę śmierci, żonę Teresę, syna Antoniego i Hildegardę Groborz;

Marię i Józefa Waniek, córkę Joannę Rduch;

Marcina Wierzgoń na pamiątkę urodzin;

Henryka Kuśka, rodziców Emę i Jerzego, Marię i Franciszka Piechaczek;

Ryszarda i Elżbietę Chrapek, zięcia Stanisława, syna Jerzego, wnuka Krzysztofa, Romana, Wiktorię Chrapek, Leona, Annę Krentorz, zmarłych z pokrewieństwa;

Edeltraudę i Jerzego Wolnik, rodziców z obu stron;

Łucję i Józefa Musiolik, Barbarę i Waldemara Kukułka, rodziców, teściów;

Franciszkę i Emanuela Czogała, córkę Kornelię, Marię i Wilhelma Pluta;

Ryszarda Szymiczek, jego rodziców Jana, Jadwigę Badeja, rodziców z obu stron, zmarłych z rodziny Szymiczek, Badeja i sąsiadów;

Reginę Kuśka, rodziców Leona i Jadwigę Rożyk;

Rudolfa Kuśka;

Cecylię i Henryka Kawka od sąsiadów;

Tadeusza Krause, ojca Alojzego, dziadków, zmarłe pokrewieństwo Mojżysz, Dorszyk, Bober, Śmieja, dusze w czyśćcu cierpiące;

Józefa i Franciszkę Strużek, córki Serafinę i Marię, syna Konrada, Klarę i Pawła Herman córki Adelajdę i Eleonorę, syna Jerzego, zięciów Alojzego i Romana, wnuków Bogdana, Barbarę, Bożenę jej męża Stanisława i Józefa Rusin;

Romana Boguszewskiego, Janusza Goc, Franciszka Makselon, Jadwigę Pasierbek, Henryka i Różę Paszenda;

Stanisława Adamczyk w XII rocznicę śmierci, ojca Antoniego, rodziców Ignacego i Annę, rodzeństwo i pokrewieństwo Adamczyk;

Marię i Konrada Siwczyk, córkę Jadwigę, syna Henryka, zięciów Antoniego i Pawła, wnuków Stanisława i Ryszarda, pokrewieństwo Siwczyk, Śpiewok;

Barbarę Sielski od rodziny Kapłoniaków;

Stanisława i Jerzego z okazji Dnia Ojca.

 


Porządek nabożeństw 12.06.-19.06.2022 r.

Niedziela, 12 czerwca – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Katarzyny i Krzysztofa Klimek- z okazji 20  rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za ++ Rajmunda Ranocha, rodziców Józefa Musialik, dwie żony, Mariannę Woźniak,

         brata Józefa

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Henryka i Brygidy Muras- z okazji 40 rocznicę ślubu oraz w intencji całej rodziny

16.00 Za ++ Martę i Konrada Błatoń, Monikę, Wiktora Żydek i rodziców

 

Poniedziałek, 13 czerwca – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb.i dK

8.00 W intencji Dobrodziejów

19.30 Wieczór Fatimski: Msza św. Za ++ Różę Majer, męża Romana, zięciów Józefa Seidel i Andrzeja Pielczyk,

             Różaniec, Procesja, Apel Jasnogórski

 

Wtorek, 14 czerwca – Wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz.

8.00 Za ++ Henryka Neuman- w VI rocznicę śmierci, żonę Bernadetę

9.00 Pogrzeb śp. Teresy Mądry

13.00 Ślub rzymski: Magdalena Prochasek – Kamil Kopczyński

18.00 Za ++ Reginę i Karola Maryniok, Elżbietę i Jana Sperling

 

Środa, 15 czerwca

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Brunona Dudzik- z okazji 85 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Lidię, Roberta i syna Bolesława Góreckiego

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 16 czerwca,  - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00 Za + Ewalda Czyż- w kolejną rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin

8.00 W intencji Parafian – procesja Bożego Ciała

11.00 Za + Joannę Zieleźny

16.00 Za ++ Franciszka i Marię Zacha

 

Piątek, 17 czerwca – Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zak.

