Porządek nabożeństw 15.04.-22.04.2018 r.

III Niedziela Wielkanocna, 15 kwietnia

7.00 Za + Helenę Sobala- na pamiątkę urodzin

9.00 Za + siostrę Urszulę Salamon- w VII rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Małgorzatę Przeliorz w rocznicę śmierci, męża Wiktora

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Bober

Filip, Jendrzejczyk Julia, Paszenda Antoni, Usarek Łucja, Grzymisławski Maciej, Postawka

Zofia, Staniaszek Mateusz, Buryba Milena oraz ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nieszpory

16.00 Za + Agnieszkę Marendowską- w XI rocznicę śmierci

Kaplica godz.10.00: Za ++ Pelagię Karwot, męża Jana, Marię i Augustyna Karwot

Poniedziałek, 16 kwietnia

7.00 Za + Mieczysława Kuna- w V rocznicę śmierci

18.00 Za + rodziców Paulinę i Franciszka Oslizlo

Wtorek, 17 kwietnia

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ Herberta Cieślik w rocznicę śmierci, syna Mirosława, rodziców Eryka i Jadwigę Cieślik

Środa, 18 kwietnia

7.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

18.00 Za ++ Marię i Pawła Mrozek

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 19 kwietnia

6.30 Adoracja

7.00 Za ++ Annę Piela, dwóch mężów Jana i Józefa, syna Rudolfa, Franciszka i Annę Śpiewok

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

18.00 Za ++ parafian : zbiorowa

Piątek, 20 kwietnia

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące- ofiara ze skarbonki

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Za ++ Jerzego i Krystynę Ćmok- w rocznicę śmierci, rodziców i teściów

19.00 Wieczór uwielbienia - prowadzi Grupa Nowej Ewangelizacji

Sobota, 21 kwietnia

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Franciszka Soppa , rodziców Pawła i Gertrudę Soppa, Piotra i Marię Szajt

13.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

Anny i Piotra Bogusław- z okazji 50 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Genowefę i Karola Przeczek, syna Czesława, Martę i Konrada Jochem

IV Niedziela Wielkanocna, 22 kwietnia

7.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Danuty Oleś

-z okazji 65 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za ++ Cecylię, Agatę i Jana Kopka

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane laski z prośbą o dalsze w intencji

Alfredy i Maksymiliana Durok- z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

15.30 Nabożeństwo do Św. Rity

16.00 Za ++ Władysława Wolanin- w IX rocznicę śmierci, żonę Annę, wnuczkę Beatę Chrzanowską,

Henrykę i Władysława Chrzanowski, dusze w czyśćcu cierpiące

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Anety Udała

Kaplica godz.10.00: Za ++ Marię i Wilhelma Francuz, rodziców z obu stron

 

 

 

 

 

 

Msza zbiorowa-Czwartek godz. 18.00 Za ++ parafian :

Alfreda i Elfrydę Szewczyk, Józefa Czogalik, Pawła i Krystynę Michalik, Konrada i Marię Styl;

Henryka Siwczyk na pamiątkę urodzin;

Annę i Józefa Lepiarczyk, córkę Stefanię, wnuka Bogusława, Paulinę i Augustyna Cieślik, córkę Gertrudę;

Henryka Wieczorek, żonę Marię;

Leona Słomka, rodziców, teściów, Annę i Dominika Musiolik, córkę;

Zofię i Franciszka Gawliczek, zmarłe dzieci;

Katarzynę Woźnica w rocznicę śmierci, męża Antoniego, córki Helenę, Anielę i Mariannę, syna Czesława, synową Martę, czterech zięciów, czterech wnuków;

Eugeniusza Kaczyna w III rocznicę śmierci, żonę Helenę;

Martę i Romana Pawliczek, syna Józefa, zięciów Jerzego Marcol, Jana Helis, Jerzego Kaszta, pokrewieństwo Marcol, Pawliczek i sąsiadów;

Józefa Pawliczek, rodziców i teściów;

Roberta Maciejczyk, żonę Bronisławę;

Henryka Kopka, syna Kazimierza;

Izydora Zefert, żonę Bernadetę, córkę Bożenę, wnuka Macieja, rodziców i teściów, zmarłych z rodziny Drabiniok;

Julię Adamczyk i jej rodziców;

Teodora Czyszczoń w VII rocznicę śmierci,  rodziców, teściów, siostrę Krystynę, szwagrów, pokrewieństwo Czyszczoń, Brachman, Byczek;

rodziców Jana i Cecylię Mika, dzieci, wnuki, synową, zięcia i teściów, Michała i Elżbietę Mania;

Bogdana Prus w rocznicę śmierci, rodziców Kornelię  i Kazimierza, teściów Klarę i Leona Dzierżawa, szwagierkę Teresę, szwagra Franciszka;

Andrzeja Cicheckiego, jego rodziców i teściów;

Hildegardę Kasprzak, Agnieszkę Przeczek, Marię Anderską;

Wiktoryna Konik od Anieli Nitner;

Marię Zacha w II rocznicę śmierci, Franciszka Zacha w IV rocznicę śmierci;

Alojzego Lepiarczyk, żonę Marię, rodziców z obu stron;

rodziców Pawła i Klarę Herman, syna Jerzego, córki Adę i Eleonorę, wnuków i zięciów;

Serafinę Strużek, rodziców Józefa i Franciszkę Strużek, syna Konrada, córkę Marię, Mariana Sobieraj;

rodziców Krystynę i Romana Gawełczyk, dziadków  z obu stron;

rodziców Marię i Albina Masarczyk, syna Rudolfa, wnuka Ryszarda, Stefanię i Konrada Mrozek;

Bolesława Koczy, rodziców Martę i Teofila Koczy, siostrę Erykę Dąbek;

Józefa Drabiniok w rocznicę śmierci;

Annę Prochasek, męża Ryszarda, czterech synów, Jana i Helenę Mosler, dziadków z obu stron, sąsiadów;

Helenę Szmelich w kolejną rocznicę śmierci, męża Stanisława, rodziców i teściów;

Emila Liszka i rodziców w II rocznicę śmierci;

rodziców Jadwigę i Piotra Brzezinka, 3 córki z mężami, syna z żoną, syna Engelberta, zięcia Jana Miodek, dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

 

 

Pozostaw odpowiedź