Porządek nabożeństw 19.11.-26.11.2017 r.

XXXIII Niedziela zwykła, 19 listopada

7.00 Za ++ rodziców Emanuela i Gertrudę Iskała, dziadków Iskała, Dworowy

9.00 Za ++ rodziców Bronisławę i Franciszka Kubik, Zofię i Wiktora Łach

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji-

Ireny i Wacława Sasor- z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji rocznych dzieci : Amelia Wydra,

Agata Stańczak, Jaśmina Koczy, Zuzanna Kostur- ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nieszpory

16.00 Za + Herberta Ruda, rodziców i teściów

Kaplica godz.10.00: Za ++ Maksymiliana Biskup, żonę Hildegardę, rodziców z obu stron

Poniedziałek, 20 listopada – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za + Krystynę Muszczek- w VII rocznicę śmierci

Wtorek, 21 listopada – Wspomnienie Ofiarowania NMP

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++Gertrudę i Adolfa Opferman, rodziców Małek, Opfreman, Annę i Eryka

Tumułka

Środa, 22 listopada – Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz.

7.00 W intencji Parafian

7.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

17.30 Nabożeństwo do św. Rity

18.00 Za ++ Leona i Marię Bluszcz, rodziców z obu stron

Czwartek, 23 listopada

6.30 Adoracja

7.00 Do Op. Bożej MB. Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski

z prośbą o dalsze dla Henryka

17.00 Adoracja i Różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja)

18.00 Za + Kamila Skiba- w X rocznicę śmierci

Piątek, 24 listopada – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung –Lac, prezb. i Tow.

6.30 Różaniec do 7-miu Boleści NMP

7.00 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00 Msza szkolna: Za ++ Genowefę i Pawła Nieszporek

Sobota, 25 listopada

6.30 Godzinki

7.00 Za ++ Jadwigę Frydrych, męża Wilhelma, ich rodziców, dzieci i zięcia

10.00 W intencji ministrantów i ich rodzin - z okazji wspomnienia św. Tarsycjusza

-patrona ministrantów

14.00 Ślub rzymski Edyta Hejna – Maciej Górski

16.00 W intencji absolwentów LO im. Powstańców Śląskich w Rybniku

18.00 Za ++ Parafia  30 dniowa : Adamczyk Maria, Gilski Wojciech, Kopka Kazimierz,

Górnik Daniela, Bożek Jerzy

I rocznica śmierci : Cichoń Anastazja, Kowoll Eryk

Niedziela, 26 listopada – Uroczystość JezusaChrystusa, Króla Wszechświata

7.00 W intencji Parafian

9.00  Za ++ Edwarda Klimek- w IX rocznicę śmierci

11.00 Za + Stanisława Paszenda w XXVI rocznicę śmierci

15.30 Nieszpory

16.00 Za + Ernę Wawrzyńczyk, męża Gerarda, rodziców z obu stron

Kaplica godz.10.00: Za ++ Hildegardę i Stanisława Wybraniec, syna Henryka

Pozostaw odpowiedź