Porządek nabożeństw 11.09.-18.09.2016 r.

 Porządek nabożeństw 11.09.-18.09.2016 r.

 XXIV Niedziela zwykłą, 11 września

7.00 Za + Agnieszkę Woźnica

9.00 Za ++ rodziców Józefa i Otylię Mikuła, Emila i Elżbietę Dębowy

11.00 Za ++ Maksymiliana Pierchała, ++ rodziców, teściów, ++ rodzeństwo, Annę i Wincentego

Karwot, syna Krystiana, Bronisławę, Konrada Górnik

15.30 Nieszpory

16.00 Za + Edwarda Parzyszek- w III rocznicę śmierci

Poniedziałek, 12 września – Uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji

7.00 Za ++ Marię i Ludwika Chłodek, synów i synową, pokrewieństwo Chłodek, Wawrzyńczyk

18.00 Za + Piotra Michalika- na pamiątkę urodzin

Wtorek, 13 września – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK

7.00 W intencji Emerytów i Rencistów

18.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda, rodziców

19.30 Wieczór Fatimski:

Msza Św.: Za + Romana Dzierżawa- intencja ofiarowana od znajomych z wycieczki

do Zakopanego

Różaniec i procesja

Środa, 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 Za + Roberta Dudzik- w XII rocznicę śmierci

18.00 Za ++ Zofię i Emanuela Ryszka, synów Brunona,  Ewalda i Leopolda, Zofię Konsek,

synów Romana, Pawła, Franciszka, córki Annę i Marię Konsek

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 15 września – Wspomnienie NMP Bolesnej

6.30 Różaniec do 7 Boleści NMP

7.00 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

12.00 Ślub Rzymski: Michaela Urbas – Grzegorz Mitko

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

18.00 Za ++ Parafian- wspólna

Piątek, 16 września – Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa

7.00 W intencji Parafian

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Za ++ Eugenię Cichecką, rodziców Jana i Marię Ryszka, teściów Alojzego i Monikę

Cichecką, Emę Ryszka, Franciszka i Stefanię Szerewicz, córkę Elżbietę

Sobota, 17 września

6.30 Godzinki

7.00 Za ++ Jerzego Surma- w XII rocznicę śmierci, rodziców i teściów

18.00 Za ++ Janinę Winniczuk, Zygmunta Marciniuk, ++ z rodzin Winniczuk, Marciniuk,

Piłat, Górak i Kapuściński

XXV Niedziela zwykła, 18 września

7.00 W intencji Parafian

9.00 Za + Dariusza Brzeziok- na pamiątkę urodzin

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

Ireny i Bronisława Rekucki- z okazji 50 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.:

Paweł Kraska, Maria Kocjan oraz rocznych dzieci: Amanda Lach, Szymon Pierchała,

Oskar Strzelecki, Zofia Procek  ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Helenę i Jana Tkocz

Kaplica godz.10.00: Za ++ Henryka Michalskiego, rodziców z obu stron

 

 

Czwartek 15 września godz. 18.00 Za ++ Parafian:

rodziców Dorotę i Klemensa Jankowski, ich rodziców, rodzeństwo, Wandę i Jana Rekucki oraz dzieci;

Józefa Ryszka w rocznicę śmierci, rodziców i teściów;

Michała i Zofię Wyciślok, rodziców;

księdza Sławomira Jopek;

Zygfryda Knura, rodziców, brata Gintera, szwagra Emila, Tadeusza Osadzin, córkę Krystynę, męża Franciszka, Genowefę i Józefa Kawik;

Paulinę i Augustyna Cieślik, córkę Gertrudę, synową Stefanię, wnuka Bogusława, Annę i Józefa Lepiarczyk, Marię i Józefa Cyroń;

Katarzynę Woźnica, męża Antoniego;

Martę Chowaniec, jej rodziców;

Bronisławę Adamczyk, męża Augustyna, zięcia Jana;

Bolesława Klimek, żonę Elżbietę, synów Adama i Jana, rodziców z obu stron, Ernestyna Wochnik;

Teofila Mika, syna Józefa, rodziców Cecylię i Jana Mika, teściów Martę i Juliusza Szymiczek, syna Huberta;

Józefa i Konstantynę Kubica;

Dawida Hofman na pamiątkę urodzin, dziadków, Konrada i Krzysztofa Buszka;

Teresę Chrapek w XII rocznicę śmierci, męża Jana, syna Antoniego, Huberta Rosa w IV rocznicę śmierci;

Franciszka Adamczyk, ojca i teściów;

Jana Pawelec;

Jerzego Mandrysz w XIX rocznicę śmierci, żonę Helenę, rodziców i rodzeństwo z obu stron;

Jadwigę i Stefana Soppa, rodziców i teściów;

Annę i Reinholda Folwarczny, córkę Janinę, syna Alberta, Franciszka  Drzęźla, syna Krzysztofa, rodziców i teściów;

Konstantynę i Konrada Pluta, Alojzję i Wiktora Dunkel, syna Joachima, synową Stefanię, szwagra Henryka Kopka, zmarłych sąsiadów;

Paulinę i Wacława Foterek, zięcia Henryka Kolorz, rodziców Wiktora i Annę, syna Stefana;

Genowefę Dworowy, męża Emanuela, rodziców z obu stron;

Henryka Szymik na pamiątkę urodzin, żonę Różę, syna Herberta;

rodziców Helenę i Wacława Bosacki, dwóch braci Herberta i Józefa;

Mirosława Trzeciok na pamiątkę urodzin;

Emila Śpiewok w II rocznicę śmierci;

Marię i Franciszka Burzywoda, rodziców, rodzeństwo, Urszulę Burzywoda, rodziców Agnieszkę i Wilhelma Burzywoda, Annę  i Pawła Piecowski, trzech synów, Franciszkę Piecowski, rodziców i rodzeństwo;

rodziców Wilhelma i Elżbietę Szlezinger, Emanuela i Helenę Masłowski, Antoniego Kelner, rodziców i teściów;

Marię Brzeziok, jej rodziców; Romana Święty, syna Kazimierza, rodziców i teściów;

Konrada Kuśka  w III rocznicę śmierci, rodziców i teściów, siostrę Jadwigę, szwagrów Henryka i Józefa;

Rudolfa i Marię Dobias, synów Jana i Józefa;

Tadeusza Lach;

Krystynę Cichecką;

Anielę Kowalską w IV rocznicę śmierci oraz męża Jerzego;

Marię i Franciszka Forysz, Annę Kubek, Joachima Materzok, Ernę i Gerarda Szewczyk, Gertrudę i Antoniego Krakowczyk, Agnieszkę i Krzysztofa Kiliszek.

 

Pozostaw odpowiedź