Porządek nabożeństw 12.11.-19.11.2017 r.

XXXII Niedziela zwykła, 12 listopada

7.00 Za ++ Alojzego Pierchała, jego rodziców Alojzego i Zofię, Pawła i Genowefę Grabiec

9.00 Za ++ Erwina Kłosek- na pamiątkę urodzin, ++ rodziców i teściów

11.00 Za + Cecylię Kopka- na pamiątkę urodzin

Po mszy chrzest Kubala Milena

15.30 Nabożeństwo ku czci św. O. Pio z relikwiami

16.00 Za ++ Jadwigę i Wiktora Chromik, Walentego Czapla

Kaplica godz.10.00: Za ++ Matyldę i Franciszka Wronka, rodziców z obu stron

Poniedziałek, 13 listopada –Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, i Krystyna, pierwszych męcz. Polski

7.00 W intencji Emerytów i Rencistów

18.00 Za + Klarę i Zygmunta Ochojski, zięcia Romana Sojka

Wtorek, 14 listopada

7.00 Za ++ Adama i Marię Solik, córkę Lidię, Roberta Górecki, Konstantego i Franciszkę

Ryszka, syna Huberta, ++ dziadków

18.00 Za ++ Karola i Gertrudę Mika, rodziców, teściów i rodzeństwo

Środa, 15 listopada

7.00 Za + Marię Wieczorek- od siostry Bernadki z mężem z  Łopusznej

7.00 Za + Krystynę Janosz- w X rocznicę śmierci, + męża Józefa, ++ dziadków z obu stron

17.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

18.00 Za + Leona Berger- w rocznicę śmierci

Czwartek, 16 listopada

6.30 Adoracja

7.00 Za + Marię Wieczorek- od Żywego Różańca

17.00 Adoracja  i Różaniec (Legion Maryi)

18.00 Za ++ Parafian - zbiorowa

Piątek, 17 listopada – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.

7.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Msza szkolna: Za + Małgorzatę Smyczek- w rocznicę śmierci

19.00 Adoracja uwielbienia- Grupa Nowej Ewangelizacji

Sobota, 18 listopada – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz.

6.30 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Artura Klapec- od kolegów z pracy

18.00 Za ++ Antoniego Labusek, Elfrydę Skaba, męża Antoniego, syna Henryka

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Adama Gajda

XXXIII Niedziela zwykła, 19 listopada

7.00 Za ++ rodziców Emanuela i Gertrudę Iskała, dziadków Iskała, Dworowy

9.00 Za ++ rodziców Bronisławę i Franciszka Kubik, Zofię i Wiktora Łach

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji-

Ireny i Wacława Sasor- z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji rocznych dzieci : Amelia Wydra,

Agata Stańczak, Jaśmina Koczy, Zuzanna Kostur- ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nieszpory

16.00 Za + Herberta Ruda, rodziców i teściów

Kaplica godz.10.00: Za ++ Maksymiliana Biskup, żonę Hildegardę, rodziców z obu stron

 

 

 

 

Msza zbiorowa-Czwartek 16 listopada - godz. 18.00 Za ++ Parafian :

Pawła Grzegorzek, żonę Annę, córkę Stefanię, synową Marię, zięciów Franciszka i Alberta, Marię Sierny;

Henryka Stryczek w V rocznicę śmierci;

Elżbietę i Huberta Szolc, rodziców z obu stron, Stanisławę i Antoniego Jędrzejewski, trzech synów, wnuka, Franciszka Kroker, Salomeę i Izydora Pieczka, synową Ewę, Helenę i Wolfganga Nagel;

Józefa Jochem, rodziców, ojca Jana, matkę Gertrudę, Józefa i Pawła Pieczka, dziadków z obu stron, Jozefa i Teresę Tomiczny, synów, synowe, wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu;

Stefanię Cieślik, syna Bogusława, rodziców i teściów, Gertrudę Cieślik;

Emę i Jerzego Kuśka, Marię i Franciszka Piechaczek, zięcia Jana;

Henryka Nitner w V rocznicę śmierci, rodziców i teściów;

Helenę Kaczyna w II rocznicę śmierci, męża Eugeniusza;

Martę i Karola Kubica, zmarłe dzieci i zięcia, Marię i Maksymiliana Szczyra, Longina i Huberta Kaul, Irmegardę  Szczyra, córkę Gabrielę, Dorotę Kraj, Krystynę Kubik;

Klarę i Leona Dzierżawa, córkę Teresę, zięciów Franciszka i Bogdana;

Gertrudę i Franciszka Szlachta, rodziców z obu stron;

Józefinę Czogała, męża Alojzego, siostrę Herminę, rodziców z obu stron;

rodziców Franciszka i Teodozję Wieczorek, rodzeństwo, Roberta, Wandę i Kornelię, rodziców chrzestnych, chrześniaka Tadeusza, dusze w czyśćcu cierpiące;

Bertę Prus, męża Franciszka, rodziców, synów Wiktora i Jana;

Józefa Lach w IX rocznicę śmierci, rodziców i teściów, pokrewieństwo z rodzin Lach, Musiolik, Adamczyk;

Reginę i Jana Walczysko, zięcia Norberta   Cojg, jego rodziców, dziadków z obu stron;

Jerzego Durczok, syna Czesława, rodziców i teściów;

Engelberta Glenc w III rocznicę śmierci, rodziców z obu stron;

Jana Berger w kolejną rocznicę śmierci;

Mariana Wieczorek, rodziców Anielę i Zygmunta Wieczorek, dziadków Marię i Franciszka Drabiniok, Annę i Leona Siepka, dusze opuszczone;

Jana Mrozek, rodziców Zofię i Alojzego, teściów Annę i Wilhelma Wyżgoł, córkę, trzech zięciów, Karola Kawik, Emila Grabiec, zmarłych z pokrewieństwa;

Annę Ziaja w II rocznicę śmierci, męża Józefa, córkę Dorotę;

Teodora Czyszczoń , rodziców, teściów, siostrę Krystynę, szwagrów, teściów, pokrewieństwo Czyszczoń, Brachman, Byczek, dusze opuszczone;

Pawła Żydek w rocznicę śmierci, jego rodziców;

Anielę i Józefa Gil;

Zygmunta Sobik, rodziców i teściów;

Ludwika i Franciszkę Pierchała, córki, zięciów, rodziców i teściów, sąsiadów;

Zygmunta Wieczorek w rocznicę śmierci;

o wieczną radość dla Maryli Górnik;

Lili Ciborek, Roberta Szmusz, rodziców z obu stron, rodziców i teściów.

Pozostaw odpowiedź