Jeśli to czytasz - możesz czuć się zaproszony na kolejną, już czwatą w naszej parafii, edycję Kursu Alfa.

Nie ma znaczenia Twój wiek, nie jest ważne czy masz takie, czy inne poglądy, wystarczy trochę dobrej woli i chęci poznania odpowiedzi na niektóre pytania, jakie każdy z nas zadaje sobie w życiu.

Kurs Alfa to cykl dziesięciu cotygodniowych spotkań, które będą się odbywały w kolejne czwartki w godz. 19.00 do 21.00 w Domu Parafialnym – siedzibie Stowarzyszenia „Radoszowik” ul. św. Jacka 2, 44-280 Rydułtowy.

Pierwsze spotkanie:

11 stycznia 2018r. o godzinie 19:00.

Nie ma żadnych opłat za kurs - wystarczy, że spędzisz z nami trochę czasu przy kolacji, po której zaproponujemy Ci ciekawy wykład i dyskusję w miłym towarzystwie.

Jeśli masz małe dziecko - takie w wieku przedszkolnym (od 4 roku życia) lub szkolnym, które wymaga opieki, to przyjdź z nim, a zapewnimy mu na czas spotkania fachową opiekę.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału. Można to zrobić, zapisując się na formularzu poniżej lub dzwoniąc na nr tel.: 573 957 491 .

Uwaga: młodzieży w wieku 14-18 lat proponujemy Kurs Alfa w Chwałowicach, informacje można znaleźć na stronie: http://jezusmilosierny.pl/kurs-alpha-2018-2/

Wszelkie problemy z zapisami i pytania dotyczące kursu można kierować na ww. nr tel.: 573 957 491 lub na adres mailowy: wjm.strona@gmail.com