Porządek nabożeństw 03.12.-10.12.2017 r.

I Niedziela Adwentu, 03 grudnia

7.00 Za++ Marię i Oskara Kąkol, rodziców z obu stron i rodzeństwo

9.00 Za ++ Weronikę i Henryka Urbaniak- od syna z rodziną

11.00 Za + Dariusza Maciończyk- w XV rocznicę śmierci

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Zygfryda Koniecznego, rodziców i teściów

Kaplica godz.10.00: Za ++ Annę i Bronisława Grabiniok, synów Rudolfa i Stefana,

synową Urszulę

Poniedziałek, 04 grudnia – Wspomnienie św. Barbary, dz. i męcz., patronki archidiecezji

6.30 Roraty - W intencji Parafian

9.00 W intencji górników i ich rodzin

18.00 Za ++ Franciszka Wieczorek, rodziców i teściów

Wtorek, 05 grudnia

6.30 Roraty Za ++ Anielę Wieczorek- w rocznicę śmierci, męża Wilhelma, zięcia Jerzego Oleś

18.00 Za ++ Maksymiliana Pierchała w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, zmarłe rodzeństwo

Środa, 06 grudnia

6.30 Roraty - Za ++ Romana i Annę Bywalec

18.00 Za ++ Józefa Kopka- na pamiątkę urodzin i VII rocznicę śmierci, rodziców z obu stron

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 07 grudnia – Wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dK

6.30 Roraty - W intencji Parafian

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec)

18.00 Za ++ Genowefę Śmieja- w III rocznicę śmierci, Agnieszkę i Joachima Brachman,

Ignacego i Konstantynę Śmieja

Piątek, 08 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00 Za + Bolesława Pyszny- na pamiątkę urodzin

9.00 Za + Tadeusza Maciejczyk- w rocznicę śmierci

17.00 W intencji Dzieci Maryi i ich rodziców

18.00 Za ++ Łucję i Hermana Żydek w rocznicę ich śmierci, dziadków z obu stron

Sobota, 09 grudnia

6.30 Godzinki do NMP

8.30 Pogrzeb śp. Łucji Musiolik

7.00 Za ++ Agnieszkę Kocjan, męża Zygfryda- w rocznicę śmierci

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Jana- z okazji 70 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Genowefy Piła- z okazji 85 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Klaudii Mańka- z okazji 18-tej rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

II Niedziela Adwentu, 10 grudnia

7.00 Za ++ Elinorę i Wilhelma Mikuła- na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, siostry i braci

9.00 Za + Ryszarda Salamon- w XX rocznicę śmierci

11.00 Za + Mirosława Chowaniec- na pamiątkę urodzin

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Jana i Emilię Berger- w kolejną rocznicę śmierci

Kaplica godz.10.00: Za + Zygmunta Bobrzyk

Pozostaw odpowiedź