Porządek nabożeństw 11.03.-18.03.2018 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu, 11 marca – Laetare

7.00 Za ++ Rajmunda Czogała- w XIV rocznicę śmierci, rodziców Reginę i Roberta

9.00 Za ++ Kornelię Lukas- w rocznicę śmierci, męża Henryka, syna Piotra

11.00 Za ++ rodziców Józefa i Albinę Skowronek, Marię Skowronek, zięcia Marka Zielonka,

teściów, Elżbietę i Wilhelma Szlezinger

14.00 Ku czci trójcy Przenajświętszej w intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu

św.: Krakowczyk Kalina oraz rocznych dzieci : Darowski Miłosz, Czogała Jakub,

Rudny Dominika, Sala Karol- ich rodziców i chrzestnych

15.15 Gorzkie żale i kazanie pasyjne

16.00 Za + Anielę Zientek- w I rocznicę śmierci

Kaplica godz.10.00: Za ++ Klarę i Roberta Kukiełka, rodziców Annę i Juliusza, Annę

i Karola, syna Jana

Poniedziałek, 12 marca

7.00 Za + córkę na pamiątkę urodzin

10.00 Pogrzeb: śp. Henryk Stokłosa

18.00 Za ++ Maksymiliana i Waleskę Czogalik, Jana i Zofię Kupka

Wtorek, 13 marca

7.00 W intencji Emerytów i Rencistów

18.00 Za ++ Łucję i Józefa Zaczek

Środa, 14 marca

7.00 Za ++ Albinę Szebesczyk, rodziców i rodzeństwo

18.00 Za + Genowefę Bluszcz- w XXX rocznicę śmierci, męża Ryszarda, zięcia Jana

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 15 marca

6.30 Adoracja i Różaniec

7.00 Za + Stanisława Świtula- od znajomych

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

18.00 Za ++ Parafian - zbiorowa

Piątek, 16 marca- WIZYTACJA KANONICZNA PARAFII

7.00 Za ++ Romana Kąsek, rodziców Leopolda i Zofię, siostry Annę i Marię, braci Pawła

i Franciszka, Zofię i Emanuela Ryszka, synów Brunona i Ewalda

7.30 Droga Krzyżowa

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego (w ramach programu wizytacji)

17.00 W intencji młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania ich rodziców,

chrzestnych i świadków bierzmowania

Sobota, 17 marca

6.40 Godzinki do MNP

7.00 Za + Halinę Lończyk- w rocznicę śmierci

18.00 Za ++ Gertrudę i Adolfa Opferman, rodziców, Małek, Opferman, Annę i Eryka

Tumułka

V Niedziela Wielkiego Postu, 18 marca- WIZYTACJA KANONICZNA PARAFII

7.00 Za + Romana Majer- w rocznicę śmierci

9.00 Za ++ Helenę Tkocz- w V rocznicę śmierci

11.00 Msza Pontyfikalna: Za + Huberta Szewczyk- od rodziny

15.15 Gorzkie żale i kazanie i kazanie pasyjne

16.00 Za ++ rodziców Jana i Irenę Datko, teściów Krystynę i Jerzego Kołek

Kaplica godz.10.00:Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze-

w intencji Krystyny Malina- z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ Parafian :

Franciszka i Helenę Chowaniec, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę, ich rodziców i rodzeństwo;

Albertnę i Ludwika Adamczyk, córki i zięciów;

Waleskę Bluszcz w rocznicę śmierci, męża Emila, syna Rufina, zięcia Romana, Emę i Alojzego Dzierżawa, dziadków z obu stron;

Wincentego i Helenę Stokłosa, syna Bronisława;

Krystynę Muszczek na pamiątkę urodzin, Henryka Muszczek w rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin;

Wilhelma Drabiniok, żonę Gertrudę, rodziców i teściów, zięcia Józefa, szwagierki i szwagrów; Zygmunta Koczuła , rodziców z obu stron, siostrę Helenę, męża Eugeniusza, Annę Wieczorek, Hildę  i Piotra Miksza;

Jana Udała na pamiątkę urodzin;

Matyldę Ryszka w II rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron;

Jana Jendrysik w XXIII rocznicę śmierci, żonę Jadwigę;

Franciszkę i Marię Ranocha, męża, syna Rajmunda, Józefa Musialik, dwie żony, Mariannę Woźniak, brata Józefa;

Ryszarda i Elżbietę Chrapek, zięcia Stanisława Latoń, Romana , Wiktorię Chrapek, Leona, Annę Krentorz, Janinę Adamczyk;

Agnieszkę Wydra w rocznicę śmierci;

Józefa Wajda, Zofię i Alojzego Harnasz;

Maksymiliana Dąga na pamiątkę urodzin, rodziców Martę i Wilhelma, córkę Małgorzatę, zięcia Jana, Augustynę Wawrzyńczyk, córki, zięciów, wnuków, syna, Pelagię i Edwarda Bentkowskiego, krewnych, sąsiadów, księży, dusze w czyśćcu cierpiące;

Teresę Lipina w I rocznicę śmierci, Jana Lipina w V rocznicę śmierci;

Józefa Dubiel, Bruna Kostka, Annę i Zygfryda Widera, Antoniego i Wandę  Jona, Marię i Franciszka Lis, zmarłych z pokrewieństwa;

Marię i Antoniego Grzenia, córkę Teresę, Eugeniusza Kajewski, syna Michała, rodziców;

Albina Heliosz, dwie żony, syna Longina, rodziców z obu stron, Zofię i Maksymiliana Szymik;

Martę i Pawła Cyran, ich rodziców, syna Alfreda, zięcia Gerarda Szulik, jego rodziców, dziadków, Alojzego i Klarę Sowa, syna Gerarda i żonę;

Teodora Chłodek, synową Wiesławę, rodziców Annę i Józefa Chrapek, brata Emila i Wilhelma, Marię i Franciszka Chłodek;

Henryka Burda na pamiątkę urodzin, rodziców i teściów, Piotra Majer;

Janinę Mazurek, Annę Mizia;

Teresę Kąsek na pamiątkę urodzin, Henryka Swoboda, Irenę Klimek, Erwina Klimek, Henryka Skop w rocznicę ich śmierci;

Franciszka Nitner, synów Józefa i Leszka, rodziców i teściów;

Maksymiliana Chromik jego rodziców Franciszka i Emilię Połednik, trzech synów, Joannę Nabeta i Alfreda, synową Adelę;

Bogdana Nawrockiego;

Gertrudę Wieczorek w XVII rocznicę śmierci, męża Teofila i rodziców z obu stron;

rodziców Zofię i Jana Goczoł, brata i dwie siostry;

rodziców Franciszkę i Gerarda Misterek i dwóch braci;

Weronikę Janosz, męża Bolesława, rodziców Antoniego i Franciszkę Wydra, teściów Karola i Franciszkę Janosz;

Bogdana Stankiewicz w VII rocznicę śmierci, jego rodziców Wacława i Helenę;

Rozalię Masłowską w XVI rocznicę śmierci;

Marię Koczy, rodziców, syna Józefa Koczy;

Za zmarłych rodziców Klaudię Gajda i Józefa Gajda;

Marię Zacha na pamiątkę urodzin, Bronisławę, Franciszka Kwak i Romana Gajda.

 

 

Pozostaw odpowiedź