Ogłoszenia duszpasterskie 12.11-19.11.2017 r.

 Dziś kolekta na budujący się kościół w Bziu Zameckim, dla którego jesteśmy parafią patronacką. Witamy z tej okazji księdza, który wygłosi nam Słowo Boże. Za tydzień kolekta specjalna na prace w naszym kościele.

 

 Dziś też będziemy w posiadaniu relikwii św. O. Pio. Z tej okazji zapraszamy parafian na specjalne nabożeństwo ku czci św. O. Pio o godz. 15.30. Można składać do koszyczka prośby, które odczytamy w czasie tego nabożeństwa wypraszając wstawiennictwa św. O. Pio a potem będzie możliwość ucałowania relikwii.

 

Przyszłą niedzielę w naszej archidiecezji będziemy też przeżywać jako Dzień Muzyki Liturgicznej. Muzyka liturgiczna jest konstytutywnym elementem liturgii. Pamiętajmy w modlitwie o naszych organistach a także tych, którzy wykonują muzykę i śpiew- kantorach,  scholce Dzieci Maryi, chórze parafialnym "Hiacyntus" i zespole "Vespere Cultus".

 

 W środę o godz. 15.30 spotkanie Grupy Radia Maryja w salce Domu Parafialnego. Zapraszamy wszystkich słuchaczy i sympatyków tej katolickiej rozgłośni.

 

 W piątek o 15.00 zapraszamy przed kapliczkę na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

 

 Również w piątek po mszy wieczornej o godz. 19.00 adoracja z uwielbieniem prowadzona przez Grupę Nowej Ewangelizacji.

 

 W zakrystii można już zakupić lampiony adwentowe na tegoroczne roraty. Cena 20 złotych. Dokonując zakupu wspomagamy zarazem rodzinę wielodzietną, która te lampiony rozprowadza.

 

 Przypomnienie dla naszej Rady Parafialnej- spotkanie całej Rady z sekretarzem Synodu Diecezjalnego w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niedobczycach w środę o godz. 19.00 w tamtejszym Domu Parafialnym. Z tego względu wyjątkowo nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.

 

 W "Gościu Niedzielnym" m. in. bezbronni jak Jezus- o współczesnych męczennikach, półmetek rządu, nie dotykajcie papieża-relacja z Francji.  Zachęcamy do lektury.

 

 

SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZELKIE OFIARY ZARÓWNO TE KOPERTOWE, SKŁADANE NA KONTO PARAFIALNE, JAK I INNE NA POTRZEBY NASZEJ PARAFII

Pozostaw odpowiedź