8.00 Za + Dorotę Kraj- w XII rocznicę śmierci

8.30 Nabożeństwo do św. Jacka

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.30 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18.00 Msza szkolna: Za ++ Marię i Eryka Adamczyk, syna Piotra

19.00 Wieczór Uwielbienia- prowadzi Grupa Nowej Ewangelizacji

 

Sobota, 18 czerwca

8.00 Za + Adelajdę Ressel- na pamiątkę urodzin ( po mszy modlitwy do bł. Karoliny Kózkównej)

12.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Lidii Konieczny- z okazji 90 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

17.30 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

18.00 Za ++ Henryka Lukas- w rocznicę śmierci, żonę Kornelię, syna Piotra

 

Niedziela, 19 czerwca

7.00 Za ++ Herminę i Jana Sodkiewicz, synów Henryka i Piotra

9.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i ukrycie całej rodziny w Niepokalanym Sercu Maryi- z okazji 16-tej rocznicy ślubu Danuty i Roberta

11.00 Za ++ Alojzego Gola- w rocznicę śmierci, żonę Wandę, Bernadetę Moj na pamiątkę urodzin, męża Alberta

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. :  Anastazja Gajda oraz rocznych dzieci Daniel Jenderko, Miłosz Piechaczek ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją

16.00 Za + Elżbietę Mende- na pamiątkę urodzin- od wnuczek Doroty, Kasi i Oli, wnuka Pawła


Porządek nabożeństw 05.06.-12.06.2022 r.

Niedziela, 05 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.00 Za + Józefa Kałuża- w rocznicę śmierci

9.00 Za + Edwarda Piła- w IV rocznicę śmierci

11.00 Za ++ rodziców Helenę i Karola Koźlik, Jana Chowaniec, syna Mirosława

16.00 W intencji parafian

 

Poniedziałek, 06 czerwca – Święto NMP Matki Kościoła

8.00 Za + Krystynę Czogalik od Żywego Różańca

9.00 Pogrzeb śp. Józefa Reclik

18.00 Za ++ Jana Bywalec, rodziców i teściów

 

Wtorek, 07 czerwca

8.00 Za ++ męża Henryka Neuman, syna Andrzeja

18.00 Za + Małgorzatę Knesz- w VII rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin

 

Środa, 08 czerwca –Wspomnienie św. Jadwigi królowej

8.00 W intencji parafian

10.00 Pogrzeb śp. Jerzego Rachniowskiego

18.00 Za +Ninę Morhunovą- od Olgi ze Skawy

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 09 czerwca – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.30 Adoracja

8.00 Za +  Irenę Kucińską- w kolejną rocznicę śmierci

9.00 Pogrzeb śp. Teresy Grela

17.00 Adoracja i różaniec (Żywy Różaniec- Róża VIII i Radio Maryja)

18.00 Za ++ Elżbietę i Jerzego Dola, rodziców i rodzeństwo z obu stron

 

Piątek, 10 czerwca

8.00 Za ++ Czesława Niemczyk, Jana i Elżbietę Owczarzy- na pamiątkę urodzin, ++ rodziców i teściów

18.00 Za ++ Zygmunta i Klarę Ochojski, zięcia Romana

 

Sobota, 11 czerwca – Wspomnienie św. Barnaby, apostoła

8.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w pewnej intencji

10.00 Pogrzeb śp. Barbara Sielska

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Anny- z okazji 70 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Weroniki- z okazji 18-tej rocznicy urodzin i całej rodziny

- Idii- z okazji 70 rocznicy urodzin i całej rodziny

- Magdaleny Owczarzy- z okazji 18- tej rocznicy  urodzin

- Wiolety Chrzanowskiej- z okazji 58 rocznicy urodzin i całej rodziny

 

Niedziela, 12 czerwca – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Katarzyny i Krzysztofa Klimek- z okazji 20  rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za ++ Rajmunda Ranocha, rodziców Józefa Musialik, dwie żony, Mariannę Woźniak, brata Józefa

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Henryka i Brygidy Muras- z okazji 40 rocznicę ślubu oraz w intencji całej rodziny

16.00 Za ++ Martę i Konrada Błatoń, Monikę, Wiktora Żydek i rodziców