Porządek nabożeństw 25.02.-04.03.2018 r.

II Niedziela Wielkiego Postu, 25 lutego- Wspomnienie Rocznicy Poświęcenia Kościoła

7.00 Za + Ryszarda Barteczko- w II rocznicę śmierci

9.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla naszej parafii i parafian w

intencji dobrodziejów kościoła- z okazji 96 rocznicy poświęcenia naszej świątyni

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji-

Aurelii i Mirosława Pluta- z okazji 25 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka: Natalii Glacel

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za ++ Romana Knesz, Floriana Knesz, dwie żony, Jana i Emilię Zimoń

Kaplica godz.10.00: Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

w intencji Bożeny- z okazji urodzin

Poniedziałek, 26 lutego

7.00 Za ++ Jerzego Oleś- w rocznicę śmierci, Pelagię i Emila Oleś, Anielę i Wilhelma

Wieczorek

18.00 Za + Konrada Strużek- w rocznicę śmierci

Wtorek, 27 lutego

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ Ryszarda Bluszcz- w XX rocznicę śmierci, żonę Genowefę, zięcia Jana

Środa, 28 lutego

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za + Walentego Misala- w rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

I Czwartek 01 marca

6.30 Adoracja

7.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania

kapłańskie i zakonne w naszej parafii

17.30 Różaniec (Odnowa w Duchu Św.)

18.00 Za + Damiana Tront- w I rocznicę śmierci

18.30 Adoracja Uwielbienia z błogosławieństwem lourdzkim- prowadzi Odnowa w    

          Duchu Świętym i "Vespere Cultus"

I Piątek, 02 marca

7.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

16.15 Droga Krzyżowa

17.00 W intencji dzieci Wczesnej i I Komunii św.

19.00 W intencji Młodzieży

I Sobota, 03 marca

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji czcicieli Żywego Różańca św. i nabożeństwo

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

w intencji małżonków – jubilatów :

II Niedziela Wielkiego Postu, 04 marca

7.00 Za ++ rodziców Augustyna i Annę Wolnik, teściów Wiktora i Augustynę Kałuża

9.00 Za ++ Emila Matloch, jego rodziców, teściów Marię i Romana Karwot

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

Roberta z okazji 44 rocznicy urodzin oraz Danuty- z okazji urodzin oraz o Boże

błogosławieństwo dla całej rodziny

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka: Klaudiusza Kuś

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Jerzego Mika- na pamiątkę urodzin

Kaplica godz.10.00: Za ++ Antoniego Kelner, rodziców z obu stron oraz dziadków

Pozostaw odpowiedź