Porządek nabożeństw 13.05.-20.05.2018 r.

Niedziela, 13 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00 W intencji Emerytów i Rencistów

9.00 Za + Alojzego Pierchała- w XX rocznicę śmierci

11.00 W intencji ks. Piotra Szwieca- do Op. Bożej, św. Jacka z podziękowaniem za 25 lat

          kapłaństwa z prośbą o  Boże błogosławieństwo na dalsze lata w służbie Kościoła

15.30 Nabożeństwo Majowe

16.00 Za ++ Józefa Czogalik, Maksymiliana i Waleskę Czogalik, Alfreda i Elfrydę Szewczyk

19.30 Wieczór Fatimski: Msza św.: Za + Gerarda Bulenda, rodziców i teściów;

Różaniec i Procesja

Kaplica godz.10.00: Za ++ Elżbietę Luszczymak, zmarłych rodziców

Poniedziałek, 14 maja – Święto św. Macieja Apostoła

7.00 Za ++ Józefa Kałuża, synów Andrzeja, Stanisława i Mirosława

17.30 Nabożeństwo Majowe

18.00 Za ++ Józefa i Janinę Onyszko, syna Franciszka, dziadków i Michała Podolak

Wtorek, 15 maja

7.00 Za ++ Ignacego i Anastazję Brzeziok, Jana Wyglenda, rodziców Józefa, Józefę oraz dziadków

17.30 Nabożeństwo Majowe

18.00 Za ++ rodziców Łucję i Hermana Żydek, Zofię i Piotra Bogusław, dziadków z obu stron

Środa, 16 maja – Święto św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski

7.00 Za ++ Annę i Wiktora Mikuła, Józefa i Ireneusza Gatnar, Matyldę, Alojzego i Wojciecha

Serwotka

17.30 Nabożeństwo Majowe i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ rodziców Jana i Julię Iwański

Czwartek, 17 maja

6.30 Adoracja

7.00 Za ++ Lidię Górecką, męża Roberta, Ernestynę Cyranek

17.00 Adoracja

17.30 Nabożeństwo Majowe

18.00 Za ++ Parafian-zbiorowa

Piątek, 18 maja

7.00 Do Op. Bożej, św. Barbary z podziękowaniem za opiekę i szczęśliwe przepracowane lata

w górnictwie

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.30 Nabożeństwo Majowe

18.00 Za ++ Bogusława Cieślik, matkę Stefanię

Sobota, 19 maja

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Alojzego Mika, rodziców Franciszkę i Hieronima Mika, teściów Franciszkę

i Ryszarda Gilner

17.30 Nabożeństwo Majowe

18.00 Za ++ Gertrudę Honisz i Relindę Subelok- na pamiątkę urodzin

Po mszy chrzest Konrada i Michała Matuła

Niedziela, 20 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.00 Do Ducha Św., MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymany dar i zdrowie

oraz dalszą opiekę w intencji wnuczek, synowej, zięcia i syna z okazji urodzin

9.00 Za + Franciszka Kroker

11.00  - I Komunia Św. kl. III

- Wczesna Komunia Św.

15.00 Nabożeństwo Majowe- prowadzą dzieci komunijne

16.00 Za ++  Edwarda Klimek i Rudolfa Kołek

 

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ Parafian- zbiorowa

Alfreda i Elfrydę Szewczyk, syna Erwina, Józefa Czogalik, Karola i Albertynę Poremski;

Antoniego  i Genowefę Taut, córkę Agatę, wnuka Grzegorza;

  1. Herberta Oslislo;


Emanuela Kałusek, Ludwika i Florentynę Ochojski;

Annę i Leona Mika, rodziców Paulinę i Antoniego Ryszka, Jana Mika, zmarłe żony;

Mirosława Cieślik, dziadków z obu stron;

ojca Herberta;

Bertę Prus na pamiątkę urodzin, męża Franciszka, rodziców, synów Wiktora i Jana;

Różę Chowaniec, rodziców i teściów, zmarłe rodzeństwo;

Andrzeja Wieczorek na pamiątkę urodzin;

Augustyna i Józefinę Chowaniec, córki Adelajdę, Klaudię, zięciów Ewalda, Jana, wnuka Pawła;

Zofię Zmarzły;

Franciszkę i Ludwika Pierchała, córki i zięciów, Marcina Wierzgoń;

Zofię i Emanuela Ryszka, synów Brunona i Ewalda, Zofię i Leopolda Kąsek, synów Romana, Pawła i Franciszka, córki Annę i Marię;

Annę i Ewalda Kuczera, Józefa Siwek, Ludwika Krakowczyk;

Józefa Tkocz, Pawła,  Piotra i Hildegardę Stefan;

Jozefa Winkler, pokrewieństwo z obu stron;

Stanisława Chłodek w X rocznicę śmierci, rodziców, teściów i rodzeństwo;

Jerzego i Annę Mrozek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, prawnuka Marcina, szwagra Pawła;

Jana i Krystynę Sanecznik, brata Zygmunta;

Stanisława Ochojski, córkę Marię Warmuła, zmarłych  z rodzin Abrachamczyk, Ochojski, Kawulok, Woźnica, szwagra Ryszarda Małkiewicz;

Gertrudę i Emanuela Wawrzyńczyk, Marię i Jana Pakura, Henryka Nitner na pamiątkę urodzin;

Antoniego i Marię Grzenia, córkę Teresę, Michała i Eugeniusza Kajewski;

Ryszarda Durczok w II rocznicę śmierci, Franciszka Bolcek;

Marię i Konrada Siwczyk, córkę Jadwigę, syna Henryka, zięcia Pawła, wnuków Stanisława i Ryszarda, pokrewieństwo Siwczyk, Śpiewok;

Ewę Tomiczek na pamiątkę urodzin;

mamę Gerdę Podsiadło;

Augustyna Adamczyk, żonę Bronisławę, zięcia Jana;

Waltra Jacek w VIII rocznicę śmierci, rodziców i teściów, zięcia Wojciecha Makarskiego;

Antoninę Dzierżawa, brata Wilhelma, rodziców;

Marię Brzeziok, rodziców i rodzeństwo;

Jana Janosz w IX rocznicę śmierci;

rodziców Dorotę i Klemensa Jankowski, teściów Wandę i Jana Rekucki;

Władysława Chowaniec na pamiątkę urodzin;

Eryka Chowaniec, Apolonię Ryłko, męża Karola;

Klaudię Chłodek w II rocznicę śmierci;

Jerzego Kowalskiego w II rocznicę śmierci, żonę Anielę;

Marię Anderską, Martę i Roberta Nosiadek, Helenę i Czesława Pszczółka;

rodziców Franciszka i Teodozję Wieczorek, rodzeństwo Roberta, Wandę i Kornelię, rodziców chrzestnych, chrześniaka Tadeusza, dusze w czyśćcu cierpiące;

Justynę Mądry, dziadków Jadwigę i Jana Mądry, Piotra i Otylię Stalmach, rodzeństwo z obu stron;

Stefana Lewandowskiego na pamiątkę urodzin, jego rodziców, brata Ryszarda, teścia Józefa Winkler, Martę i Maksymiliana Lazar oraz Łukasza Winkler;

Jana Klimek, brata Adama, rodziców, teściów i dziadków z obu stron, Gertrudę i Alfreda Jenderko, wszystkich zmarłych z rodziny Ogorczyk, Skop, Swoboda, Ernesta Bugdoł;

Piotra Durlak, Ryszarda Durczok w II rocznicę śmierci.

 

Pozostaw odpowiedź